[quote name='Wunia']to Ty z dala od miasta pewnie ... ja w centrum miasta to tylko kotki, pieski, raz nie raz jakiś ptoszek ...[/QUOTE]
to ja na temat sie wypowiem bo wlasnie przegonilismy z dzialki rysia,
a miski stanely na wysokosci zadania, najpierw go wystarszyly i uciekl na drzewo a potem myselismy i myslelismy i uciekl w las,
tylko ze odwiedzil nas drugi raz w ciagu 2 dni