Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. życzymy szybkiego powrotu do zdrowia całusy dla Jasieńki
  2. ciocie zajrzyjcie może ktoś coś pomoże [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247774-Pilnie-potrzebny-dom-tymczasowy-dla-10-letniego-jamnika-pani-jest-leczona-w-szpitalu?p=21846068#post21846068[/url]
  3. [IMG]http://images61.fotosik.pl/619/c8e650098527da42gen.jpg[/IMG][IMG]http://images64.fotosik.pl/622/8d754808491353a7gen.jpg[/IMG]
  4. Kto jest najbardziej rozpieszczonym jamnikiem na świecie [IMG]http://images63.fotosik.pl/620/3bf865e534248712gen.jpg[/IMG][IMG]http://images62.fotosik.pl/622/d52aff08e539c6fegen.jpg[/IMG][IMG]http://images61.fotosik.pl/619/a4cf2fdffac8dd89gen.jpg[/IMG]
  5. Miksik pozdrawia [IMG]http://images62.fotosik.pl/622/0d85a1b21e74afc0gen.jpg[/IMG][IMG]http://images61.fotosik.pl/619/6ac8e195b04f99e2gen.jpg[/IMG][IMG]http://images64.fotosik.pl/622/7736703ca7aa0579gen.jpg[/IMG]
  6. Maksik własnie śpi na moich kolanach i cały świat jest w porządku ,Aleks zagryzł kolejnego pluszaka:evil_lol:
  7. pozdrawiamy słonecznie :loveu:
  8. dni bywają różne raz lepiej raz gorzej , noce czasem przerażają jak tuptamy po domu a on tymi wielkimi oczami patrzy na mnie bo sam nie wie gdzie chce być . Na leki zareagował lepiej chodzi teraz na jeden spacer ale ewidentnie chce iść , tylko nadal problem z przyjmowaniem leków ani tak ani tak czasem to prawdziwa walka . Taki smutny tydzień 6 lutego minęły by 4 lata od adopcji Pikusia strasznie mi go brakuję . Aleks za to kwitnie pieszczoch jeden pełno zabawek , przysmaków i głaskania ma nowe hobby miłość i nienawiść do mandarynek.
  9. Kubusiu powodzenia w nowym domku :loveu:
  10. śliczny staruszek taka przytulanka , mam w domu 17 co taki psiak oprócz ciepła i opieki potrzebuję .Często jestem pytana przez "miłych ludzi " na spacerach czemu go nie uśpię bo taki stary :-(
  11. ale słodka ale ten beton
  12. za to mój Aleks najlepiej by zamieszkał na dworze , Maksik tylko niechętnie i szybko do domku
  13. [B] Pikusiu kolejny miesiąc bez ciebie .............. [/B][IMG]http://image1.obrazki.org/znicze-gify-080gif.GIF[/IMG]
  14. mamy lepsze i gorsze dni ale mamy dni :-(
  15. wiecie jak to bywa z markowymi rzeczami , nie zawsze na pierwszy rzut oka widać podróbkę ,dlatego jeżeli sprzedający ma wątpliwości co do oryginalności towaru powinien zaznaczyć w opisie
  16. doktor mówi że to już tak będzie niestety ale jak go wezmę do okna to zaraz zainteresowany i nawet szczeknie na przechodnia
  17. dziś jest zły dzień nóżki nie chcą funkcjonować , tabletki nie chcę jeść :-(
  18. to akurat było zawiniątko z tabletką zjadł nawet nie zauważył , dziś był dobry dzień. Od kilku tygodni nie widziałam takiego zainteresowania na ryjku Maksia i jakby trochę żywszy był
  19. mam jamniki , kota nie zaakceptują próbowałam
  20. dziś je z apetytem swój obiadek i kolację i żeberko na wieczór serek i suche bobelki oby tak zostało
  21. cała trójka słodziaków:razz:
  22. Maksik tylko gotowane żeberko zjadł ale zjadł i to najważniejsze i tabletkę też skonsumował
×
×
  • Create New...