-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Anula replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Nie wiem czy to jest dobry pomysł z plastikowym legowiskiem dla niepełnosprawnego psa.W moim odczuciu ona powinna mieć miękkie legowisko aby nie uwierało kosteczek.Dry-Bed ma tylko 28mm grubości. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Dostałam wiadomość,że legowisko dziś ma być dostarczone: Szanowny Odbiorco, informujemy, że paczka o numerze: 65652629778 (Nr referencyjny: 196329211) nadana przez zooplus AG c/o Dirks Consumer Logis została przekazana kurierowi GLS. Przewidywana data doręczenia:2021-03-09.w godzinach: 11:30 - 16:30. Natomiast moja paczka jest już w UP w Środzie Śl. że lada chwila też dotrze.W paczce będzie taki frotowy pokrowiec na gumce może będzie pasował na legowisko. A Feniks jest przepięknym psem,jego ubarwienie zachwyca. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
To jednak Feniks jest w Lecznicy i ma podaną kroplówkę.Oby było lepiej,wszyscy na to liczymy.A wyniki mają dużo do życzenia ale najważniejsze,że są i można wdrążyć leczenie. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Jeszcze coś,potrzebne jest zważenie psa aby wg.wagi podawać leki.Chyba mari nie da rady w domu go zważyć. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
I to bardzo dołuje,że niby był w szpitaliku i oglądany przez weta.Czy jest jakaś karta dołączona do książeczki? Trzeba jak najszybciej zrobić badanie krwi,trudno leczyć na pałę,podawać leki,które mogą być nieskuteczne. A tej rany na łapce nie da się chociaż spryskać Alumi-spray? Albo innym środkiem gojącym, dezynfekującym? -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Anula replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Jaaga jak znajdziesz chwilkę czasu,wpadnij na wątek zamojskiego starutkiego psiaka,czuje się bardzo źle.Masz ogromne doświadczenie może coś doradzisz. https://www.dogomania.com/forum/topic/353198-bardzo-proszę-o-pomoc-dla-starego-schorowanego-psa-nie-może-chodzić-ciągnie-za-sobą-łapy-po-betonie-śniegu-jest-szansa-na-ratunek-po-13-latach-spędzonych-w-schronie-pies-dojechał-do-dt-jest-w-dramatycznym-stanie/page/24/?tab=comments#comment-17729084 -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Jednak najważniejsze,że coś wydalił z siebie ale oczywiście mogły pozostać jakieś jeszcze resztki.Szkoda,że nie pije bo może by zwymiotował resztę jeżeli jest. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
To bardzo złe wiadomości.Może po tym odrobaczeniu tak się źle czują i jest to chwilowe.Jeżeli Feniks nie pije to trzeba podać kroplówkę i jakieś leki przciwbólowe bo jak na razie jeszcze nie ma zdiagnozowanych chorób a może ma bóle .Martwiliśmy się,że za dużo pije a tu nastąpiła odwrotna sytuacja. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Legowisko/materac zamówiony w Zooplusie.Zobaczymy co to za cudo aby tylko podpasował Feniksowi a jak nie to innemu psiakowi. Artykuł Suma z VAT Ortopedyczny materac dla psa Outdoor Memory - Dł. x szer. x wys.: 100 x70 x 12 cm 1 x 189,80 zł 189,80 zł Standardowa dostawa gratis Wysłałam paczkę z kilkoma kołderkami,przykryciami i z dużym legowiskiem.Może się przyda,jeżeli nie to zapewne jest gdzieś kontener PCK a więc nie zmarnuje się. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Anula replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Cudne zdjęcia z DS i bardzo pokrzepiające nawet miseczki z jedzonkiem stoją prawie pod noskiem.Widać,że domek w pierwszych chwilach w nowym miejscu chce dla Grzesia zrobić wszystko aby poczuł się dobrze. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Mari jeszcze takie wynalazłam legowisko wodoodporne w zooplusie,są o nim bardzo dobre opinie 5 gwiazdek. https://www.zooplus.pl/shop/psy/legowisko_dla_psa/ortopedyczne/materac/444125?zootopia_rec=true&cn=initial&si=8&pn=web_pdp&pr=container_1&strategy=51920183&rk=1-2&slot=1&pi=444125&rri=3089f912-e4f7-490a-a69d-0b22ffa2a49e 100x70x12 Nie wiem czy te 100cm wystarczy? Ono jest lepsze od poprzedniego bo grubość ma 12cm. Poczytaj i daj znać to zamówię. Mam zamówić? -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Ja mam takie,super zdają egzamin.Taki ochraniacz na spokojnie można zastosować na legowisko,kupić odpowiednią szerokość i nawet zrobić 2 sztuki,nie strzępi się. https://allegro.pl/oferta/ochraniacz-wodoodporny-120x200-pikowany-gruby-8837721903?snapshot=MjAyMS0wMi0yNVQxMToyNjowOS4xMDVaO2J1eWVyOzhiZjUwYWU4Mjk1MGRlZjdmNzI0ZDQwYmQ5ZWQzMjU5NjBiOTdmNGQzYTRlZDllZjZiYjU3NTFjMTRjMjJjZWM%3D -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Poczekam na Mari co odpowie ale wzięłam miarkę i 100cm jest sporo na pewno dla większego psiaka.W zasadzie to z zooplusa mi się bardzo podoba i są o nim super opinie.Przy każdym takim legowisku należy pod niego dać podkład ale to nie problem.Jeszcze poszukam po mojej Sawani mam podkład,to są podkłady nieprzemakalne dla dzieci do łóżeczka,zastosowałam go na legowisko,sprawdziło się.To wyślę. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Mari jeszcze takie wynalazłam legowisko wodoodporne w zooplusie,są o nim bardzo dobre opinie 5 gwiazdek. https://www.zooplus.pl/shop/psy/legowisko_dla_psa/ortopedyczne/materac/444125?zootopia_rec=true&cn=initial&si=8&pn=web_pdp&pr=container_1&strategy=51920183&rk=1-2&slot=1&pi=444125&rri=3089f912-e4f7-490a-a69d-0b22ffa2a49e 100x70x12Nie wiem czy te 100cm wystarczy? Ono jest lepsze od poprzedniego bo grubość ma 12cm. Poczytaj i daj znać to zamówię. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Teraz kliknęłam na wymiary jest S - 159,90zł i M - 329,90zł brak L. Agat pisała wcześniej o jakimś legowisku dla swojego psiaka,może takie? Dostępne rozmiary: S – 80cm x 70cm x 8cm M – 100cm x 70cm x 10cm L – 120cm x 100cm x 15cm -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Wpadło mi do głowy aby kupić dla staruszka legowisko ortopedyczne np.takie: https://www.medic-pol.com.pl/pl/p/Legowisko-ortopedyczne-dla-psa/430 albo inne wybrane.One przeważnie są wodoodporne.Ja chętnie pomogę i zasponsoruję. -
I tu przyznaję rację,że nie wszyscy ludzie są skierowani na psa i chcą przyjąć psa takim jaki jest.My akurat zawsze kochaliśmy zwierzęta i przyrodę,nawet nas drażni złamana gałązka na drzewie ale nie każdy tak na to patrzy,są różne charaktery ludzi,którzy patrzą przedmiotowo na sprawy. TZ do tej pory wspomina Sawanię,że to była zołzunia ale zawsze dodaje,że kochana.
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
A ma zaleconą jakąś lepszą karmę?A może chociaż na początku mu gotować i podawać częściej jedzenie.Ja tak robiłam przy tymczasach bo zazwyczaj też przyjeżdżały w okropnym stanie.Po dwóch tygodniach już było widać różnicę. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Opieka minimalna pomimo wolontariatu połowicznego.Dlaczego psy są zarobaczone,zapchlone,czy nie stać schron na podanie psom środków przeciwpchelnych i przeciw robalom.Tego nie rozumiem.Do tego chudną w zastraszającym tempie.Niby na stronie wolontariatu są pokazywane dary ale w takim razie gdzie one idą? -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Najważniejsze,że chłopczyk otrzyma pomoc weterynaryjną. Na pewno będą konkretne zalecenia. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Anula replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Ja też dorzucę się do podziękowań.Wspaniała odwaga i pomoc.Ogromne serce przepełnione tylko dobrocią. -
Nie wiem może behawioryście jakoś uda się przekonać psa do mężczyzn.Chociaż z mojego doświadczenia nigdy nie udało się przekonać mojej Sawani do TZ.Ona kochała tylko mnie była psem jednego człowieka.Ja ją tak określiłam.Przyjęliśmy to,że jest moim i tylko moim psiakiem.TZ bardzo też ją kochał i przyjął taką jaką była.