Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. zrobiłam narazie taka ulotkę ,ale mi się nie podoba za bardzo może ktoś umie lepsza?Albo chociaż jakieś podpowiedzi,pomysły? [url]http://www.sendspace.pl/file/e94e800de8255e63a639552[/url]
  2. Plik do ściągnięcia do ulotki BEZA [url]http://www.sendspace.pl/file/e5d56d6412f870e522dec86[/url]
  3. Zaproponuj w takim razie coś innego ale starszego.
  4. Ciotki będę iść na rynek znów z ulotkami jak ktoś coś potrzebuje to pisać.Na swój koszt biorę ulotki:Beza,kropy,Szarutki i... i własnie jeszcze nie zdecydowałam..Ale chyba to będzie [url]http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-70848.html[/url]
  5. [quote name='Paja']Szarutko w górę psinko :)[/QUOTE] Prześlij mi na maila 4 najładniejsze zdjęcia szarutki i tekst do ogłoszeń wraz z kontaktem.
  6. Jak w tamtym roku szły mi adopcje tak w tym roku jest jakaś lipana.Nie wiem co się dzieje narazie ściągam programy do obróbki i formatu ulotek jak coś wymyśle to się pochwale i wybierzemy wspólnie szablon z którym popędzę do Wrocławia.Ona jest w pelni adopcyjna tylko czemu nikt jej nie chce? o nia chyba z 2 telefony i z 3 maile odebrałam.ale pózniej zero odzewu tak jak teraz.
  7. [URL=http://img232.imageshack.us/i/p1100063z.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6987/p1100063z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img807.imageshack.us/i/p1100064.jpg/][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/9635/p1100064.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img831.imageshack.us/i/p1100071z.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4879/p1100071z.jpg[/IMG][/URL]
  8. śliczne fotki Terebelka... Ja Twoje fotki wgram napewno dzisiaj co mi przesłałaś ,ale nie wiem dokładnie kiedy bo zrywa mi co chwile łącze zasypał nas śnieg :(
  9. [quote name='Szarotka']Jak tam sprawa adopcji Bezia ??[/QUOTE] Widzisz,ze stoi wszystko już dostaje nerwicy.Pan stefan sie do mnie cały czas odzywa,ale jak pytam o psa to zmienia temat i nie wiem myślę ,ze nie ma co na niego liczyć. Wczoraj miałam telefon o Bezia z BP ale okazało sie,ze Pani ma 2 czy tam 3 małych dzieci więc Bezio odpada juz.Przekazałam namiary Pani cavani by zadzwoniła do Pani i zaproponowała innego psiaka przyjaznego dla dzieci i kur(kurniki gdzieś przy domu)A pies ma byc nadworny i ma spac w budzie.
  10. [quote name='Szarotka']I co z adopcja Ciaputki, bo cos cisza ??[/QUOTE] Nie wiem chyba to był pic na wodę foto montaż dlatego,ze nie dostałam żadnej odpowiedzi na maila już. Spróbuje jeszcze przez dogo wysłać zapytanie.
  11. [quote name='ostatniaszansa']piłek juz nie mamy ale piszczące zabawki owszem -wysłać ? :) Ewa[/QUOTE] Nie Ewo mamy sporo zabawek i konarów w obrębie damy sobie rade.Zabawki możesz dać Boguszaką napewno się ucieszą :) Kropcia siedzi tu teraz koło mnie i patrzy tez w monitor.Już się dosyć wyhasały wszystkie na dworze i teraz okupują kanapy.
  12. [quote name='ostatniaszansa']To Kropa tak dzielnie nosi konary ? :):) Zdjęcia rewelacyjne . Ewa[/QUOTE] Kropa nie tylko nosi konary,ale i zabiera innym zabawki a szczególnie na dworze piłkę.
  13. A Bezio coś nie przepada za kapaniem się wejdzie nogi pomoczy i ucieka.Kropka wchodzi dopuki ma grunt pod nogami a moje lecą do wody jak do zbawienia.Ale Mola w wodzie pływa zawsze blisko Heksy i jak coś się dzieje to wskakuje jej na grzbiet łapie zębami za szelki i płynie tylko Heksa.
  14. Na tamtym zdjęciu tłumaczyłam Dinowi ,ze nie wolno odbiegać od grupy i iść samemu do lasu.Na tym zdjęciu również były świeżo co po kąpieli w kanale : [URL="http://img199.imageshack.us/i/nowy267.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/2613/nowy267.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img851.imageshack.us/i/nowy292.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/4507/nowy292.jpg[/IMG][/URL]
  15. U mnie na poczcie lezy odpowiedz krótka w zwiazku z tym psem.[url]http://wroclaw.olx.pl/szukasz-psa-malenka-tofisia-szuka-domu-iid-179020250[/url] Proszę sie po nią zgłosic lub podac na jakiego maila mam przesłac.
  16. Jaki tam łobuz dawno nic już nie wykombinował.Twu,twu i niech tak zostanie bo zadziory z nim akurat nie szukam. Jedynie jakie mam zastrzeżenia to to,ze nie chce się odwalić od mojej szafy z ubraniami i co noc sobie tą szafę otwiera i śpi,już nie chce w swoim legowisku....
  17. Kropa na 4 zdjęciu od dołu wygląda jak wiewiórka.Na dniach ponowie jej ogłoszenia już z nowymi zdjęciami i resztę ze spaceru też wgram w picasa i wstawię link. Kropa jak odprowadzałam znajomą rano na autobus weszła na 2 pierwsze schodki autobusu i obszczekała kierowce :) Myślałam,ze się ze wstydu spale,bo dzień wcześniej jak jechałam tym autobusem opowiadałam właśnie kierowcy o niej ,ze szuka domu i chciał ulotki by rozdać wsiadającym we Wrocławiu. Może w następny weekend uda mi się podrukować ulotki troszkę i zabiorę Krope i Bezia na rynek.
  18. [URL=http://img845.imageshack.us/i/nowy259.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/7438/nowy259.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img853.imageshack.us/i/nowy319.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/2397/nowy319.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img155.imageshack.us/i/nowy334.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8445/nowy334.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img88.imageshack.us/i/nowy345.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/573/nowy345.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://img842.imageshack.us/i/nowy229.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3407/nowy229.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img856.imageshack.us/i/nowy233.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2048/nowy233.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img228.imageshack.us/i/nowy240.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2758/nowy240.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img829.imageshack.us/i/nowy255.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4632/nowy255.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://img339.imageshack.us/i/nowy273.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7013/nowy273.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img638.imageshack.us/i/nowy282.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9905/nowy282.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img155.imageshack.us/i/nowy334.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8445/nowy334.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/nowy352.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8654/nowy352.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img685.imageshack.us/i/nowy358.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5230/nowy358.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='sonek666'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/207032-dla-Bezia-i-Foxa-ciuchy-ksi%C4%85%C5%BCki-kawa-d%C5%82ugopisy-bi%C5%BCuteria-do-10.05-%29?p=16797980#post16797980"]http://www.dogomania.pl/threads/207032-dla-Bezia-i-Foxa-ciuchy-ksi%C4%85%C5%BCki-kawa-d%C5%82ugopisy-bi%C5%BCuteria-do-10.05-%29?p=16797980#post16797980[/URL] Zapraszam na bazarek - 50% ewentualnego dochodu dla Bezia :)[/QUOTE] Dziękujemy sonek666 za chwilkę powstawiam zdjęcia z dzisiejszego spaceru :) [URL=http://img832.imageshack.us/i/nowy362.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9134/nowy362.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='baster i lusi']Szantusia ma już dom [url]http://www.dogomania.pl/threads/193150-amstaffka-SZANTA-...-znalaz%C5%82a-swoj%C4%85-przysta%C5%84-!!!/page34[/url][/QUOTE] O witaj, a może macie podobna sunie? Chętnie przekaże namiary to może Pani podeślesz inne zdjęcia astków i coś się jej spodoba?
  23. Witam czy to ktoś od Was zgłaszał mi do ogłoszeń sporo czasu temu astke Szante ? Jeśli tak u mnie na poczcie czeka odpowiedz więc zapraszam po odbiór kontaktem na moja pocztę z podpisu.
  24. Wiadomość poszła ,,dzieci,, śpią. Ja czuwam ,ale jeszcze chwilę i tez pewnie już legnę do swojego koja
  25. zaraz się zbiorę otworze pocztę i Ci napisze tylko się nie zdziw. Jutro jestem umówiona tez ze znajomymi na dłuższy grupowy spacerek z rozrabiakami więc pewnie będą fotki.
×
×
  • Create New...