-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Powiedziała bym Ci jaki,ale nie wypada mi o takich rzeczach pisać na forum jak mi się nasuwają. Więc napisz,ze szukasz dla przystojniaka domu. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
wpisz wrocław i okolice. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Nie wiem już gdzie go ogłaszać nie mam pojęcia dlaczego domu nie może znaleść :( Szlak mnie trafia jak otwieram pocztę a tam nie ma nic ważnego tylko same śmieci. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bez nie ma ani fb ani allegro resztę ma. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
u mnie jeszcze jest jego 70,40zł czyli razem jest 277,47 czyli brakuje 72,53 + wyróżnione ogłoszenia 50zł=-122,53 p.s Iliova nie dobijaj mnie proszę i tak ledwo dziś sapie. Simonek piękny podobny do Beziola i ma już domek a Bezio nie:placz: to tylko ... się. Zaraz stanę na głowie i zaśmiecę cały internet jego zdjęciami. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Coś nienormalnego się na tym świecie wyprawia coraz gorsze telefony odbieram w sprawie Bezia, Ludzie chyba zgupli go końca. Dlaczego ludzie twierdza,ze Bez jest psem na łańcuch?a w nocy ma spać w ciemnej komórce? Normalnie jak dzwoni mi telefon to serce mam w gardle czy zaraz nie będę rozmawiać z kolejnym wariatem... chyba się nie nadaje na to co robię... A Bezio jak to Beziowate maja gania po podwórku i kopie sobie dołki dla zabawy bym sobie kiedyś nogi połamała w nocy... Na dniach też będzie wizyta weta kolejno do wszystkich. -
Tobi ze schroniska w Białej Podlaskiej.Tobi pojechał do DS
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Boże ryczę jak małe dziecko,tak się boje o Tobisia, ale z drugiej strony ciesze się ,ze ma dom tylko czy to napewno ten odpowiedzialny? Trzymam kciuki cioteczki za sprawdzenie tego domku nim mi się flaki całkiem przekręcą dzisiaj od różnych wieści... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jolu naprawdę robię wszystko co w mojej mocy by znaleść mu domek uwierz mi.Nie wiem może niech ktoś inny go ogłosi ja mu wczoraj wystawiłam 80 ogłoszeń.Przydało by mu się jeszcze allegro do którego nie mam dostępu i fb. Ja już naprawdę nie wiem czy ja z ludzmi nie potrafię rozmawiać czy jaki gwint.STAJE NA GŁOWIE,ZEBY TYLKO ON ZNALAZŁ DOM,ale tu pewnie jest tak samo jak u Maila musi odczekać swój czas a pózniej będą się o niego domki biły.. Nie powiem,ze nie było do tej pory telefonów na niego bo bym skłamała,ale to były telefony typu na łańcuch albo do kojca.A ja nie chce wydać Beza do takiego domu.Poznałam go on zaufał nam i moim sąsiada.Obecnie każdy może wyjść z nim na spacer i zachowuje się przyzwoicie dopuki nie zauważy pierwszego luzno latającego psa na ulicy wtenczas staje mu garb i się rzuca jak pchła na lince.Ale wystarczy wtenczas do niego zagadać pogłaskać i zaraz się uspokaja.Bez jest typowym psem domownikiem jak jest za długi spacer to sam ciągnie do domu,a co jest najlepsze wie gdzie mieszka nawet jak 5 km odejdziemy od domu.On wręcz kocha ludzi a ze zwierzętami to różnie ,ale psów nienawidzi.Na podwórku z moim dinem żyją w jako takiej zgodzie tz jedno do 2 nie może podejść bliżej jak 2 metry jak coś się komuś pomyli to Bezo odrazu leci do dina i rzuca mu się na ogon :(ale misiu ma tyle futra i jest tak łagodny,ze nie zwraca uwagi na jego zaczepki i idzie w swoim kierunku.Bezo tez nielubi strasznie autobusów jak jest na podwórku to zaczyna latać za swoim ogonem i szczekać tak jak by chciał powiedzieć wez mnie nie ważne kim jestes ja tez chce jechac. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Miałam dziś telefon o Beziola ,ale Pan chciał go juz szybko wizyt najlepiej na wczoraj i zabiera odrazu.Miał oddzwonic i cos mu nie wyszło haha... Bezio odpoczywa teraz u rodziców w salonie ,albo i żebra o ciastka ze stołu..mały głodomorra na słodkie.A kropcia lezy kołomnie i patrzy mi w monitor czy czasami nie zapomnę o niej napisac. p.s przydał by sie jeszcze jeden tekst do ogłoszen nie po psiemu pisany tylko po ludzku. jedyne zastrzezenia jakie zostały na obecna chwile to dom bez dzieci i bez psów ,suczki mogą byc i kociaki równiez.oraz ogromne podwórko i duzo zabawek hihi które Bebziol sobie przywłaszcza i nie oddaje często :) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Z dedykacją dla Pana kierownika i reszty starających się osób o lepsze jutro... [URL=http://img862.imageshack.us/i/nowy095.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/4056/nowy095.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/nowy097.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5550/nowy097.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img857.imageshack.us/i/nowy098.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/3293/nowy098.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img59.imageshack.us/i/nowy085.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2917/nowy085.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img705.imageshack.us/i/nowy087.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6995/nowy087.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img847.imageshack.us/i/nowy090.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/647/nowy090.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img62.imageshack.us/i/nowy100.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8076/nowy100.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img156.imageshack.us/i/nowy117.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1121/nowy117.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img268.imageshack.us/i/nowy039.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/390/nowy039.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img153.imageshack.us/i/nowy042.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6616/nowy042.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img641.imageshack.us/i/nowy064.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/9365/nowy064.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img856.imageshack.us/i/nowy069.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6341/nowy069.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img836.imageshack.us/i/nowy073.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/2464/nowy073.jpg[/IMG][/URL] -
[URL=http://img826.imageshack.us/i/nowy050.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/2161/nowy050.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/nowy066.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5715/nowy066.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img9.imageshack.us/i/nowy119.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7583/nowy119.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img27.imageshack.us/i/nowy121.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6796/nowy121.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/nowy134.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/93/nowy134.jpg[/IMG][/URL]
-
Wysłałam do Pani 2 maile i puki co zero odzewu :( [URL=http://img196.imageshack.us/i/nowy014.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/1738/nowy014.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/nowy021.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7747/nowy021.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img25.imageshack.us/i/nowy030.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/5706/nowy030.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img685.imageshack.us/i/nowy036.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7745/nowy036.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img9.imageshack.us/i/nowy045.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/9558/nowy045.jpg[/IMG][/URL]
-
Tobi ze schroniska w Białej Podlaskiej.Tobi pojechał do DS
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Ja miałam przyjechac,ale rozmawiałam tu i uwdzie i nie przyjadę na majowy weekend. Wybiorę inny bo domyslam sie ,ze majowy jest takim,ze czesto zwala sie do wszystkich rodzina.No i nie miała bym z kim zostawic ,,swoich,, zwierzęcych dzieci. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jestem tak wypoczęta ,ze od rana latałam po wrocku z kompem pod pacha i sprawdzałam domy dla rottków.Jeden znów opuścił wałasnie moj dom Państwo po niego przyjechali wiec szukam domy jeszcze dla 3 chłopaków i tymczasów. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Widzisz Bezio poszedł na spacerek i zapomniał o picasacie i się naprawiło.Bezio tz zgredzio molestuje obecnie rodziców na górze by dali cos ze stołu w końcu są święta. A jak mu nie dadzą to wezmie sobie sam on tak czasem ma.Poza tym muszę ściągnąć resztę fot i je obrobić by były do ogłoszeń.Widzę równiez ,ze domek Kropy się nie odzywac troszku szkoda,ale moze to przez święta. -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szarutko w górę psinko :) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Kochany prawda. Ustawienia się nie zapisały dalej nie widać. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Ilonko odblokuj galerie Beziola bo jak się klika na małe zdjęcie to się nie powiększa. Beziol obecnie bryka po podwórku nauczył się w końcu chłopak odbierać dziewczyna piłkę w zabawie.Ale nie oddaje zabiera tylko leci sie położyc i jej pilnuje.