Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. [quote name='Paula03']Co tam u was słychać?? :)[/QUOTE] Ja szykuję się na bal !! :D
  2. [quote name='Milimoi']Waniek waży już ponad 10 kg i rośnie jak na drożdżach. Pierwszy spacer był...o rany...pełne szaleństwo. Zarówno dla mnie jak i dla niego :evil_lol: Teraz już jest odrobinkę spokojniejszy :lol: Postaram się napisać coś więcej w weekend, bo dzisiaj to już ledwo żyję,a zapowiada się ciężki tydzień. W weekend zamieszczę nowe fotosy :)[/QUOTE] no to czekamy na fotki.:D
  3. Czy w ogóle zgodzi się aby jakiś piesek był u mnie.. jestem niepełnoletnia. ;-)
  4. może wiecie o jakimś - [url]http://www.dogomania.pl/threads/201853-Dom-tymczasowy-okolice-Warszawy-dla-szczeniaka?p=16272231#post16272231[/url]
  5. Może macie jakiegoś - [url]http://www.dogomania.pl/threads/201853-Dom-tymczasowy-okolice-Warszawy-dla-szczeniaka?p=16272231#post16272231[/url]
  6. To nie wiadomo do kiedy się wszystko wyjaśni ? Bo mogłabym wykorzystać sytuacje i może innego psiaka do siebie przygarnąć..:roll: czekać jeszcze tu na was , czy popatrzeć czy inny piesek potrzebuje DT ? Ale trzymam kciuki za domek dla Sama :razz: założyłam wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/201853-Dom-tymczasowy-okolice-Warszawy-dla-szczeniaka?p=16272231#post16272231[/url]
  7. Ja zamawiam .:D proponuje np. tu- [url]http://www.dogomania.pl/threads/176354-Ciapkowa-Design-Studio!-ZAPRASZAM!?p=16262998#post16262998[/url]
  8. Edit: mogę psiaka na DT. :multi: Widzę , że nikt tu nie zagląda..:( Czy pomożecie w jego wykarmieniu ?
  9. [quote name='Kasia&Mela']ja jestem najlepsza! Ferie zaczynam za tydzień ;) 14 lutego ;)[/QUOTE] ja też.:D:)
  10. [quote name='Aleksandra95']Jestem w trakcie namawiania rodziców na DT dla niego !! W ogóle byście się zgodzili gdyby moi rodzice wyrazili zgodę aby był u mnie na DT ? Czy pomoglibyście w jego utrzymaniu ? (karma, szczepienie itp..) Może jedzenie być i gotowane.. ja swojej pierwsze co robię po szkole gotuje swojej suni.:D Gdyby oni się zgodzili..:(oczywiście tylko na podwórko..pisalam wcześniej czemu nie może być w domu ? A czy on agresywny jest ? chyba nie..?[/QUOTE] Niestety..:placz: mama się nawet zgodziła , ale tata jak zawsze :angryy::placz::placz:
  11. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]tak tak oczywiście i matura poniży 30%:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Dobrze będzie ! :D
  12. Na zdjęcia też czas ! :eviltong: :evil_lol:
  13. Jak tam pierwszy spacerek ? :D
  14. [quote name='Sylwia K']Czekamy na jakieś nowe foteczki:cool3:[/QUOTE] przyłączam się .:D
  15. [url]http://i52.tinypic.com/30w3vbs.jpg[/url] najlepsze.:D
  16. No wcześniej wakacje to i zdjęć będzie dużo.:D
  17. Cieszy mnie fakt, że się podoba :smile: Nie żartuj, jakich?:lol: Nom np. ukłon,wchodzić tyłem na łóżko , cofać się ?
  18. Ja wstawiałam jej zdjęcia i aleksandra:) gdzieś pare stron wcześniej.
  19. Ja też. :( a we czwartek bal !!!:D:D a po balu piątek do szkoły iiii potem 2 tygodnie wolnego !!!:D
  20. Też zgadzam się super filmik ! :D sama zastanawiam się jak nauczyłaś paru sztuczek.:roll:
  21. Jestem w trakcie namawiania rodziców na DT dla niego !! W ogóle byście się zgodzili gdyby moi rodzice wyrazili zgodę aby był u mnie na DT ? Czy pomoglibyście w jego utrzymaniu ? (karma, szczepienie itp..) Może jedzenie być i gotowane.. ja swojej pierwsze co robię po szkole gotuje swojej suni.:D Gdyby oni się zgodzili..:(oczywiście tylko na podwórko..pisalam wcześniej czemu nie może być w domu ? A czy on agresywny jest ? chyba nie..?
  22. hahahaha.:D Dobre taki na stole ,ale jak się zmienił.:)
×
×
  • Create New...