Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Nie wiem czy to jest dobry pomysł z plastikowym legowiskiem dla niepełnosprawnego psa.W moim odczuciu ona powinna mieć miękkie legowisko aby nie uwierało kosteczek.Dry-Bed ma tylko 28mm grubości.
  2. Dostałam wiadomość,że legowisko dziś ma być dostarczone: Szanowny Odbiorco, informujemy, że paczka o numerze: 65652629778 (Nr referencyjny: 196329211) nadana przez zooplus AG c/o Dirks Consumer Logis została przekazana kurierowi GLS. Przewidywana data doręczenia:2021-03-09.w godzinach: 11:30 - 16:30. Natomiast moja paczka jest już w UP w Środzie Śl. że lada chwila też dotrze.W paczce będzie taki frotowy pokrowiec na gumce może będzie pasował na legowisko. A Feniks jest przepięknym psem,jego ubarwienie zachwyca.
  3. To jednak Feniks jest w Lecznicy i ma podaną kroplówkę.Oby było lepiej,wszyscy na to liczymy.A wyniki mają dużo do życzenia ale najważniejsze,że są i można wdrążyć leczenie.
  4. I to bardzo dołuje,że niby był w szpitaliku i oglądany przez weta.Czy jest jakaś karta dołączona do książeczki? Trzeba jak najszybciej zrobić badanie krwi,trudno leczyć na pałę,podawać leki,które mogą być nieskuteczne. A tej rany na łapce nie da się chociaż spryskać Alumi-spray? Albo innym środkiem gojącym, dezynfekującym?
  5. Jaaga jak znajdziesz chwilkę czasu,wpadnij na wątek zamojskiego starutkiego psiaka,czuje się bardzo źle.Masz ogromne doświadczenie może coś doradzisz. https://www.dogomania.com/forum/topic/353198-bardzo-proszę-o-pomoc-dla-starego-schorowanego-psa-nie-może-chodzić-ciągnie-za-sobą-łapy-po-betonie-śniegu-jest-szansa-na-ratunek-po-13-latach-spędzonych-w-schronie-pies-dojechał-do-dt-jest-w-dramatycznym-stanie/page/24/?tab=comments#comment-17729084
  6. Jednak najważniejsze,że coś wydalił z siebie ale oczywiście mogły pozostać jakieś jeszcze resztki.Szkoda,że nie pije bo może by zwymiotował resztę jeżeli jest.
  7. To bardzo złe wiadomości.Może po tym odrobaczeniu tak się źle czują i jest to chwilowe.Jeżeli Feniks nie pije to trzeba podać kroplówkę i jakieś leki przciwbólowe bo jak na razie jeszcze nie ma zdiagnozowanych chorób a może ma bóle .Martwiliśmy się,że za dużo pije a tu nastąpiła odwrotna sytuacja.
  8. Legowisko/materac zamówiony w Zooplusie.Zobaczymy co to za cudo aby tylko podpasował Feniksowi a jak nie to innemu psiakowi. Artykuł Suma z VAT Ortopedyczny materac dla psa Outdoor Memory - Dł. x szer. x wys.: 100 x70 x 12 cm 1 x 189,80 zł 189,80 zł Standardowa dostawa gratis Wysłałam paczkę z kilkoma kołderkami,przykryciami i z dużym legowiskiem.Może się przyda,jeżeli nie to zapewne jest gdzieś kontener PCK a więc nie zmarnuje się.
  9. Cudne zdjęcia z DS i bardzo pokrzepiające nawet miseczki z jedzonkiem stoją prawie pod noskiem.Widać,że domek w pierwszych chwilach w nowym miejscu chce dla Grzesia zrobić wszystko aby poczuł się dobrze.
  10. Mari jeszcze takie wynalazłam legowisko wodoodporne w zooplusie,są o nim bardzo dobre opinie 5 gwiazdek. https://www.zooplus.pl/shop/psy/legowisko_dla_psa/ortopedyczne/materac/444125?zootopia_rec=true&cn=initial&si=8&pn=web_pdp&pr=container_1&strategy=51920183&rk=1-2&slot=1&pi=444125&rri=3089f912-e4f7-490a-a69d-0b22ffa2a49e 100x70x12 Nie wiem czy te 100cm wystarczy? Ono jest lepsze od poprzedniego bo grubość ma 12cm. Poczytaj i daj znać to zamówię. Mam zamówić?
  11. Ja mam takie,super zdają egzamin.Taki ochraniacz na spokojnie można zastosować na legowisko,kupić odpowiednią szerokość i nawet zrobić 2 sztuki,nie strzępi się. https://allegro.pl/oferta/ochraniacz-wodoodporny-120x200-pikowany-gruby-8837721903?snapshot=MjAyMS0wMi0yNVQxMToyNjowOS4xMDVaO2J1eWVyOzhiZjUwYWU4Mjk1MGRlZjdmNzI0ZDQwYmQ5ZWQzMjU5NjBiOTdmNGQzYTRlZDllZjZiYjU3NTFjMTRjMjJjZWM%3D
  12. Poczekam na Mari co odpowie ale wzięłam miarkę i 100cm jest sporo na pewno dla większego psiaka.W zasadzie to z zooplusa mi się bardzo podoba i są o nim super opinie.Przy każdym takim legowisku należy pod niego dać podkład ale to nie problem.Jeszcze poszukam po mojej Sawani mam podkład,to są podkłady nieprzemakalne dla dzieci do łóżeczka,zastosowałam go na legowisko,sprawdziło się.To wyślę.
  13. Mari jeszcze takie wynalazłam legowisko wodoodporne w zooplusie,są o nim bardzo dobre opinie 5 gwiazdek. https://www.zooplus.pl/shop/psy/legowisko_dla_psa/ortopedyczne/materac/444125?zootopia_rec=true&cn=initial&si=8&pn=web_pdp&pr=container_1&strategy=51920183&rk=1-2&slot=1&pi=444125&rri=3089f912-e4f7-490a-a69d-0b22ffa2a49e 100x70x12Nie wiem czy te 100cm wystarczy? Ono jest lepsze od poprzedniego bo grubość ma 12cm. Poczytaj i daj znać to zamówię.
  14. Teraz kliknęłam na wymiary jest S - 159,90zł i M - 329,90zł brak L. Agat pisała wcześniej o jakimś legowisku dla swojego psiaka,może takie? Dostępne rozmiary: S – 80cm x 70cm x 8cm M – 100cm x 70cm x 10cm L – 120cm x 100cm x 15cm
  15. Wpadło mi do głowy aby kupić dla staruszka legowisko ortopedyczne np.takie: https://www.medic-pol.com.pl/pl/p/Legowisko-ortopedyczne-dla-psa/430 albo inne wybrane.One przeważnie są wodoodporne.Ja chętnie pomogę i zasponsoruję.
  16. I tu przyznaję rację,że nie wszyscy ludzie są skierowani na psa i chcą przyjąć psa takim jaki jest.My akurat zawsze kochaliśmy zwierzęta i przyrodę,nawet nas drażni złamana gałązka na drzewie ale nie każdy tak na to patrzy,są różne charaktery ludzi,którzy patrzą przedmiotowo na sprawy. TZ do tej pory wspomina Sawanię,że to była zołzunia ale zawsze dodaje,że kochana.
  17. A ma zaleconą jakąś lepszą karmę?A może chociaż na początku mu gotować i podawać częściej jedzenie.Ja tak robiłam przy tymczasach bo zazwyczaj też przyjeżdżały w okropnym stanie.Po dwóch tygodniach już było widać różnicę.
  18. Opieka minimalna pomimo wolontariatu połowicznego.Dlaczego psy są zarobaczone,zapchlone,czy nie stać schron na podanie psom środków przeciwpchelnych i przeciw robalom.Tego nie rozumiem.Do tego chudną w zastraszającym tempie.Niby na stronie wolontariatu są pokazywane dary ale w takim razie gdzie one idą?
  19. Nie wiem może behawioryście jakoś uda się przekonać psa do mężczyzn.Chociaż z mojego doświadczenia nigdy nie udało się przekonać mojej Sawani do TZ.Ona kochała tylko mnie była psem jednego człowieka.Ja ją tak określiłam.Przyjęliśmy to,że jest moim i tylko moim psiakiem.TZ bardzo też ją kochał i przyjął taką jaką była.
  20. Ja inaczej zrozumiałam post,że głównie chodzi o zachowanie Rabarbarka do mężczyzn i w tym temacie jest szkopuł.
×
×
  • Create New...