[quote name='Paula03']Wczoraj trochę z nudów, a trochę z świadomości, że dawno niczego nowego się nie uczyłyśmy, postanowiłam poćwiczyć z nią czołganie do tyłu :D
Najpierw musiałam na podłodze położyć kocyk, bo panienka nie chciała się nawet położyć...
Najpierw przypomniałam jej czołganie do przodu, a gdy wychodziło jej to całkiem dobrze, spróbowałam, żeby czołgała się do tyłu. Po kilku próbach zaczęło jej to prawie nawet wychodzić, ale jeszcze muszę ręką jej pomagać. Muszę wymyślić jakiś znak słowny, ale nic mi do głowy nie przychodzi :D
Może zaraz obrobię trochę zdjęć i dodam ;) Ale nie obiecuję :)[/QUOTE]
gdzie te fotki ?:D