-
Posts
8897 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by docha
-
a ja nie rozumiem jaki to ma sens przerzucanie psa w nowe odpłatne, miejsce z wieloma psami.
-
MaDi, masz dar do znajdowania domków, Dziewczyny mam problem, obiecałam, że pomogę wysterylizować suczkę znajdującą się w mało zamożnej rodzinie. Jak można załatwić zwrot, chociaż częściowych kosztów za zabieg. Nota bene ta sucz jest już szczenna i ma 8 lat.
-
ależ ludzie są infantylni
-
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
docha replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
naprawdę jest co podziwiać, śliczną, błyszczącą ma sierść, a spojrzenia wspaniałego psa. Co zdjęcie to same "ahy". -
oj masz Ty się dziewczyno z tymi staruszkami.
-
Dosia też jest szczęśliwa gdy idziemy na wycieczkę całą rodzinką, potrafi tą radość okazać, poza tym kocha nas na swój sposób każdego inaczej. do mnie tuli się jak do matki, do męża jak do mężczyzny, rozkłada się przy nim jak kot do miziania, a do syna zwyczajnie bez większej czułości (jak rodzeństwo;) Coś w tym jest.
-
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
docha replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
to napiszcie cosik więcej, jak wygląda to współżycie z whippetami( uwielbiam tę rasę). -
Greta- 7 miesięczna w typie doga W NOWYM DOMU!
docha replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
na pierwszym zdjęciu ślicznie wygląd, prawdziwa dziewczynka. Coraz więcej dogów w fatalnych warunkach- zaczyna być niepokojąca sytuacja. Greta-ładne imię (to już jest germanofilstwo u mnie:oops: -
dziewczyny, podpowiedzcie mi jak załatwić zwrot kosztów za sterylkę suczki będącej u mało zamożnej rodziny. Tu na dogo są jakieś akcje sterykowe? a może miasto ma przeznaczone finanse na to?
-
może już pisałyście o rasie mamusi, wydaje mi się, że jest w typie pszeniczniaka
-
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
docha replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Czarek już w dobrej formie jest? -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
docha replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Secia, dziewczyno nareszcie Cię dopadłam, u Ciebie teraz.....ranek czy popołudnie? pisałam na adres mailowy, ale chyba zmieniłaś. Tyle wiem z wątku, że Ci wilgoć doskwiera, a u nas takie piękne słoneczko było;) -
już tyle czasu jestem na dogo z Wami i nie mam pojęcia co to allegro cegiełkowe, a co wyróżnione, nie wiem gdzie tego szukać-ot taka ciemnica ze mnie. Sami na ostatnim zdjęciu wyszedł przepięknie, ślicznie się uśmiecha, śliczne ma uchole :)
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
docha replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='anula42']Homerku słoneczko trzymaj się - jak coś trzeba mu ekstra to proszę dzwonić Czarodziejko- na dodatek miałam dzisiaj taki ciężki dzień- niedaleko mojej ulicy potrąciło pieska, taki fajny husky a obok niego czuwał cały czas chyba jego przyjaciel- moj brat zadzwonił na policje o godzinie dwunastej, policja zadzwoniła do schroniska w Rybniku, przez dwie godziny czatowalismy z bratem przy oknie, nie pojawił się nikt ze schroniska, pies dalej leżał, jego przyjaciel przy nim a ja płakałam i dzwoniłam od policji do straży miejskiej- musiałam wyjść ale ustawiłam aparat z włączoną kamerką- to co ujrzałam zjeżyło mi sierść- przyjechał jeden hycel z tym przyrządem, bez ogędzin zarzucił psu na kark ( pies był potrącony i leżał tam trzy godziny zanim ktokolwiek ze schroniska się pojawił),zaciągnął brutalnie do samochodu przeganiając tego drugiego....masakra, ja nie chcę żeby tacy ludzie byli opłacani między innymi z moich pieniędzy-jutro dzwonie do kierownika schroniska z zażaleniem i do Urzędu Miasta[/QUOTE] Moja droga, chciałabym abyś to naprawdę zrobiła, życzę Ci aby, co do tej sprawy, złość Cię nie opuściła. -
no cóż Lila, chyba zaloguję się na jego forum.....;)
-
Madi,oświeć mnie co do głosowania, rozumiem, że na razie głosujemy w ramach dogomanii
-
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
docha replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
melduję się do grona zauważających, a nawet podziwiających, zdjęcia piękne naszych biało-czarnych i miziaki dla kota -
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
docha replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
niech jej się szczęści w nowym domu, bądź zdrowa Freyciu!- 563 replies
-
bardzo mocno trzymam kciuki
-
Dwa porzucone szczeniaki w stanie agonalnym - już za TM...
docha replied to gallegro's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapisuję sobie -
Krysiu, a co one wypatrzyły na tym orzechu?
-
Jamnicze cudowności:loveu: