Jump to content
Dogomania

miri9

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by miri9

 1. oni mają pomagać a nie pogarszać sprawę !!!
 2. to jest okropne !!! jak można tak traktować psy ?! nie wiem co mam powiedzieć !!!
 3. mój pies nie boi się fajerwerek ! on ma wszystko gdzieś .
 4. mieszkam w opolu na zaodrzu i często na wałach ludzie spuszczają tam swoje psy . ale ostatnio gdy pewien gościu spuścił swojego psa policja wlepiła mu mandat , jednak inne osoby się tym nie martwią i dalej psy są spuszczane . skoro psów nie wolno wypuszczać to jak mogą się wyszaleć ???
 5. karola&gacek dzięki !!! a czy mogą tam tresować te psy dzieci w wieku 11 lat ??? daleko to od sawi na zaodrzu ??? gdzie dokładnie ???
 6. ja mam psy w mieszkaniu i ieszkam w bloku a one sie dobrze czują bo codziennie sąwyprowadzane i w mieszkaniu też potrafią się bawić !!! ;)
 7. GPooLCLD ja go jeszcze niemam! pisze tak bo chce już ułorzyć przyszłość i chcę już wiedzieć gdzie on będzie trenowany !
 8. moja znajoma oddała psa na chyba dwa tygodnie i potem go odebrała . był już wtedy wyszkolony . ja wole unikać takich szkoleń bo nigdy niewiadomo co się tam dzieje !!!
 9. sperfetka123 dzięki za rade ! ale gdzie są takie szkolenia ??
 10. ja wieże w takie żeczy bo dóżo razy miałam takie przypatki (mam dyzortografie więc nie poprawiać moich błęduw) w domu mam psa rasy chow chow a chłopak mojej mamy ma yorka dorosłego i szczeniaka . ostatnio jerek (tak sie nazywa chłopak mamy) przywiusł szczeniaka i ja sie z nim bawiłam a potem on sie położył na moich kolanach i chciał zasnąć ale nagle sie obudził wpatrzył w jeden punkt i szczekał . nagle przybiegła reszta psów i sie wpatrywały przez chwile a potem naczeły powoli sie oddalać i szczeniak sie za mną schował drógi york wskoczył na łuszko i przytólił do jarka a chow chow uciekł na korytarz .
 11. za niedługo będe miała szczeniaka rasy cocel spaniel angielski:lol: . chciałabym by był on wyszkolony ale niedam:shake: szczeniaka komuś nieznanemu aby mi wytresował więc bardziej chciałabym trenować szczeniaka inaczej . mianowicie chodzić z nim na szkolenia i ja bym go szkoliła a trener by muwił co mam robić . mieszkam w opolu na zaodrzu , jeżeli ktoś na takie szkolenia to niech pisze !;)
 12. to smutne kiedy jekieś zwierze odchodzi z naszego świata ! to okropne uczucie gdy odchodzi rodzina , osoba ci bliska , pies . pies z którym spędziłeś lata , po jego śmierci przypominają ci się chwile spędzine z nim . niechce sie nawet myśleć że to już koniec . poprostu to jest niedowytrzymania !!!
 13. wredna babka i tyle !! a tak wogóle jakaś osoba z tego forum pisze : rasowy=rodowodowy !? nieprawda bo ja mam jednego psa rasy cocel spaniel angielski i chodz niema ona rodowodu to rodzice mają i jest ona rasowa ! a jeden znajomy ma ala yorka widać że niejest to york a ma rodowód !!!
 14. jest okło 1000 ras psów
 15. ciekawe historie ! wierze bo sama kilku doświatczyłam . co wieczur cała rodzinka zbiera się w głównym pokoju tam robimy różne rzeczy gramy na laptopie lub oglądamy tv czy bawimy sie z zpsami . w domu mam dwa psy chow-chow i york chow-chow ma na imie shun(szun) a york misia lub miśka . jeszcze za niedługo kupujemy suczke o imieniu goldy(goldi) rasy cocel spaniel angielski . ostatnio się dowiedziełam że w moim domu dwie ososby zmarły i jedna się zabiła !!! w tym domu było durzo zwierząt więc napewno dórzo umarło ! ! ! pewnego wieczoru wrzędzie pogasiliśmy światła i oglądaliśmy filky mama i jej chłopak oglądali na laptopie a mój brat na tv. ja bawiłam się z misią bo jest energiczna a shun nigdy nie wchodzi do naszego pokoju ale nagle wstał i się tam ruszył a co jest niereane wszedł do mojego pokju i nie chciał wyjść i wpatrywał się w jeden punkt potem usiadł , połorzył się i tam zasnoł ! od jakiegoś czasu tam śpi a moja sunia kiedy poszliśmu za shunem to ona natychmiast potkuliła ogon i bała się wejść !!! coś tam zobaczyła ale ja nie ! muwią że psy wyczuwają ducha . a ja uwarzam że to prawda !!! mam jeszcze jedną historie !: spałam sobie spokojnie i ngle się obudziłam ! odwruciłam głowe i zobaczyłam psa ! ale nie to niebył mały pies ani puszysty . to bił czarny doberman który siedział obok mnie i patrzył na mnie ! ja byłam troche zaspana iprzez chwile nie zdawałam sobie sprawy że to nie jest rzaden z mich psuw ale byłam zbyt zaspana i ja głupia po chwili poszłam spać . to nawet troche dobrze bo niewiem jak by to zareagowało ale dobrze wiem że to nie był sen !!!
 16. ciekawe historie ! wierze bo sama kilku doświatczyłam . co wieczur cała rodzinka zbiera się w głównym pokoju tam robimy różne rzeczy gramy na laptopie lub oglądamy tv czy bawimy sie z zpsami . w domu mam dwa psy chow-chow i york chow-chow ma na imie shun(szun) a york misia lub miśka . jeszcze za niedługo kupujemy suczke o imieniu goldy(goldi) rasy cocel spaniel angielski . ostatnio się dowiedziełam że w moim domu dwie ososby zmarły i jedna się zabiła !!! w tym domu było durzo zwierząt więc napewno dórzo umarło ! ! ! pewnego wieczoru wrzędzie pogasiliśmy światła i oglądaliśmy filky mama i jej chłopak oglądali na laptopie a mój brat na tv. ja bawiłam się z misią bo jest energiczna a shun nigdy nie wchodzi do naszego pokoju ale nagle wstał i się tam ruszył a co jest niereane wszedł do mojego pokju i nie chciał wyjść i wpatrywał się w jeden punkt potem usiadł , połorzył się i tam zasnoł ! od jakiegoś czasu tam śpi a moja sunia kiedy poszliśmu za shunem to ona natychmiast potkuliła ogon i bała się wejść !!! coś tam zobaczyła ale ja nie ! muwią że psy wyczuwają ducha . a ja uwarzam że to prawda !!! mam jeszcze jedną historie !: spałam sobie spokojnie i ngle się obudziłam ! odwruciłam głowe i zobaczyłam psa ! ale nie to niebył mały pies ani puszysty . to bił czarny doberman który siedział obok mnie i patrzył na mnie ! ja byłam troche zaspana iprzez chwile nie zdawałam sobie sprawy że to nie jest rzaden z mich psuw ale byłam zbyt zaspana i ja głupia po chwili poszłam spać . to nawet troche dobrze bo niewiem jak by to zareagowało ale dobrze wiem że to nie był sen !!!
 17. to okropne i zgadzam sięz tym że trzeba pinować swoich czworonorznych pociech ! a jagdyby znikały to napewno nie z własnej woli bo psy to jedyne zwierzęta które kochają bardziej na nisz samych siebie !!! strzeszcie sie złoodzieja psów !!!!!!
×
×
 • Create New...