-
Posts
2180 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dexterka
-
Wituś niewielki,słodki kudłacz MA PONOWNIE DOM!!!
dexterka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']Romka, mogę wykupić mu allegro wyróżnione, dexterka napisała, że mogła by to zrobić.[/QUOTE] potwierdzam, tylko dodam, że nie mam zbyt dużego doświadczenia w robieniu " pięknego " allegro. tu sa moje - [url]http://allegro.pl/ramzes-mlody-amstaff-szuka-nowego-domku-i2035988828.html[/url] i [url]http://allegro.pl/pleban-cudowny-kundelek-szuka-nowego-domu-i2035988837.html[/url] -
oto co znalazłam na fb Gumtree ''Etyczne traktowanie zwierząt jest dla nas niezmiernie ważne. W zwiazku z tym, w pełni popieramy zmiany prawne, które weszły w życie 1 stycznia 2012 roku. Zmiany te dotyczą sprzedaży i hodowli zwierząt domowych w celach zarobkowych przez osoby prywatne. Zdajemy sobie sprawę, że zdarzają się nieplanowane mioty, które nie są częścią operacji komercyjnych, a raczej przypadkowymi spotkaniami naszych pupilów. W rezultacie postanowiliśmy zmienić zasady dotyczące wystawiania zwierząt na Gumtree. Prywatna osoba korzystająca z naszego serwisu może wystawić ogłoszenie o sprzedaży szczeniaków lub kociaków tylko jednokrotnie i cena tych zwierząt nie może przekraczać 300 zł. Cena ta, naszym zdaniem, pokrywa koszty badań weterynaryjnych, szczepień, odrobaczeń itp., ale jest zbyt niska, aby hodowla taka była opłacalna. Zarejestrowani hodowcy mają ograniczenia do 3 ras, natomiast schroniska zwierząt mogą używać Gumtree bez żadnych dodatkowych ograniczeń. "
-
[quote name='agnieszkaK']co do gumtree to się już gubię bo te co zgłosiłam zostały usunięte, ale --> http://forum.gumtree.pl/about8874.html Oto co znalazłam na fb gumtree " Etyczne traktowanie zwierząt jest dla nas niezmiernie ważne. W zwiazku z tym, w pełni popieramy zmiany prawne, które weszły w życie 1 stycznia 2012 roku. Zmiany te dotyczą sprzedaży i hodowli zwierząt domowych w celach zarobkowych przez osoby prywatne. Zdajemy sobie sprawę, że zdarzają się nieplanowane mioty, które nie są częścią operacji komercyjnych, a raczej przypadkowymi spotkaniami naszych pupilów. W rezultacie postanowiliśmy zmienić zasady dotyczące wystawiania zwierząt na Gumtree. Prywatna osoba korzystająca z naszego serwisu może wystawić ogłoszenie o sprzedaży szczeniaków lub kociaków tylko jednokrotnie i cena tych zwierząt nie może przekraczać 300 zł. Cena ta, naszym zdaniem, pokrywa koszty badań weterynaryjnych, szczepień, odrobaczeń itp., ale jest zbyt niska, aby hodowla taka była opłacalna. Zarejestrowani hodowcy mają ograniczenia do 3 ras, natomiast schroniska zwierząt mogą używać Gumtree bez żadnych dodatkowych ograniczeń. "
-
[quote name='Laura_112']Hej, biore sie do roboty za szpice ;d zaraz zobaczymy czy ogloszenia ktore zglaszalam poznikaly ;d z tego co widze to niezby bajzel sie dzieje ale pocieszmy sie ze po kazdej burzy wychodzi slonce ;) wiec rekawy do gory i do roboty kochane bo musimy z tym robic porzadek, jak nie my to kto ? ;d W weekend jestem umowiona z kolezanka , bedziemy chodzic o domkach w moim miescie i zglaszac psy na uwiezi a zwlaszcza jednego ktory cale zycie siedzi na metrowym lancuchu , ale ten facet bure dostanie i osobiscie bede przy tym, tylko czekalam na ejscie tej ustawy zeby pomoc temu psu. uf , dobra do roboty ;d szkoda,że ze mną nikt nie chce chodzić po wioskach:(( sama się tak jakoś.... boję o co tu chodzi?? SKPiKR??? http://allegro.pl/bernenski-pies-pasterski-rodowodowe-piekne-maluchy-i2038931012.html
-
ja jestem ciekawa co allegro zrobi z ogłoszeniami krycia przez psy z rodowodem ale bez żadnej informacji,że mają tytuł reproduktora? ja takie też zgłaszam...
-
[quote name='zebra12']A gdzie jest napisane, że nie mają rodowodu????[/QUOTE] A gdzie jest napisane, że mają rodowód?
-
[quote name='pantolini']Jak podstawa? Cena nie jest podstawom[/QUOTE] podstawą jest to, iż jest zakaz handlu psami bez rodowodu!!! I nieważne czy cena jest 10zł czy 1000zł
-
[quote name='zebra12']Ale co, skoro nie ma informacji o rodowodzie ani o jego braku. Nie ma podstaw do zgłaszania.[/QUOTE] nie mają rodowodu a sprzedaje je za 750zł - oto podstawa
-
zgłaszać!!!!!!!!
-
z prawnikami się nawet konsultują, pseuduchy jedne!!!! http://allegro.pl/oddam-pieski-w-dobre-rece-i2046468844.html
-
[quote name='Franca81']Zgłosiłam dziś już z kilkadziesiąt. ;) Świata nie uratuję ale walczyć z pseudo będę.[/QUOTE] staram się zapanować nad ogłoszeniami na tablica.pl z opolskiego i dolnośląskiego. ciężka praca.
-
ogłoszenie z tablica.pl Witam. Oddam dobremu człowiekowi 7-letnią suczkę (po sterylizacji) owczarka niemieckiego długowłosego. Suczka jest bardzo wesoła i pełna energii, uwielbia się bawić, szybko przywiązuje się do ludzi, jest ufna. Po śmierci właściciela niestety nie ma się kto nią opiekować Zobowiązuję się dostarczać suchą karmę,którą suczka uwielbia do końca jej życia. Całe życie suczka biegała po ogrodzie i przebywała w domu,więc wzięcie jej na łańcuch przy budzie lub do kojca nie wchodzi w grę. Zainteresowanych proszę o kontakt. Kamienna Góra [B]601 963 926 [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-w-dobre-rece-owczarka-niemieckiego-dlugowlosego-IDC8hW.html[/url] [IMG]http://i43.tinypic.com/2l5ll.jpg[/IMG] [/B]
-
podczas raportowania nielegalnych ogłoszeń na tablica.pl znalazłam to : [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-w-dobre-rece-syberian-husky-IDBsQF.html[/url]
-
Wituś niewielki,słodki kudłacz MA PONOWNIE DOM!!!
dexterka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Wituś dalej w schronie? -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
dexterka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
zrobiłam chłopakowi wrocławskie gumtree, bo widzę ,że nie ma:) -
Wituś niewielki,słodki kudłacz MA PONOWNIE DOM!!!
dexterka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
co tam u mojego pięknisia? -
co tam u Anielki słychać?
-
Wituś niewielki,słodki kudłacz MA PONOWNIE DOM!!!
dexterka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dexterka']a może Witusiowi allegro zrobię??[/QUOTE] to co dziewczyny zrobić mu allegro? dzisiaj mam troszkę wolnego czasu, resztę weekendu zajętą:( -
kopiuję info z forum fundacji emir "Shira już znów w fundacji;rano pojawiły sie problemy z krążeniem i natychmiast zawieźliśmy ją do klinik; ona niestety jest bardzo wycieńczona i osłabiona chorobą i serduszko nie daje rady. Ślijcie dobre mysli i módlcie się za nią; ja robie wszysto co w mojej mocy, aby ją uratować ! Boję się nadchodzącej nocy i tego co może się zdarzyć.Jutro kolejna kroplówka "