Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. Lora je sporo jak na to jaka jest mała.No,ale dużo tak jak Fudze robią jej spacery i ganianie się z moimi ogonami po podwórku.Jak tylko chce na dwór siedzi pod drzwiami jak chce wrócic bo jej sie znudzi to skrobie by ją wpuścić. No i dziś w nocy pierwszy raz usłyszałam jak szczeka,moje ogoniaste coś darły się na dworze po 4 a tak jak się zerwała to dała taki koncert,że uszy więdną.No,ale bez kilku dni musiał minąć miesiąc.
  2. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/obraz106768x432.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6562/obraz106768x432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/441/obraz111432x768.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4480/obraz111432x768.jpg[/IMG][/URL] Przepraszam cioteczki za zwłokę ze zdjęciami,ale nie daje rady wszystkiego ogarnąć czasowo..ruszyła następna część remontu po długim czasie. Ja zaczęłam czuć się koszmarnie,a ten @$%%^ mi jeszcze dokłada. Jak któraś cioteczka czuje się na siłach prosiła bym o pomoc w dokończeniu bazarku ogłoszeniowego bo idzie mi to jak krew z nosa..
  3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/obraz086768x432.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9601/obraz086768x432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/obraz087768x432.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5346/obraz087768x432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/138/obraz096768x432.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6714/obraz096768x432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/638/obraz099768x432.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/7733/obraz099768x432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/obraz101768x432.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6922/obraz101768x432.jpg[/IMG][/URL]
  4. Witam przestałam wyrabiać ,,zakręty,,mam nadzieje,ze w wkrótce się to zmieni... Poza tym psiaki zdrowe,humor i energia im dopisuje znakomicie. Lorcia wcina ,aż jej się uszy trzęsą,a na dworze wybrała miejscówkę na chodach. Powoli jak jestem tylko z nią próbuje zachęcać do zabawy zabawkami. Zobaczę jak się po ogarniam dziś może jakąś mała sesyjkę na podwórku zrobimy.
  5. Jostel dziękuje,za umowę i zaświadczenie jestem tak zakręcona ze dopiero zobaczyłam list na biurku.
  6. Jestem,żyje,wszystko w porządku z dzidzią.Za 2 tygodnie kolejne usg już w 3D . Lorcia grzeczna była nie chciała do domu,więc dopiero przed chwilka przyszła,zjadła legła na kocyku i sobie pochrapuje.
  7. [quote name='Bejotka']A kiedy będzie Was więcej ? :)[/QUOTE] koniec sierpnia,początek września :) Więc jeszcze trochę czasu nam zostało... Jutro rozszerzone badania jak się maleństwo rozwija... Dla mnie nie ważne czy chłopiec czy dziewczynka ważne by było zdrowe. A później kochało zwierzątka jak mamusia i przynosiło mi do domu każda bidę napotkana na ulicy. Była bym wtenczas najszczęśliwsza mama na świecie. A tatuś dziecka powinien widnieć na czk za to jak nas potraktował..hmm może go jeszcze tam umieszczę,by nikt w przyszłości się za niego nie brał ?
  8. Super w takim razie wielkie dzięki...:) No a jutro Lorcia zostaje na służbie,a ja pod wieczór jadę na usg-ciekawe jak tam się miewa moje dzieciątko :) Lorcia coraz częściej chodzi sobie sama na piętro i wraca.A jeszcze lepiej wie kiedy robi coś złe i nie trzeba jej wcale tego mówić.Popatrzy spod byka i odchodzi. Dziś mimo pięknej pogody panna prawie cały dzień przespała na kanapie,a na pytanie czy idzie na spacer nim się zdarzyłam obejrzeć siedziała pod drzwiami.Nie wiem skąd w niej tyle inteligencji.
  9. Fajny tekst Bejotko dodała bym tylko na koniec ,że sunia czeka pod Wrocławiem i można po uprzednim telefonie przed adopcja poznać. Tylko nie wiem czy to ma sens w Twoich ogłoszeniach bo Ty bardziej na Białą ją ogłaszasz,a wątpię,że komuś tylko w odwiedziny będzie się chciało jechać tyle kilometrów.No chyba,że jak będziesz podmieniać tekst o ogłosisz na Wrocław i okolice.
  10. imię:Lora wiek:góra 5 lata wysokość w kłębie i długość:37cm,długość 50cm Waga:22kg Stan uzębienia:bardzo dobry,początki kamienia. sterylizacja: tak Czy na coś choruje/wymaga leczenia:nie szczepienia podstawowe czy rozszerzone: podstawowe odrobaczenie/odpchlenie:tak stosunek do psów: pozytywny zarówno tych małych jak i molosów stosunek do suk: pozytywny zarówno do tych małych jak i molosów Czego nie lubi u psów jak i zarówno suk:dominacji,sama też nie dominuje. stosunek do kotów: pozytywny-nie zwraca na nie uwagi stosunek do zwierząt gospodarczych(o ile jest możliwość sprawdzenia): koń-stosunek obojętny,chodzi po stajni. Krowy:chodzimy na spacery gdzie stoją na łące krowy-stosunek równie obojętny. Kury: przez płot od sąsiada wyraża zainteresowanie zapoznania się. stosunek do ludzi:kocha każdą istotę ludzką-w tym nieznajomych stosunek do dzieci:Kocha dzieci,w domu bawi się z 9 miesięcznym dzieckiem. czy wyraziła kiedy kolwiek agresje i na co kolwiek:nie Jak znosi zabiegi pielęgnacyjne:czesanie,mycie uszu,przycinanie pazurów dobrze,Ale wody boi się jak diabła-kąpiel. co jada: głownie gotowane mięsko z warzywami i ryżem.Strasznie gardzi suchą karmą już lepsze są puszki. Lubi smakołyki,ale nie każde obecnie przypadły jej z Peedege. Czy zna podstawowe komendy: tak, siad,łapa,miejsce Czy jest nachalna: nie Jak chodzi na smyczy: prawidłowo,nie ciągnie. Co uwielbia: siedzieć godzinami człowiekowi na kolanach i być głaskana. Najlepsze docelowe miejsce dla suni:kanapa :) z możliwością swobodnego pobiegania po podwórku. Nad czym obecnie pracujemy: nad powracaniem na komendę,a nie dawaniem długą w krzaki... Czy sunia zachowuje czystość w domu: tak,sama dopomina się spacerów.Po każdym załatwieniu próbuje zakopać swoje nieczystości. Czy sama utrzymuje czystość: owszem jak najbardziej,potrafi się czyścic godzinami. chyba o niczym nie zapomniałam,jak tak to pytajcie. Bejotko jak coś ,,spłodzisz,, to wklej tutaj :)
  11. [quote name='Bejotka']To co - ja mam swoje ogłoszenia pousuwać? [B][URL="http://tablica.pl/oferta/slodka-lori-IDmtV7.html"]Lori[/URL][/B] ma ogłoszenia na: [U]tablica.pl, ale.gratka.pl, lubliniak.pl, lublin.cwirek.pl, bialapodlaska.olx.pl, biala-podlaska.swistek.pl, biala-podlaska.lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, oglaszamy24.pl, aukcjezwierzat.pl, hiperogloszenia.pl, przygarnijzwierzaka.pl, pineska.pl, owi.pl, 24on.pl, 24polska.pl, neeon.pl, pajeczyna.pl, drobny.com.pl, ojej.pl, morusek.pl, e-zwierzak.pl, cafeanimal.pl, petsy.pl, adin.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, gumtree.pl, zoomia.pl [/U]Ale jeśli tekst jest "nieporządny" to spoko - usunę.[/QUOTE] Nie usuwaj ich Bejotko mowa była o tekście który ja pisałam ,a nie Ty. Po drugie im więcej ogłoszeń tym większe szanse na szybką adopcje. A proszę o napisanie tekstu ze względu ,że trafiła na pokoje i się dużo zmieniła odkąd była w schronisku.To już nie ten sam pies co kiedyś.Oj mogła bym wiele o niej opowiadać,ale jutro zrobię tabelę.
  12. Cioteczki ,która ładnie sformułuje tekst do ogłoszeń.Puki co puściłam kilka na krótkim i badziewnym,bo zupełnie nie mam teraz głowy na pisanie referatów.Będę jeszcze rozmawiać w tym tygodniu ze znajomą nad porządnymi zdjęciami dziewczynki. Puki co babole śpią ,ale zaraz pobudka na wieczorne wietrzenie dupinek.
  13. [quote name='danavas']hm...Paja nie jest zmotoryzowana i z tego co wiem ma teraz masę swoich prywatnych spraw....[/QUOTE] zaraz Ci podeślę namiary na dziewczynę,może się zgodzi zrobić wizytę. Szkoda,że nie wiedziałam wczoraj bo byłam na Psiaku pól dnia.
  14. Odmeldowujemy się ,że żyjemy :)Nic specjalnego się nie wydarzyło...
  15. A mamy się nie najgorzej.Czasem lepiej czasem gorzej.Najbardziej rozwalają mnie bezsenne noce,za to dzień mogę przespać cały. Poza tym ogonki nie dają mi powodów do smutku,a wręcz odwrotnie.Właśnie chwile temu wypuściłam całą ferajne na podwórko i muszę zacząć się szykować by skoczyć do Wrocławia na małe zakupy.
  16. [quote name='zioberek87']doszły pieniążki 140 zł DZIĘKUJĘ[/QUOTE] Dopiero dzisiaj?<wow>
  17. Miałam o dziewczynkę dziś pierwszy telefon troszku mało smaczny.Pani pyta czy pies nadaje sie na psa podwórkowo-domowego. Mówię jak najbardziej.Pani pyta czy sunia szczeka..ja mówię nie słyszałam by szczekała ,ale czasem jęczy jak kojoty. yhm a czy do suni jest wyprawka..mowie ,że jak pani sobie kupi to będzie mieć..cisza...a czy dowiozą państwo pieska.. a ja owszem jak pani opłaci transport to tak.. i odwecie ty taka i owaka..i koniec rozmowy.
  18. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/407/obraz154768x432.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5384/obraz154768x432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/obraz156768x432.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4502/obraz156768x432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/obraz172768x432.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4242/obraz172768x432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/207/obraz176768x432.jpg/][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9463/obraz176768x432.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/obraz131768x432.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4923/obraz131768x432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/252/obraz142768x432.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6576/obraz142768x432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/638/obraz143768x432.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/839/obraz143768x432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/obraz147768x432.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9581/obraz147768x432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/obraz151768x432.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/5287/obraz151768x432.jpg[/IMG][/URL]
  20. Już jej ciepło tak nie przeszkadza,acz kolwiek skręciłam grzejniki u siebie do minimum by dziewuszki nie mieszkały w saunie. Tak tak jest bardzo kontaktowa.Co dnia mówi mi dobry dzień jak się budzę czyli wskakuje mi z rozpędu na łóżko i zaczyna lizać,jak ja pogonie to próbuje się od nóg pod kołdrę dostać i podgryzać po stopach.Na dobranoc łapie małego foszka,bo palcem wskazywane jest legowisko i z obrażona mina niechętnie na nie tutpta. A jak ona potrafi się żalić i wymuszać jak coś chce np.jak jem to ignoruje wszytskie psy moje się już nauczyły,że objada pierwsza a potem psy.A ta siadzie przede mną i wydaje żałosne dźwięki.
  21. Cioteczki jak mam podjąć jakaś decyzje potrzebuje odpowiedzi na pytania z obecnej sytuacji a nie jaka była(post#7) Druga sprawa nawet jak się po liście zdecyduje to tylko mogę go wziąć do konca czerwca/początku lipca później będę szykować się do porodu i nie podołam tymczasowiczą bo mam też swoje czworonogi którym w tym czasie tez będę musiała znaleźć na kilka dni opiekę.Tym bardziej ,że ex zlał mnie i dziecko i muszę już myśleć troszkę w przód.Mam nadzieje,że są tu wyrozumiałe cioteczki i zrozumieją sytuację. imię: wiek: wysokość w kłębie i długość,waga: Kastracja: Czy na coś choruje/wymaga leczenia: przebyte choroby o których wiemy: szczepienia podstawowe czy rozszerzone: odrobaczenie/odpchlenie: stosunek do psów: stosunek do suk: stosunek do kotów: stosunek do zwierząt gospodarczych(o ile jest możliwość sprawdzenia): stosunek do ludzi: stosunek do dzieci: dlaczego stracił ds: co jest powodem ,ze pies traci dotychczasowe dt/hotel: czy wyraził kiedy kolwiek agresje i na co kolwiek: Czy sprawia jakie kolwiek problemy wychowawcze: Jak znosi zabiegi pielęgnacyjne: Czy wie co to dom czy żył w kojcu: co jada:
  22. Lorcia się nauczyła pukać ;) czyli jak chce z podwórka do domu to skrobie łapkami w drzwi. U nas straszne roztopy byłam troszkę na spacerku,ale taka ciapa iż szybko wróciłam. Obecnie oby dwie dziewuszki grzeją dupkę pod kocykiem,albo i czasem jak która która odkryje to łapią w ząbki i naciągają na siebie.A Lora swoją drogą powinna się zwać ,,tuli tuli,,bo za kolana odda wszystko.
  23. Lorcia wczoraj wieczorem późnym poznała resztę ekipy.Najważniejsze jest dla mnie to,że się wszyscy zaakceptowali włącznie z koniem.Co daje Lori+ wychodzenia samej na podwórko,a nie tylko spacerki na smyczy.Teraz obecnie mam w planie zacząć z dziewczynka intensywnie pracować nad tym by wracała na zawołanie,a nie dawała długa w krzaki jak to nam się już 2 razy zdarzyło.Myślę,że młoda już się w pełni zagospodarzyła bo chodzi sobie na piętro po schodach jak mała królewna.Czasem ma opory ze schodzeniem to wtenczas biorę jakiś wabik z pod reki,albo tacham kloca na dół.W pełni akceptuje dzieci-młody ją czasem tarmosi oczywiście pod naszą kontrolą.A Lorcia bardzo często sama mu się nastawia ,albo jak on raczkuje to go zaczepia lub liże.Innym a wręcz wszystkim wskakuje na kolana i jeszcze łasi się jak kot. Zdjęcia rożne posiadam,ale coś mój sprzęt odmawia posłuszeństwa po podłączeniu do komputera tz wyskakuje błąd wczytywania plików,działa mi tylko sama karta z laptopa i muszę poszukać jakiegoś nośnika by ściągnąć na jednym i przegrać na drugi.
  24. Meldujemy się z Lorką iż żyjemy.Zasypało nas strasznie śniegiem tylko jak idziemy na spacer a młoda wpadnie w zaspę to trzeba ją ratować :)Poza tym nic ciekawego pół dnia dostawałam się do Wrocławia na badania,a drugie pół wracałam.Drogi wcale nie odśnieżone,a komunikacja jeździ jak chce.Ludzie się kłócili na przystankach i wyrzucali z autobusów kto pierwszy ma jechać. Nie dość ,że spóźnione dużo to zamiast 2 autobusów czy tramwajów podstawiają jeden i to już przepełniony masakra.
  25. [quote name='sybisia']Wysłałam obiecane, dodatkowe 10 dla Lori, a właściwie do paliwa dla zioberek. Doszło? :niewiem: Trzymajcie się, dziewczyny (i fasolki :lol: ) :kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE] Jest Twoja wpłata już uzupełniłam.. Zioberek Twoje pieniądze powinny być jutro na koncie-o ile PP nie nawali. Lorcinka ,,moja,,dziewczynka jest bardzo grzeczna zaczęła ładnie jeść no,ale rano zrobiła mi nieładna niespodziankę i jak już ubierałam kurtkę to ta załatwiła mi się w kuchni.Zaraz idziemy na niedługi spacerek bo spadło nam naście centymetrów mokrego śniegu z czego bardzo się nie cieszę...
×
×
  • Create New...