Jump to content
Dogomania

dexterka

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dexterka

  1. wiska a ty bedziesz jechala z Wroclawia? Jesli tak to polecam Ci taka trase: Z wrocka najlepiej pociagiem dojechac do Kłodzka( kupujac bilet zapytaj sie czy zatrzymuje sie na Kłodzko Miasto czy tylko Klodzko Glowne. Jesli MIASTO to wlasnie taki bilet kup. Przystanek MIASTO jest w centrum miasta tuz przy dworcu pks). I z tego Klodzka z PKSu jedziesz autobusem do Nowej Rudy- SŁUPIEC. To wazne bo z tego co pamietam niektore autobusy jadace do N.rudy nie jada przez slupiec. po ok 30min bedziesz w slupcu i z przystanka glownego masz jakies 10min spacerkiem do hali wystawowej. PS w nowej rudzie nie ma tramwajow ani nawet miejskich autobusow:)))) Jesli masz jeszcze jakies pytania sluze pomoca.
  2. witam czy wedlug was karma ta nadaje sie dla 4 miesiecznego szczeniaka wyzla? poszukuje dla mojego alergika karmy bez zboz i drobiu...
  3. witam czy wedlug was karma ta nadaje sie dla 4 miesiecznego szczeniaka wyzla? poszukuje dla mojego alergika karmy bez zboz i drobiu...
  4. dzieki aziza, faktycznie w Regalu nie ma zadnych domieszek drobiowych. jeszcze jakies propozycje\?
  5. Witam poszukuje karmy dla szczeniaka bez zboz i drobiu. karma ma byc typu puppy large breed. jakies sugestie?
  6. witajcie, moja tesciowa ma dwa psy owczarka kaukazkiego oraz malego kundelka podobnego do terriera szkockiego. Tesciowa karmi swoje psy od 6 lat chappi+ od czasu do czasu gotowanym. od pewnego czasu probuje ja uswiadomic jak zla karma jest chappi. no i wczoraj zdarzyl sie cud z pomoca sprzedawcy w zoologicznym udalo nam sie ja namowic na zmiane karmy. tesciowa powiedziala ze nie zaplaci wiecej niz 100zl za 15 kg. no i sprzedawca polecil purine dog chow. a moze wy moglibyscie polecic mi lepsza karme dla psow w tym przedziale cenowym? ja zastanawialam sie nad britem... a kiedy zaczynacie podawac swoim psom karme typu SENIOR? i jeszcze jedno, jak pisalam jeden pies to olbrzym a drugi mini. czy istnieje karma ktora mozna podawac i tym i tym. pozdrawiam
  7. dexterka

    Chappi

    witajcie, moja tesciowa ma dwa psy owczarka kaukazkiego oraz malego kundelka podobnego do terriera szkockiego. Tesciowa karmi swoje psy od 6 lat chappi+ od czasu do czasu gotowanym. od pewnego czasu probuje ja uswiadomic jak zla karma jest chappi. no i wczoraj zdarzyl sie cud z pomoca sprzedawcy w zoologicznym udalo nam sie ja namowic na zmiane karmy. tesciowa powiedziala ze nie zaplaci wiecej niz 100zl za 15 kg. no i sprzedawca polecil purine dog chow. a moze wy moglibyscie polecic mi lepsza karme dla psow w tym przedziale cenowym? ja zastanawialam sie nad britem... a kiedy zaczynacie podawac swoim psom karme typu SENIOR? i jeszcze jedno, jak pisalam jeden pies to olbrzym a drugi mini. czy istnieje karma ktora mozna podawac i temu i temu. pozdrawiam
  8. mam pierwszeństwo wyboru u hodowcy psa, a ze inni zainteresowani chca odebrac swoje psy w 7 tyg takze ja musze byc kilka godzin przed nimi. po wyborze moge zostawic jeszcze psa u hodowcy, ale chyba tego nie przezyje... czekam na mojego psa juz od 8msc... myslicie ze ten 7 tydz to za wczesnie? Po przeczytaniu ksiazki Johna Fishera Okiem psa, ktory pisze iz najlepszym czasem na odebranie szczeniaka jest 7 tydz poniewaz wtedy maluch swietnie sie socjalizuje z czlowiekiem uznalam ze bedzie to dobry czas
  9. mam pierwszeństwo wyboru u hodowcy psa, a ze inni zainteresowani chca odebrac swoje psy w 7 tyg takze ja musze byc kilka godzin przed nimi. po wyborze moge zostawic jeszcze psa u hodowcy, ale chyba tego nie przezyje... czekam na mojego psa juz od 8msc... myslicie ze ten 7 tydz to za wczesnie? Po przeczytaniu ksiazki Johna Fishera Okiem psa, ktory pisze iz najlepszym czasem na odebranie szczeniaka jest 7 tydz poniewaz wtedy maluch swietnie sie socjalizuje z czlowiekiem uznalam ze bedzie to dobry czas
  10. dziekuje kochani za wasze odpowiedzi. zrobie jak radzicie, bo tak chyba bedzie najlepiej dla pieska. a przy okazji mam do was jeszcze jedno pytanie, odbieram psa 7tygodniowego wiec kiedy powinnam sie z nim udac do weterynarza na kotrole? czy robiliscie to od razu po odbiorze psa czy dopiero przy kolejnym szczepieniu ( ktore powinno byc miedzy 8-9ty jesli sie nie myle). chodzi mi dokladnie o to ze jak np odbiore go w sobote czy juz w pon powinnam jechac do weta... pozdrawiam
  11. niedlugo odbieram pieska( wyzla weimarskiego) z hodowli gdzie karmiony jest ww karma. chcialam ja zmienic na acane ale polecono mi zeby sie z tym wstrzymac jesli piesek jest do niej przyzwyczajony i rosnie zdrowo. jesli ktos z was karmil swojego malucha tym royalem bede wdzieczna za opinie.
  12. hmm no i teraz zupelnie nie wiem co zrobic... jezeli tylko mialabym pewnosc ze royal posluzy pieskowi, bedzie na nim zdrowo rosl to bede go karmila RC. tyle ze ja nie mam do niego zaufania...
  13. [quote name='ewtos']Musisz mieć tyle karmy Royal żeby mieszać z nową przez minimum tydzień. Stopniowo, codziennie wprowadzać nowa karmę mieszając ze stara, [URL]http://www.aniwet.pl/zywieniezmiana.htm[/URL] Osobiście zaczęłabym zmieniać karmę po paru dniach jak minie pierwszy stres związany z odłączeniem od gniazda.[/QUOTE] hmm wiec jestem zmuszona jeszcze przez jakis czas karmic royalem... kupie najmniejszy worek( jak sie nie myle to 4kg) i pod koniec worka zakupie acane i zaczne mu mieszac. Bardzo dziekuje ci za linka
  14. potrzebuje rady... za dwa tygodnie odbieram od hodowcy pieska. aktualnie piesek je royal canin maxi baby dog ale ja nie mam zaufania do royala dlatego tez chcialabym zmienic maluchowi karme na acane puppy large breed. no i teraz sie zastanawiam jaka karme mam dla niego zakupic. czy kupic worek royala i jak bedzie sie konczyl to zakupic acane i zaczac mu mieszac czy byc moze moge zrobic to po jego przybyciu do mojego domu? wiem ze dostane od hodowcy "karme na pierwsze dni.." wiec moze z nia moglabym mieszac?? tylko nie wiem ile tej karmy moge dostac... i jakos glupio mi zapytac. prosze o rady
  15. potrzebuje rady... za dwa tygodnie odbieram od hodowcy pieska. aktualnie piesek je royal canin maxi baby dog ale ja nie mam zaufania do royala dlatego tez chcialabym zmienic maluchowi karme na acane puppy large breed. no i teraz sie zastanawiam jaka karme mam dla niego zakupic. czy kupic worek royala i jak bedzie sie konczyl to zakupic acane i zaczac mu mieszac czy byc moze moge zrobic to po jego przybyciu do mojego domu? wiem ze dostane od hodowcy "karme na pierwsze dni.." wiec moze z nia moglabym mieszac?? tylko nie wiem ile tej karmy moge dostac... i jakos glupio mi zapytac. prosze o rady
  16. .............gufi.........:-)
  17. w Pieniny wybieram sie z szesciomiesiecznym wyzlem weimarskim. dzieki za linka zaraz przejrze...
  18. witam, latem wybieram sie po raz pierwszy w Pieniny i po raz pierwszy z psem. Czy ktos byl tam z pieskiem? zastanawiam sie nad tym jak duzo atrakcji Pienin bedzie dla nas zamknietych? wiem ze na pewno z psem nie mozna wejsc do Pieninskiego Parku Narodowego. a jak jest z innymi szlakami i splywem dunajcem?
  19. napisalam do hodowcy, odpowiedz Royal canin maxi babydog... a ja jakos mam mieszane uczucia co do royala... ale jesli pieskowi bedzie sluzyla ta karma to ok. Pozdrawiam
  20. dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Jestem przekonana,że dostanę od hodowczyni wyprawkę, ale do dnia przybycia szczeniaczka do mnie chciałabym mieć już wszystko dla niego przygotowane. Ot taka moja natura.... A o karmie, którą karmi hodowca słyszałeś/łaś(Pro Maxi BabyDog)??Pozdrawiam
  21. witam. niedlugo stane sie wlascicielka wyzla weimarskego. bardzo duzo czytalam o karmach suchych, ale mam wrazenie iz im wiecej czytam tym mniej wiem.... opinie o karmach sa bardzo rozbieże. Wlascicielka hodowli napisala mi ze karmi Pro Maxi BabyDog. jednak ja nigdzie nie moge znalezc takiej karmy/ Na razie zastanawiam sie nad dwoma firmami Acana i Nutra gold. Jak myslicie ktora wybrac??
  22. witam. niedlugo stane sie wlascicielka wyzla weimarskego. bardzo duzo czytalam o karmach suchych, ale mam wrazenie iz im wiecej czytam tym mniej wiem.... opinie o karmach sa bardzo rozbieże. Wlascicielka hodowli napisala mi ze karmi Pro Maxi BabyDog. jednak ja nigdzie nie moge znalezc takiej karmy/ Na razie zastanawiam sie nad dwoma firmami Acana i Nutra gold. Jak myslicie ktora wybrac??
  23. witam. niedlugo stane sie wlascicielka wyzla weimarskego. bardzo duzo czytalam o karmach suchych, ale mam wrazenie iz im wiecej czytam tym mniej wiem.... opinie o karmach sa bardzo rozbieże. Wlascicielka hodowli napisala mi ze karmi Pro Maxi BabyDog. jednak ja nigdzie nie moge znalezc takiej karmy/ Na razie zastanawiam sie nad dwoma firmami Acana i Nutra gold. Jak myslicie ktora wybrac??
  24. [quote name='Greven']OK. I jak ustosunkowała się do tego pomysłu? Jaką pomoc zadeklarowała w socjalizacji suki ze szczeniakiem?[/QUOTE] narazie zgodzila sie aby miski jej suki ktore stoja zawsze kolo domu przeniesc do kojca psa i tam tez dostawalaby jedzenie. pies bardzo broni jedzenia przed innymi( np 4 kotami ktore tez mieszkaja przy domu).
  25. hmmm zapomnialam. a myslisz ze moze sie nie zgodzic??:eviltong:
×
×
  • Create New...