Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. Później tel mi się rozładował zaraz po niego pójdę może się naładował to zadzwonię zaraz.
  2. Witamy Wszystkich nasz sylwester był długi i spokojny.Nic sie nie wydarzyło psiaki były spokojne jak nigdy tylko koło północy wysłuchałam koncert ari noworocznej. Ziober dzwoniłam do Ciebie gdzie Ty się podziewasz?
  3. Yunona Wielkie Dzięki,Wam wszystkim razem i każdemu z osobna równiez życze udanego Śzczęsliwego Nowego Roku 2012 A Beziowi życzę by w końcu zaczęły mu stykać klepki odpowiedzialne za myślenie....
  4. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/obraz085612x816.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1121/obraz085612x816.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/obraz087612x816.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/9028/obraz087612x816.jpg[/IMG][/URL]
  5. ziober nie chce Cie załamywać ,ale wyniki mam koszmarne jak odebrałam wyniki rezonansu kregosłupa i głowy to stałam jak wryta z 30 min i gapiłam się jak szpak w 50gr ,a pózniej na zmianę śmiałam się i ... ehh jaki ten swiat jest niesprawiedliwy... dobra nie ma co się rozczulać idę po aparat i Kalvina do salonu.
  6. Wieczorem postaram się wsadzić jakieś fotki rozrabiaka,bo zaraz pędzę na badania. Kalvis przez ten czas powietrzy dupke z reszta ogonów na dworze. p.s ziober zapchana masz skrzynkę,już sobie poradziłam z tym co pisałam na pm,ale dzięki iż chciałaś pomóc
  7. Czy Nusia to nie jest sunia która stała obok Fugi która dawno przechrzciłam Milka? Pytam bo bardzo mi zależy na losie ,,Milki,, i stane na głowie by ja ze schronu w krótkim czasie wyciągnąć.(Jolu wiem ,ze Cię denerwuje ;) )
  8. Witamy nocna porą cioteczki i wujaszków.U nas nic szczególnego nie zaszło,zyjemy i dajemy zyc innym. Czasem kogos wzajemnie obszczekamy na spacerze,a czasem poprostu grzecznie maszerujemy a na polach bawimy sie zabawkami. Stosunek Kalvina nie zmienił sie jak narazie do ludzi tz do swoich okej obcym pierw nagada,a dopiero potem sie przytuli do nich czy wskoczy im na kolana.
  9. [quote name='jostel5']Zapraszam do kolejnej bidy z naszego schronu!Choć zajrzyjcie.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/2200...1#post18274891[/url][/QUOTE] Twój link też nie działa. Iljova piękny kalendarz :)
  10. [quote name='Iljova']Tu możecie zobaczyć mój kalendarz na 2012 rok [URL]https://picasaweb.google.com/lh/phot...eat=directlink[/URL][/QUOTE] Nie działa mi ani 1ani 2 link :(
  11. Mikołaj w tym roku przynosi rózgi.. Zioberek gdzie będziecie przenosić Kalvina w styczniu i którego mniej więcej? Poza tym wszyscy żyją i spędzaja Święta w pod grupach czyli po swojemu:)
  12. Już witamy spowrotem cioteczki i życzymy wesołych świąt :)Tylko tam nie przejadajcie się jutro za dużo...
  13. Kalvin również wita cioteczki i powiadamia ,że jego opiekunka znów idzie jutro do szpitala :(Ale mówiła,ze macie sie nie martwic i wkrótce wróci..
  14. Bywam tu ostatnio sporadycznie i jestem troszku do tyłu ze wszystkim czy Pronto jest dalej w schronie? Bo mam osobę zainteresowana nim? komu dane?
  15. Zioberek sorrki,ze dopiero teraz odpisuje,ale świat mi się przewrócił do góry nogami. Do końca grudnia na dogo będę sporadycznie,ale zawsze macie mój kom. obwód kalvinowych cyców to 67cm
  16. [quote name='zioberek87']ciotki co myślicie o tych?? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gVwwMqDjFg0/Tsa0Tw8hWLI/AAAAAAAAAJw/PlauCOqXJaw/s321/szelki.jpg[/IMG] Szelki spacerowe dla dużych psów. UŻYWANE Wykonane z taśmy 25mm, regulowane. Kolor niebieski ????[/QUOTE] ziober zapytaj na bazarku o najmniejszy obwód zapiętych szelek. Bo pisze,ze to dla dużych psów,a kalvin to nie wyrośniemy owczarek,albo wyrośnięty jamnik I zalerzy jaki niebieski jak jasny to okej jak pod granat to będzie się z nim zlewać.
  17. To jak umiem jeszcze liczyć to wychodzi tak: dt.04.11-05.12.2011r wpłata 250zł minus -100zł dt.04.12-05.01.2012r minus -350zł wpływ z bazarku 475zł 475 -100 -350 -------- +25zł 08.12 skończyło mu się szczepienie na wściekliznę i do dziś nie został zaszczepiony ponieważ moi weci odmawiają podania mu szczepionki w obawie o swoje zdrowie a tutek i innych pistoletów nie posiadają. Jutro będę dzwonić jeszcze raz do swojego weta i go prosić,ale to się wiąże z podaniem leków nasennych przed szczepieniem,a jak uda się i będzie go szczepił to i od razu trafi do fryzjera bo wygląda jak kupka kołtunu i zaraz mi ktoś jeszcze z Was zarzuci iz nie dbam o psa.
  18. Puk.Puk! Morusku żyjesz tam jeszcze?odezwij się do cioteczek.
  19. Fugusiu już wkrótce cioteczka Cię odwiedzi i sprawdzi jak sobie zaadoptowałaś Martę i Tomka :)
  20. I powoli Kalvinek żegna cioteczki i wujaszków. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/17612x816.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9117/17612x816.jpg[/IMG][/URL] Żegnam czule i namiętnie: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/18612x816.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/4020/18612x816.jpg[/IMG][/URL] Do zobaczenia w krótce,bo teraz musze wziąść kapiel,zaczynając od łapek. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/19816x612.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6264/19816x612.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/12612x816.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4243/12612x816.jpg[/IMG][/URL] Paja z tego spożywa to ja chyba też mogę? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/13816x612.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5811/13816x612.jpg[/IMG][/URL] Gdzie ten kurek.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/14816x612.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4223/14816x612.jpg[/IMG][/URL] Jak nawarcze na nia jak na srajtaśme to napewno poleci.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/814/15612x816.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/3774/15612x816.jpg[/IMG][/URL] No w końcu się napiłem...to wcale nie takie trudne zrobić dziurę... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/862/16612x816.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/3553/16612x816.jpg[/IMG][/URL]
  22. Białe,w ciapki,miękkie i bez zapachowe.hmm do czego to służy? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/6816x612.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1488/6816x612.jpg[/IMG][/URL] No Paja znów to urzywarz i warczysz na to? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/7816x612.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4208/7816x612.jpg[/IMG][/URL] Już wiem trzeba to urwać i nawarczeć na to.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/8816x612.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/786/8816x612.jpg[/IMG][/URL] No nie moge zmęczyłem się i przydało by się napić.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/9816x612.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/5457/9816x612.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/10816x612.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4654/10816x612.jpg[/IMG][/URL]
  23. Tak sobie spałem dopuki nie przylazła Paja... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/814/1600x450.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/7112/1600x450.jpg[/IMG][/URL] Leniuszku wstawaj.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/2816x612.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/5492/2816x612.jpg[/IMG][/URL] Małe przytulaski na dzieńdobry.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/3612x816.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6848/3612x816.jpg[/IMG][/URL] Co będziemy tu robić..? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/4612x816.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4003/4612x816.jpg[/IMG][/URL] Paja przed chwila coś z tym robiła..ja tez chcę! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/5816x612.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/8613/5816x612.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...