Jump to content
Dogomania

belka123

Members
  • Posts

    633
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by belka123

  1. Wunia rozliczenie na koncie, chlopak sie znowu wzbogacil i to niemalo :D a ja ide lulac, cya
  2. haha, Gapcio nawet odsetki ma na koncie, w postaci 68 groszy :d
  3. no dobra, swintuszcie se dalej, ja ide kimac, tylko kase sprawdze
  4. [quote name='Wunia']No, to widzę, że wszystko w normie :D:D:D:D[/QUOTE] tak najbardziej rozrywkowy watek nie zawodzi :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  5. tematyka adekwatna do pory dnia, ale ja ide sie przywtac z podusia :)
  6. [quote name='RenW']Ojej.. purytanką nie jestem i raczej bezpruderyjna :diabloti::diabloti:, ale.. wstydzę się...:oops:[/QUOTE] a zapowiadal sie ciekawy watek do rozmow
  7. [quote name='mmd']Jak to ZNOWU? Obgadywałyście?[/QUOTE] ja wycofuje te wypowiedz bo juz kazde slowo zostalo przeanalizowane razem i oddzielnie,
  8. [quote name='RenW']Bo mężem zajętam...:diabloti::diabloti:[/QUOTE] :oops::oops::oops2::oops2::oops2: przepraszam, mój juz kimnął... a je próbuje odsezonowywać szeregi czasowe i wymyśleć hipotezy doktoratu...
  9. calosc moge Ci przeslac na maila w wordzie bo tam hiperlacze nie zadziala a forum od razu przeksztalca linki
  10. [quote name='RenW'][B]Belcia[/B] mi tu instukcyję przesłała...:calus: Ło mateńko!:-o Ja musieć mieć sztab ludzi do pomocy!!:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] no ale nadal nie widze sygnaturki ;)
  11. Wunia nigdy nikogo nie bije ale znowu wyjdzie ze ja obgadujemy
  12. mnie mąż kupił truskaweczki i biorę się za naukę
  13. papa mmd i Ellig
  14. [quote name='Ellig']Nie no skad :shake: moze masz ochote na bana/na/?:evil_lol:[/QUOTE] z ban/an/ow to ja preferuje robic muffinki :)
  15. [quote name='mmd']Wszechstronna bardzo:)[/QUOTE] jak Wunia doczyta to wszystko to znowu nam sie oberwie :mad:
  16. [quote name='mmd']Bo se nie umiesz wstawić. Wunię nauczyłam to i Ciebie muszę, choroba...[/QUOTE] juz wyslalam gotowy kod html z instrukacjami
  17. [quote name='RenW']A moja sygnaturka nie działa...:shake::-([/QUOTE] sprawdz pw, powinno zadzialac
  18. [quote name='Ellig']Kiedys poznalam Panienke z dogo, zaczelam pomagac jej psom na DT.Panienka byla bardzo roszczeniowa.Po jakims czasie zarzadala eksluzywnych misek dla swoich jak sie potem okazalo pupili, przygarnela tylko "mikropsy" rasowe. Na moja odpowiedz ,ze nie bo..........odpisala mi ,ze jak teraz jakis pies bedzie lezal i zdychal pod jej furtka , i wyl to ona nawet doopy nie ruszy....[/QUOTE] zycze jej ze jak ona bedzie zdychac to tez zeby nikt dooopy nie ruszyl
  19. [quote name='RenW']Co?! Za wolność słowa banują ??:crazyeye:[/QUOTE] jakas cenzura ;)
  20. moj sukces wieczoru, to sygnaturka w koncu zadzialala Wuniu dziekuje za instrukcje, ale podzialala polowicznie, bardziej analiza kodu html mi pomogla, ale wazne ze dziala :)
  21. hej, głowa do góry, całego świata nie zmienimy ale na pewno uda się zmienić świat dla niejednej żywej istoty, chciałoby się żeby świat lepiej wyglądał, sa pewne rzeczy - symptomy które dają trochę więcej nadziei - jak informowanie o problemie w mediach, jest też mnóstwo coraz gorszych i coraz bardziej niewyobrażalnych sytuacji, ale trzeba myśleć pozytywnie, a dla mnie nagrodą jest usmiech moich miśków codziennie rano jak wychodzę z domu...
  22. to nierealne, ale zdecydowanie popieram surowe kary za znecanie sie nad zwierzetami i egzekwowalnosc tych kar... moze to mous daloby do myslenia
  23. [quote name='Szarotka']O jej a nie mozecie jej stamtad zabrac, albo dolac wlascicielom:mad::mad::mad::angryy::angryy::angryy:[/QUOTE] ja za jednym i drugim a zwlaszcza drugim
  24. [quote name='Ra_dunia']To chcecie też Jamora kastrować?? Nie sądzę, że będzie zadowolony jak się dowie o Waszych zakusach [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] [B]Belka123- [/B]to pewnie przez doktorat ;) za dużo nauki ;). Myślę, że chodzi o ogłoszenia suni wychowywanej smyczą :([/QUOTE] a ja dopiero wymyslam temat doktoratu, co to bedzie jak bede go juz pisac :oops2: potwierdzam jamor sie raczej nie ucieszy ;) no domyslilam sie ze chodzi o sunie, a co to za sunia? skad co i jak?
×
×
  • Create New...