[quote name='Ra_dunia']widzisz Wuniu - tak to jest, ktoś tam coś tam nie doczyta, potem coś dopowie a wszystko kończy się zamachem na życie ;)
A ja mam do Ciebie biznes... Gdzie w Łodzi jest dworzec autobusowy PKS?? I na jaką stację PKP trza dojechać, żeby mieć tak najbliżej?
Tak jakoś mi się szykuje, że chyba w niedzielę wieczorem będę z Warszawy do Poznania przez Łódź jechała :D Ach ta nasza boska komunikacja...[/QUOTE]
witam wszystkich,
nie wiem o ktorym dworcu mowisz bo ich kilka jest,
jest np Dworzec łódź Fabryczna - dworzec PKP, i tuz przy nim - trzeba wyjsc przed budynek jest dworzec PKS ktory sie chyba zowie Główny,
sa tez inne, ale ja z pksu w ogole nie korzystam,
[url]http://www.pks.lodz.pl/index.html[/url]
[url]http://maps.google.pl/maps/place?rlz=1C1CHMG_plPL340PL340&um=1&ie=UTF-8&q=%C5%81%C3%93D%C5%B9+D.A.+CENTRALNY&fb=1&gl=pl&hq=D.A.+CENTRALNY&hnear=%C5%81%C3%93D%C5%B9&cid=15058300726016423907[/url]