[quote name='Milimoi']No tak troszkę :eviltong:
W piątek byłam z Wańką u weta na drugim szczepieniu. Na szczęście Ivan będzie już mógł wyjść na pierwszy spacer za 7-10 dni :multi:
Jajeczek nadal brak także czekamy aż chłopak urośnie i operacja. Szkoda tylko, że tak poważna, a nie zwykła kastracja :-(
Waga na dzień 7.01 8,8 kg :cool3: Rośniemy :multi:[/QUOTE]
no to będę czekać na fotki z pierwszego spacerku . :)