-
Posts
2180 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dexterka
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
dexterka replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
potrzebujecie dla szczeniaka " tymczasowego domu tymczasowego"? -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
dexterka replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
cioteczki jak sytuacja szczeniaczków z kartonu? -
Drogie cioteczki:) Dostałam dzisiaj dwa maile: w sprawie ARESA i ATOSA !!!! Najpierw od pewnej Pani, która jest( a raczej była) zainteresowana adopcją ARESA ale gdy doczytała,że pies jest wykastrowany napisała: "oj szkoda,że go wykastrowaliście,bo taki pies,to już nie pies" ehh bez komentarza. Oczywiscie odpisałam jej o zaletach kastracji i o tym ,że pies pozostał PSEM , lecz niestety już się nie odezwała:( A drugi mail przyszedł przed chwilką :"Witam czy Atos może zostawać sam w mieszkaniu na dłużej? czy wyje/szczeka/bardzo tęskni czy też spokojnie będzie czekał w kocyku w kojcu na mój powrót z pracy?" Odpisałam,aby się kontaktowali bezpośrednio z Fundacją( podając namiary na Kasię S.), bo ja niestety nie znałam odpowiedzi. W mailu bardzo zachęcałam do kontaktu z Fundacją. Alice88 daj znać gdy ktoś się odezwie na adres mailowy Kasi:))
-
MELDUJĘ SIĘ!!! rozesłałam wątek do cioteczek:)
-
ŚLICZNY OWCZAREK NIEMIECKI WRÓCIŁ Z ADOPCJI DO SCHRONISKA Z "ŁATKĄ" AGRESORA!!!!!! http://www.dogomania.pl/threads/218787-%C5%9Aliczny-owczarek-niemiecki-WR%C3%93CI%C5%81-DO-SCHRONISKA!!!/page7
-
mogę pomóc w ogłaszaniu Zenka, poproszę tylko o dobry text:)
-
Wyżeł weimarski do adopcji w schronisku w Lesznie
dexterka replied to dexterka's topic in Już w nowym domu
macia dowiedziałaś się czegoś?? Młody jest dalej w schronie? -
Wyżeł weimarski do adopcji w schronisku w Lesznie
dexterka replied to dexterka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Macia']Chłopak jest cudny. Ogłoszeń o zaginięciu takiego psa brak. Coś ostatnio p. Tadziu wspominał, że chyba jest zamówiony, ale muszę dopytać. Chłopak będzie miał szczepienie, odrobaczenie, zostanie zaczipowany i wykastrowany. W schronisku obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Idealne ukazanie skąd się biorą takie psy: [url]http://tablica.pl/oferta/wyzel-wyzly-weimarskie--IDFr6X.html[/url] ogłoszenie z Leszna.[/QUOTE] też zgłosiłam, ale tablica coś ospale usuwa ogłoszenia. Daj proszę znać czy chłopak na pewno jest zamówiony, jak nie to może porobię mu ogłoszenia??Tylko żeby trafił w dobre ręce.... Dodałam go też na SOS wyżłom na ich fb -
kopiuję z Klubu wyżłów weimarskich " W schronisku w Lesznie jest wyżeł weimarski do adopcji. Młody, bez tatuażu i chipa, zdrowy. Kontakt Miejski Zakład Zieleni ul. Lipowa 20a 64-100 Leszno tel./fax: 065 529 93 67 [URL="http://www.mzz.leszno.pl/"]http://www.mzz.leszno.pl[/URL] e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Schronisko dla bezdomnych zwierząt Henrykowo 20 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.schronisko.leszno.pl/"]http://www.schronisko.leszno.pl"[/URL] [IMG]http://i44.tinypic.com/jjqk9j.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2cygrur.jpg[/IMG][IMG]http://i40.tinypic.com/vgps9v.jpg[/IMG]
-
kopiuję z Klubu wyżłów weimarskich " W schronisku w Lesznie jest wyżeł weimarski do adopcji. Młody, bez tatuażu i chipa, zdrowy. Kontakt Miejski Zakład Zieleni ul. Lipowa 20a 64-100 Leszno tel./fax: 065 529 93 67 [URL="http://www.mzz.leszno.pl/"]http://www.mzz.leszno.pl[/URL] e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Schronisko dla bezdomnych zwierząt Henrykowo 20 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.schronisko.leszno.pl/"]http://www.schronisko.leszno.pl"[/URL] [IMG]http://i39.tinypic.com/sx0pj8.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/jjqk9j.jpg[/IMG][IMG]http://i40.tinypic.com/2cygrur.jpg[/IMG][IMG]http://i40.tinypic.com/vgps9v.jpg[/IMG] [B] [/B]
-
Bej - czarny terier rosyjski do adopcji
dexterka replied to Ika czarnuszka's topic in Już w nowym domu
Czy piesek ma ogłoszenia? -
[quote name='Zosia123']Misio pięknie zachowuje czystość, jest bardzo grzeczny. Chodzi podobno za swoim nowym opiekunem krok w krok. Jutro idziemy do weterynarza, odrobaczymy go porządnie i kupimy coś na stawy. Może pan doktor jeszcze coś doradzi. Uuu to dużo....[/QUOTE] Też mi się wydaje ,że Misia nie stać na taką drogą wycieczkę:( Czyli co odmawiamy?
-
na naszym wątku transportowym jest propozycja transportu 29 stycznia od [URL="http://www.dogomania.pl/members/109936-pati851"][B]pati851[/B][/URL]. Skontaktowałam się z nią przez PW, aby ustalić szczegóły i koszty:) I jeszcze jedna osoba ma się do mnie odezwać, która szuka transportu dla kota z wrocka do Katowic, coś już ma nagrane, ale jeszcze nie do końca pewne.
-
[quote name='Zosia123']Dexterko dziękuję! Dopisałam na wątku o co chodzi z tymi Katowicami - tutaj też jeszcze raz: Ula mogłaby podjechać po niego do Katowic jeśli zajdzie taka potrzeba. A tak w ogóle to ja znam okolice Popielowa, a zwłaszcza Siołkowice Nowe, bardzo dobrze ;) [/QUOTE] Zosia123 jak kiedyś jeszcze będziesz w mojej okolicy to zapraszam na wspólny spacer:)) Zadałam pytanie odnośnie transportu dla Misia osobie z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220003-Oferuj%C4%99-transport-w-dowolne-miejsce-w-Polsce"]http://www.dogomania.pl/threads/220003-Oferuj%C4%99-transport-w-dowolne-miejsce-w-Polsce[/URL] odpisała mi, że aby ustalić koszt potrzebuje dokładnych adresów- we Wrocku, w Częstochowie i w Katowicach- mógłby mi ktoś je przesłać na PW? PS Dziewczyny jak zmienić tytuł wątku? Chciałabym w tym transporcie dopisać Katowice.
-
[quote name='Zosia123']Dexterko, mogłabyś to zrobić? Dziękuję :) Ziuteczko obrażę się ale jutro ;)[/QUOTE] zrobione [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221191-***-Potrzebny-transport-dla-Misia-z-Wroc%C5%82awia-do-Cz%C4%99stochowy-***"]http://www.dogomania.pl/threads/221191-***-Potrzebny-transport-dla-Misia-z-Wroc%C5%82awia-do-Cz%C4%99stochowy-***[/URL] tylko za bardzo nie wiedziałam o co chodzi z Katowicami? Szukamy też transportu do Katowic? No i nie wiedziałam czy pisać,że szukamy płatnego bądź bezpłatnego. Jeszcze prośba do obecnych cioć- od czasu do czasu trzeba hopsnąć watek transportu,żeby nam z pierwszej strony nie zszedł:) PS Widzę,że jest tu sporo osób z Wrocka- gdybyście potrzebowały kiedyś transportu z Wrocławia bądź Opola do Kotliny Kłodzkiej ( i miejscowości na trasie) to dajcie mi znać na PW, postaram się pomóc, bo często pokonuję tą trasę. PS II Często też jeżdżę z okolic Opola do centrum Wrocławia :)
-
cytat z innego wątku- pisała AGUCHA "Mam pytanie - czy[B] Trzebnica[/B] to wasz rejon? Jest pani, która szuka mikro-suni do adopcji. Maluch, żeby mogła ją wszędzie ze sobą zabrać. Wiek bez znaczenia. Nie ma poczty mailowej, ale ma skypa i potrafi wyszukać ogłoszenie w necie... Przydałby się ktoś z jej bliskiej okolicy kto pomógłby znaleźć odpowiedniego mikrusa - niestety nie kojarzę nikogo z tamtych okolic." [url]http://www.dogomania.pl/threads/220471-Mam-deprech%C4%99-szukam-transportu-do-Cz%C4%99stochowy-Katowic!/page7[/url]