-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulina122']On jak świnka :D hahaha ^^ Paju za tydzień będe u Oli i może pojedziemy do ciebie :)[/QUOTE] Zapraszam Serdecznie nie mam nic do ukrycia wpadajcie kiedy chcecie tylko uprzecie z godzinke wczesniej. -
Tobi ze schroniska w Białej Podlaskiej.Tobi pojechał do DS
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Witamy następne cioteczki może ktoś z Was chciał by zrobic Tobisiowi ogłoszenia? Ew.chciał by go wziąć na BDT ja dorzucę karmę dla niego na czas pobytu,puki nie znajdzie domeczku.. -
Tobi ze schroniska w Białej Podlaskiej.Tobi pojechał do DS
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Dziękuje za przybycie ;)Tobis już napewno merda ogonkiem,ze cioteczki go odwiedziły :) -
Tobi ze schroniska w Białej Podlaskiej.Tobi pojechał do DS
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Tekst i zdjęcia do ogłoszeń: Wiek: ok. 2 lat Wysokość: 45 cm Kontakt: 781 501 389 lub mail [email][email protected][/email] bialapodlaska.schronisko.net Tobi trafił do schroniska w lutym tego roku. Został zabrany z ulicy. Nie wiadomo, ile czasu się tułał, ale ludzi wciąż kocha jak wariat i bardzo żywiołowo okazuje to uczucie - skacze, przytula się, chce się bawić. Kiedy Tobi jest z człowiekiem, cały świat przestaje dla niego istnieć. Bardzo cierpi, kiedy musi wrócić do kojca. Niestety przyszły właściciel będzie musiał odrobinkę popracować nad jego manierami, bo widać wyraźnie, że tego ślicznego, jamnikowatego psiaka nikt wcześniej nie próbował niczego nauczyć. Zachowanie Tobiego wskazuje jednak na to, że szybko nadrobi wszelkie braki - jest inteligentny i chętny do pracy .Jeśli ktoś da mu szansę - w zamian zdobędzie wspaniałego, oddanego towarzysza. Psiak powinien zamieszkać w domu z ogrodem i mieć tereny do wybiegania się. Z innymi psiakami łatwo się dogaduje, kotów raczej nie lubi. Tobi jest wykastrowany. [URL=http://img852.imageshack.us/i/1tobiimg1125resize.jpg/][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/3364/1tobiimg1125resize.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img695.imageshack.us/i/1tobiimg1173resize.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3909/1tobiimg1173resize.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/1tobiimg1138resize.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5933/1tobiimg1138resize.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/1tobiimg1175resize.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/1874/1tobiimg1175resize.jpg[/IMG][/URL] -
Tobi to piękny czarny piesek , niezbyt duży , sięgający poniżej kolan. Taki zwykły, niepozorny, ale mądry i wnikliwy kundelek. Trochę jamnikowaty. Ma ok. 2 lata. Został przywieziony 28.01.2011 r. z Terespola, gdzie włóczył się bez opieki. Oto nasz bohater: [URL="http://img576.imageshack.us/i/1tobiimg1117resize.jpg/"][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/9629/1tobiimg1117resize.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img840.imageshack.us/i/1tobiimg1119resize.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/2782/1tobiimg1119resize.jpg[/IMG][/URL] Pomóżmy razem znaleść jego nowy dom,sierotka bardzo marnieje w schronisku :( kontakt do kierownika schroniska:[B]504 177 547[/B] Kontakt do mnie:[B]781 501 389[/B] lub mail [B][email protected][/B]
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bezio uparty osiołek nie chce do domu wejsc odkad rano wyszedł..woli sie tarzac w błocku i chodzic po deszczu..Wyglada jak taki mały stworek potworek..A umorusany jest po same pachy i jak wychodze na dwór to garnie sie na kolana.. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona']Pani behawiorystka trochę przegina:mad:.[/QUOTE] Masz świętą racje,właśnie próbujemy to z Jola zwalczyc ..może chcesz sie przyłaczyc? -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
A jak mój ukochany Tobiś się czuje? Znajdę chwilę czasu jutro to założe mu temat nie może się psina tak ukrywać... ... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Tylko nie we mnie!!! Błaaaaagam! :placz:I tak mam dosyć "atrakcji" na co dzień...;)[/QUOTE] Nie no postaram sie nie w Twoim kierunku wypalic ,ale cos mnie tak korci by do Wrocławia pojechac... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Do mnie dalej ze strony pani A. zero odzewu chodz zostawiłam na recepcji swoje namiary.Ja mam juz nerwy jak bąba niedługo wypali ,ale nie wiem jeszcze w czyim kierunku... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bardzo możliwe,dzisiaj sie porzarł z moim Dinem bo miał wiecej w misce jak on i musiałam rozdzielac chłopaków...tz odciagnełam Dina za beza nie odwazyła bym sie złapac iz był z lekka wsciekły i chłopacy musieli zjejsc objad osobno.. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bezio dzisiaj urządził sobie w nocy polowanie na mysz i w końcu nad ranem ja dopadł.A wydawał pół nocy takie dziwne odgłosy jak by conajmniej był jakims kretem.. Jolu dzwoniłaś może?Bo ja juz nie mam sił..przepraszam... A może ktoś inny chce zadzwonic co gdzie i jak podam na pm. -
dziękuje Edytko za wizyte ;) Edytka zrobiła kilka zdjec Moruska,popatrzcie jak nam chłopak wyrósł ... [URL=http://img828.imageshack.us/i/dsc9000.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/4151/dsc9000.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/dsc9001.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/543/dsc9001.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img571.imageshack.us/i/dsc9002v.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/9936/dsc9002v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img839.imageshack.us/i/dsc9003r.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4365/dsc9003r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/dsc9004.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7519/dsc9004.jpg[/IMG][/URL]
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Chyba nie ma na co patrzec, bo znowu podobno ma byc na minusie:(, ale tylko w nocy[/QUOTE] Jak to nie kwiaty u nas juz paczki maja,jest dosyc ciepło mozna by chodzic bez kurtki,ale to zdradliwe ciepło. Bylismy troche w lesie nic ciekawego nie było wszystko zryte od dzików. a co do zdjeci to moze na dniach jakies zrobie przeciez nie bede sie powtarzac tymi samymi ;) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jak narazie Bezio zjadł sniadanie i sie wietrzy na dworze.Pózniej troszeczke zapewne pójdziemy na spacer do lasu zobaczyc czy wiosna juz wstała. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
A gdzie byłaś mnie nie musisz witac ,ale Bezia przydało by sie radosnie chyba co nie:evil_lol::diabloti: -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
:angryy:Nikt Bezia nie odwiedza:mad: -
To takie rozliczenie na szybko bym sie pózniej nie zgubiła bo zaraz znów zaczna do mnie nadchodzic wpłaty z 2 bazarków... Wpłaty kropa: 28-02-2011 sleepingbyday 40zł 28-02-2011 mgie 10zł 01-03-2011 Monika z Katowic 30zł 02-03-2011 figa33 20zł 03-03-2011 klops 50zł 04-03-2011 DZIDDA 10zł 07-03-2011 MARUDA666 20zł 07-03-2011 NIKKI 80zł brakuje jeszcze od:Uzupełnie jak dojda mgie Szarotka Florentynka ostatniaszansa/Ewa AniaMilvaUlver Soema mikoada
-
[QUOTE=cavani;16452638 Ta sunia jest już długo w schronisku. Od kilku lat jej domem jest ta buda. Jest lękliwa, nieufna. Powolutku oswaja się z nowym człowiekiem. Trzeba czasu, żeby zaufała i z własnej woli podeszła po głaski. Kiedy podchodzi ktoś kogo zna, delikatnie się przytula i zagląda w oczy prosząc o głaski. Jest łagodna i spokojna. Paju, jeśli będziesz ją ogłaszać, to możesz podawać kontakt do mnie.[/QUOTE] A ile ma lat? Czy jest znany stosunek do innych psów/suczek ew kotów? Czy jest wysterylizowana? Jak do dzieci? Czy umie chodzic na smyczy?
-
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Boże biedny Tobi:placz::placz::placz::placz: