Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. dopiero będziemy jak tata wróci z pracy a poza tym do Gdańska bliżej ja mieszkam [url]http://maps.google.pl/maps/place?ftid=0x4706a2f1f1ac2735:0xc5680f779baa0574&q=Sieraków&hl=pl&ved=0CBMQ3g0&sa=X&ei=7T4CUbasB8XCswaB3oGoCQ[/url]
  2. oj czeka nas jutro narada rodzinna
  3. mama zakochana jak wylądują na naszym progu przypadkiem to będziemy kochać dziewczynki szkoda że nie ma chłopaka
  4. Isadora łamiesz mi serce tymi fotami są śliczne:loveu: anico gotować z warzywami do miękkości
  5. bardzo bym chciała powiększyć stadko
  6. urocze na razie adopcja musi poczekać Maks musi się ustabilizować no i pieniążki rachunki od weta i leki:shake: na dzień dzisiejszy nie stać mnie na numer 3
  7. dokładnie Celinko one kradną serca
  8. kto ma siłę ducha odmówić jamnikowi one wręcz hipnotyzują spojrzeniem;)
  9. o tak pan zawsze im zostawi po kawałku
  10. chłopaki mają swoje własne obiady ale nie przeszkadza im zjeść nasze mięsko z obiadu jak się uda:evil_lol:
  11. alergie każdy z nas rozwija w życiu to wpływ zanieczyszczonego chemią środowiska a nie zwierząt,po prostu trzeba nauczyć się z tym zyć. Jasieńko kocham twoje mądre oczka:loveu:
  12. smak dzieciństwa teraz nie doceniany kiedyś banan to było coś ,ktoś kto nie doświadczył uroków prl nie zrozumie tej tęsknoty a lody bambino pamiętacie
  13. a jak tylko poczuje trochę deszczu lub śniegu to trzepie jak wariat
  14. ja niestety nie mogę pomóc współczuje magda może będziemy wpłacać rytce
  15. przytulam Bianco mi tata zawsze oddawał czekoladę i banana
  16. uszko Pika już lepiej goi się ładnie jakby nie trzepał na spacerze uszami nie lubi wody na głowie to już by miał wyleczone. Anico dostają gotowane serca wieprzowe lub wątróbkę drobiową ,mięsko mielone drobiowe wszystko bez soli plus drobny makaron .Czasem saszetke lub puszkę tylko czasem .Pikuś kocha jabłka orzeszki no i przysmaczki psie i wieczorem sucha karma ostatnio royal mieszany z karmą na serce i nerki.
  17. żegnaj maleńka :-(
  18. teraz trzymam kciuki za zdrowie maleńkiej
  19. adopcje stoją w miejscu a ludzie kochają piękne rasowe żeby mogli zadać szpan przed sąsiadami a w życiu nie o urodę tylko serce i charakter chodzi a te porzucone schroniskowe kochają inaczej mocniej i głębiej bo wiedzą co to krzywda
  20. wow Bianco gratulację Melvin może nadal hotelować:evil_lol:
  21. boski Batman mizianko
  22. [FONT=comic sans ms]​Sto lat !!!!! Wszystkiego co Naj....szczęścia, zdrowia przede wszystkim i dużo miłości. życzy Mika i rodzina[/FONT]
×
×
  • Create New...