[quote name='Milimoi']Waniek waży już ponad 10 kg i rośnie jak na drożdżach. Pierwszy spacer był...o rany...pełne szaleństwo. Zarówno dla mnie jak i dla niego :evil_lol: Teraz już jest odrobinkę spokojniejszy :lol:
Postaram się napisać coś więcej w weekend, bo dzisiaj to już ledwo żyję,a zapowiada się ciężki tydzień. W weekend zamieszczę nowe fotosy :)[/QUOTE]
no to czekamy na fotki.:D
To nie wiadomo do kiedy się wszystko wyjaśni ?
Bo mogłabym wykorzystać sytuacje i może innego psiaka do siebie przygarnąć..:roll: czekać jeszcze tu na was , czy popatrzeć czy inny piesek potrzebuje DT ?
Ale trzymam kciuki za domek dla Sama :razz:
założyłam wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/201853-Dom-tymczasowy-okolice-Warszawy-dla-szczeniaka?p=16272231#post16272231[/url]
[quote name='Aleksandra95']Jestem w trakcie namawiania rodziców na DT dla niego !!
W ogóle byście się zgodzili gdyby moi rodzice wyrazili zgodę aby był u mnie na DT ?
Czy pomoglibyście w jego utrzymaniu ? (karma, szczepienie itp..) Może jedzenie być i gotowane.. ja swojej pierwsze co robię po szkole gotuje swojej suni.:D
Gdyby oni się zgodzili..:(oczywiście tylko na podwórko..pisalam wcześniej czemu nie może być w domu ? A czy on agresywny jest ? chyba nie..?[/QUOTE]
Niestety..:placz: mama się nawet zgodziła , ale tata jak zawsze :angryy::placz::placz:
Jestem w trakcie namawiania rodziców na DT dla niego !!
W ogóle byście się zgodzili gdyby moi rodzice wyrazili zgodę aby był u mnie na DT ?
Czy pomoglibyście w jego utrzymaniu ? (karma, szczepienie itp..) Może jedzenie być i gotowane.. ja swojej pierwsze co robię po szkole gotuje swojej suni.:D
Gdyby oni się zgodzili..:(oczywiście tylko na podwórko..pisalam wcześniej czemu nie może być w domu ? A czy on agresywny jest ? chyba nie..?