Renatko trzymaj sie wiem że najgorzej jest kochać i być ale to największy dar dla psa kochać i być do końca mogę ci tylko posłać trochę pozytywnej energii pamiętaj myślami jesteśmy z tobą
moje mają takie kiepskie polarowe ciocia Taks szyje świetne i w dobrych cenach tutaj link do bazarkuhttp://www.dogomania.pl/threads/196799-psie-akcesoria-dla-ma%C5%82ych-i-du%C5%BCych-na-jamnicz%C4%85-skarpet%C4%99-do-30.11