Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]ta widza, że wszyscy tęsknili:evil_lol: to pff zdjęć nie bydzie! ani jednego O! :diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Dawaj nam tu foty :cool3: szybko :mad::mad:
  2. pochwal się nowym szczeniaczkiem-starszym troszkę. :D
  3. [quote name='Milimoi']No tak troszkę :eviltong: W piątek byłam z Wańką u weta na drugim szczepieniu. Na szczęście Ivan będzie już mógł wyjść na pierwszy spacer za 7-10 dni :multi: Jajeczek nadal brak także czekamy aż chłopak urośnie i operacja. Szkoda tylko, że tak poważna, a nie zwykła kastracja :-( Waga na dzień 7.01 8,8 kg :cool3: Rośniemy :multi:[/QUOTE] no to będę czekać na fotki z pierwszego spacerku . :)
  4. [quote name='Paula03']Co u was słychać? Jak tam w szkole? ;)[/QUOTE] A wszystko ok. :) w Tym tygodniu mam 3 sprawdziany i kartkówkę. :( jeszcze nic nie umiem. :))
  5. [quote name='EVA2406']A ja wiem ;)[/QUOTE] no wiem , wiem . csiii. :lol: [quote name='scorpio133']ha ha ha udało mi sie. Trafiłam w 10 -ke[/QUOTE] a po czym nas Pani rozpoznała ? :)
  6. [quote name='scorpio133']wam tez nic nie brakuje.Nie znam Was , ale mysle ze Aleksandra 95 to ta z prawej strony jak sie oglada zdjecia. Mam racje?[/QUOTE] Tak ha ha . :D a po czym można rozpoznać ? :D [quote name='Kamila Proc']teraz wierze...[/QUOTE] zdjęć ogólnie jest około 700 . :)
  7. [quote name='Kaja10014']Jak nie ten ? :D Pytałaś o tego psiaka z linka czy o krowę ? :)[/QUOTE] no o tego co Sopel był z nim na spacerze , a link kieruje na tą stronę .:D
  8. odpisałaś i dałaś link , ale to chyba nie ten co trzeba. :D
  9. Ja zawsze czytam jak coś nowego się pojawi , ale nie pisze .:)
  10. wracaj do nas :roll:
  11. I tak nie wiecie , która to ja , a która to druga Aleksandra. :Dhaha.:)
  12. A my-to znaczy ja , Aleksandra :) i koleżanka nie z dogomanii byłyśmy u Pani Joli. :) oto 1 dowód. :)jutro więcej . :) [URL="http://img84.imageshack.us/i/znajdkipl538.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5374/znajdkipl538.jpg[/IMG][/URL] Ta po lewej - Nora po prawej - Tosia Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] mam nadzieję , że Aleksandra mnie nie zabije :mad::eviltong:
  13. [quote name='justyska2']Witamy :) Piękna sunia o ślicznym ubarwieniu :D [URL]http://img255.imageshack.us/img255/752/dsc07658n.jpg[/URL] świetne zdjęcie[/QUOTE] Hej. :) Dziekujeeeemy. :D
  14. Kurcze nie mogę go sobie przypomnieć. :( za dużo tych psiaków. :)
  15. Pasuje mu ten śnieg . :)
  16. [quote name='jolek68']dawno mnie tu nie było, zmarła nam tragicznie sunia i miałam totalnego doła....wracam na nowo bo to pozwoli mi lepiej funkcjonować, tak jak kiedyś gdy zaginął nasz SH Cezar... nowinką jest też to że na wiosnę powstanie u nas hotelik dla bezdomnych psów północy :) od dłuższego czasu pewne osoby mnie męczyły z tym tematem i chyba im się udało mnie przekonać ;) chciałabym poznać Waszą opinię na ten temat ;)[/QUOTE] Bardzo dobry pomysł. :D
  17. [quote name='betty_labrador']aha! faktycznie Ty tez masz taka miejscowosc w awatarze zapisana... nie zauwazylam :) czyli ze mieszkasz w ciemnym czy Radzyminie? Ja dokładniej w Aleksandrowie :) no a na twego tate nie natrafilam jako instruktora :D Dzieki- kciuki sie przydadzą![/QUOTE] Ja w Ciemnym :)
  18. Jaki śliczny koteczek:loveu::loveu:
  19. [quote name='LadyK'][URL]http://img255.imageshack.us/img255/752/dsc07658n.jpg[/URL] świetne :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy. :p:loveu: [quote name='Spanielkaaa']Witamy, witamy kiedy nowe fotki .. ?[/QUOTE] Hej , hej. fotek nowych na razie nie mam :roll: [quote name='Paula03']Świetne zdjęcia świetnej Dory :-D[/QUOTE] Dzięki.:D [quote name='dagaa111'][URL]http://img255.imageshack.us/img255/752/dsc07658n.jpg[/URL] uwielbiam takie zdjęcia :-D[/QUOTE] też mi się takie podobają. :)
  20. o jaka duża. :D:loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. Chłopczyk śliczny. ::loveu::loveu::loveu: tak niestety miał uszkodzony pazurek. :(
×
×
  • Create New...