Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. zaraz ruszam z ogłoszeniami na cała polske z prozba o pisanie dla psiaków tekstów.Bo jedna osoba na tyle psów to sie ,,zakopie,, Ruszymy jakoś to wszystko tylko dobre foty sa potrzebne ew. mozna je troszke obrobic by przyciagały oko+ dobry tekst+duzo ogłoszeń-mało głupich odpowiedzi na psiaki=sukces?
  2. [quote name='cavani'] Dowiedziałam się też, że kolejne 3 szczeniaczki znalazły dom: Gonia, Czaruś oraz Ulmo, któremu dwie siostrzyczki kilka dni temu zabrała parwowiroza[/QUOTE] Super wieści... Miałam przygłupi sen ze u Was w schronisku była czarna jamniczka który wiecznie sie bawił i zwała sie Marcysia! Pytanie czy macie w schronie czarną jamniczke ?
  3. Proszę o sprawdzenie czy sunia z kwarantanny(kaukaz?) ma w pachwinie tatuaż .Jesli tak proszę o spisanie.
  4. cioteczki dzwoniła do mnie pani chciała adoptowac naszego Maila ,ale on juz dawno w adopcji musiało sie jeszcze jakies ogłoszenie zawieruszyc .Pani chce adoptowac ,,coś,,w typie westa.Czy mozecie sie z pania skontaktowac i podesłac jej jakies psiaki westowate?
  5. Czy Kejsi była sterylizowana badz bedzie ?bo mam zapytanie do ogłoszenia
  6. Ale mi teraz zadałas zadanie.Nie zapisywałam linków . Proponuje załorzyc watek w ktorym bedzie dany pies nastepny post ogłoszenia do niego ,dany pies ogłoszenia itp bo troszke zaczyna sie tu smiecic.Bez pogawedek itp czyli jak ktos chce sie podjac to bierze danego psiaka i majstruje ogłoszenia.I mysle ,ze to bedzie miec sęs bo tak to nie wiadomo które maja ,ktore nie maja a ktore wogóle sa zapomniane a moga isc od reki do adopcji bo przypuszczam ,ze w BP jest taki niejeden.
  7. chyba sie na mnie obraził bo jeszcze do mnie nie przyszedł a ja zdazylam juz Disia do kabiny prysznicowej wstawic i obmyc wytaplał sie w jakies koopie :(i chiał pozniej na raczki moj kochany 70kg maluszek ;) Pozniej wezme pana obrazonego na dłuzszy spacer i sprobuje z nim cos popracowac. a i składam pismo bez zdjec hihi o zakup dla besti 2 kaganca ciut wiekszego metalowego by pokazac mu ze on jednak nie gryzie.Bo tego skórkowego nie chce juz dac sobie zakładac nie wiem czy to zalerzy od tego ze jak go sciagam to on sie płaszczy i pozniej jest go ciezko załorzyc spowrotem krecacemu sie maluchowi i pokazujacego zeby na widok kaganca.w sumie tylko kilka razy dał sobie go załorzyc a teraz jak go widzi to wscieku dostaje.Ale napewno nie jest za mały.
  8. [quote name='lunarmermaid']Następne ogłoszenia Kejsi [FONT=Tahoma]www.mammisia.pl www.najpewniej.pl www.petsy.pl www.e-zwierzak.pl www.twoje-ogloszenia.pl www.morusek.pl www.adpedia.pl www.olx.pl www.szybko-sprzedam.pl www.nasza-lista.com www.przygarnijzwierzaka.pl www.owi.pl [/FONT] Dziękujemy za ogłoszenia ;) Ja tez jej kilka wystawiłam i na nk ja tez wciagnełam oraz fb
  9. Wiecie co tego psa zachowanie chyba zależy od pogody.Dzisiaj spadł sniegi i pies jest całkiem inny od rana strzela zębami i warczy i jak tu z takim rozmawiac wczoraj okej dzisiaj schizy...własnie przed chwila odesłałam go na legowisko i kazałam sie nie pokazawac mi na oczy dopuki mu nie przejdzie to zabrał podrodze pluszaka i poszedł spac :(
  10. Wczoraj z Bezem po południu ćwiczylismy spacery,powrót do nogi (oczywiscie na lince 8m) Oddaj zabawki,mieszanie kijkiem w misce z jedzeniem(co by drugi raz rąk nie stracic na kilka dni ;) ) i wygłupianie sie na podwórku. siad i daj łape musze przyznac ze ani razu nie warknoł ani nie strzelał/zgrzytał zębami. Na koniec nauki był juz tak najedzony ,ze chrupków nie chciał a łape dalej dawał. cwiczylismy tez troszke w domu chodz,zostan idz na miejsce. Jak juz zrozumiał w miare miejsce to wywalił sie do kiziania dostał 3 głaski na krzyz i poszedł spac. Widze ,ze lepiej na niego skutkuje nie przymilanie sie doniego tylko bycie stanowczym wolno/nie wolno.
  11. cavani porobiłaś morze zdjecia tych mniejszych psiaków? cały czas sie wsciekam sama na siebie,ze tak daleko od Was mieszkam :(
  12. Tak jak pisałam wyzej złożyłam dzis wizyte Tosiowi chłopak ma sie znakomicie,przytył zaczyna powoli sie dogadywac z kotem.Chlopak jest tak ruchliwy ,ze raz był kolo mnie a raz na 2 koncu ogrodu ;) [URL="http://img341.imageshack.us/i/cos228.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/3539/cos228.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img831.imageshack.us/i/cos232.jpg/"][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4823/cos232.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img502.imageshack.us/i/cos235.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6681/cos235.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='kinga_kinga7'] I nie wiem,czy jakiś mógłby pojechać-chociaż myślę,że tak,czy zwalniamy kolejkę innym? Moze wysłac któras z tych bid : http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-18917.html http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-31265.html http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-29288.html http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-2211.html
  14. Nie chciałam zgłaszac ,ale nie moge wiecej czekac na wpłate. chodzi o bazarek:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197413-Og%C5%82oszenia-w-24h-20-40-i-60szt-za-5-10-i-15z%C5%82-Na-Bezia-z-%C5%82atka-agresora-do-10.01/page15[/URL] Numer konta wysyłałam 2 razy napewno jak nie i 3 i dalej zero odzewu.dane wysyłamam w odstepie 1,5 tygodnia.A wiem ,ze loguja sie na dogomani urzytkownicy: [B] Florentyka 20zł Lika1771 15zł[/B] Piniezki miały isc na Beza(psa agresywnego)z Białej Podlaskiej. [COLOR=red][B]Dziewczyny wpłaciły proszę o ściagniecie z czarnej listy[/B][/COLOR]
  15. Super zdjecia i wiadomosci odrazu ulga,szkoda tylko ze włascicielka Tosi nie była od poczatku ze mna szczera i cos kreciła :( Szczescia Tosiu ;) Dzis postaram sie wieczorkiem wybrac w odwiedziny do Tosia :)
  16. Szerze powiedziawszy odkad jestem na dogomani najlepiej mi sie z nimi współpracuje i nie czuje sie wytykana palcami tak jak dzieje sie to na innych watkach.Jak o cos prosze to jak do sciany i zero odzewu ,ale jak ktos cos chce to odrazu wie gdzie jest Paja i ,ze ona nie odmuwi ... Przeslij mi Malwi zestawienie na poczte [email protected](jak wyslesz napisz na pm poczta szwankuje) zrobie w tygodniu ogłoszenia.wrzuc do Panta badz innego programu i podpisz zdjecia ktory pies do którego opisu.Czy jest mozliwosc dowozu itp oraz jakis ładny przyciagajacy tytuł. P.S co nie znaczy ze dziewczyny z Białej zwalniam na wasze psiaki i opisy tez czekam.
  17. przypełzłam do Was troszke jesli ktos bedzie miał chwile niech mi skompletuje 4-5 psiaków np.w typie On lub Don lub kazdej innej ale wszyskie wmiare w jednym typie krótki opis taki podstawowy. krótki los ogólnie psów schroniskowych tez to co im potrzeba chce puscic kiladziesiat ogłoszen reklamujacych schronisko i ze pies ze schroniska nie jest gorszy oraz, ze umowa adopcyjna nie gryzie i nie trzeba kupowac psa z pseudo za 500zł tylko lepiej wybrac schroniskowca itp. Ale tym sie zajme dopiero pod koniec tygodnia.
  18. Troszke go miziałam wywalił sie kołami do góry opuchlizna powoli ustepuje po kastracji,ale jest zaczerwienione.Dzis,albo po dobroci da sie podmyc albo kaganiec i koniec rozmów czy Bezio chce czy nie.Podmywanie jest obowiazkowe by mu sie nie zaczeło paprac.
  19. Ja juz nie wiem co o tym kudłatym myslec,przychodził dawał sie głaskac wszystko było okej dopuki nie ruszyłam jego ringo z podłogi.Wteczas zaczoł zgrzytac zebami wiec go wyprosiłam na małe podwórko jak ochłonoł to je schowałam i nie ma juz go to teraz wypruwa flaki misia :(
  20. [quote name='baster i lusi']Paja a gdzie jest psiak bo ja już pisałam o tym szkoleniowcu.[/QUOTE] Pod Wrocławiem od strony oławy.Nie wiem juz nic spac nie mogłam dzisiaj zastanawiam sie czy oni cos pomoga czy to tylko... Ale ja sie na tym nie znam z Mailem sobie dałam rady ,ale ta bestia jest inna całkiem pod wzgledem zachowania jak on. Mniejmy nadzieje ,ze te jego głupoty ustapia bo szkoda by u mnie siedział dozywocie jest tyle innych bid :(
  21. ja myśle,ze moze mu pomorze a moze nie. Chłopak dzisiaj nie chciał sobie dac sciagnac kołnierza musielismy go rozcinac. Na kazde głaskanie reagował odrazu warczeniem ostrzegawczym.Wiec go zostawilam w spokoju po sciagnieciu. Po tej kastracji a bardziej bym powiedziałam po narkozie zrobił sie wredniejszy niz był straszy i zgrzyta zębami.Zaczynam czuc do niego lekki respekt acz kolwiek sie nie poddaje. I w moim domu nie bede mu schodzic z drogi bo jemu akurat sie coś podoba albo nie.zasada jest jedna od soboty zero wejsc na łozko lezy w legowisku.Zero wymuszania spacerów co 5min. A z Jamorem rozmawiałas? Zdaje mi sie,ze moze by mu pomógł tam jak wyczytałam miesiac z socjalizacja 400zł ?
  22. [quote name='Iljova']Właśnie dostałam taka informacje na pytanie o behawiorystę Lek wet. Agnieszka Janeczek Tel. kom. 601 302 486 Telefon 071 786 78 84 „Cztery Łapy i Ty” ul. Chabrowa 95 B, C 52-200 Wysoka Wysoka (między Kutrzeby a Ołtaszyńską) PARTYNICE przy TORZE WYŚCIGÓW KONNYCH Oprócz tych informacji link: [url]http://www.psipsycholog.info/[/url][/QUOTE] Witam po krotkiej przerwie własnie wrociłam od chirurga ktory znów na zywca czyscił mi prawa reke.Powiedziano mi,ze moje pazury zaczynaja robic sie czarne co wiaze sie z tym ,ze w niedługim czasie zejda/odpadna? Mam pytanie czy ta behawiorystka z okol. Partynic dojezdza czy trzeba tam oddac psa na jakis czas? Bo dowozenie co dziń lub dwa Bezika raczej nie wchodzi z mojej strony w gre.Mamy jedno auto tylko tato pracuje od 7-16/17 dlatego tez jak było trzeba zawiesc go na kastracje brałam godzine 18.30 dopiero
  23. Właśnie odebrali Beza i przywieżli do domu.Bez po narkozie jest jeszcze bardziej wściekły nie daje się dotknąć nigdzie, nie chciał dac sobie sciągnać kagańca w domu ,po małych przebojach się udało. Dzisiejsza noc spędzi sam w paji pokoju.Zobaczymy czy damy rade sami go podmywać jeśli nie w piatek ma umowiona wizyty która najpozniej jutro pod wieczór trzeba odwołac jesli bedzie sie dobrze sprawował.
  24. Paja właśnie wróciła z lecznicy.Bez walczył nie dal nikomu założyć kagańca został mu na siłę założony bandaż.Póżniej nie dawał sobie robić zastrzyków a na koniec powiedział ,że nie będzie spał.Jego usypianie trwało ponad godzinę co już myśleli,ze śpi Bez dawał się we znaki.Około 21 ma go odebrać.
  25. Paja zaczyna już ruszać kciukami,opuchlizna dalej się utrzymuje. w piątek na 11 ma wizytę u chirurga i ponowne czyszczenie prawej ręki,lewa puki co nie ropieje chodż jest bardziej pogryziona. Jedno co nas cieszy to,ze może już coś brać w ręce omijając kciuki.
×
×
  • Create New...