i stało się... Tajga zawaliła pokaz;) znaczy speszyła się bo dużo ludzi było, których nie zna... a na dodatek dojrzała zza krat Lolę jej "przyjaciółkę":D i stało się... pokazała ząbki.
Może przejęła moją energię... a powiem że miałam okropny dzień ( skasowałam samochód rodziców...), ale ten wątek nie o mnie;)
Wybaczam ci Tajga pokaz i to że zamiast psa ugryzłaś mnie:diabloti: ale żyję spokojnie:evil_lol:
Harce ze Sznapsem się odbyły, parówki zjedzone. Nikt niestety nie wypatrzył Tajgi... ale przy konkurencji szczeniaków co się dziwić:roll:
Mam nadzieję że kiedyś słońce się do ciebie uśmiechnie i znajdziesz ten wymarzony domek... zero odzewu z ogłoszeń :-(
Nie wiem co można jeszcze zrobić... jak macie pomysły piszcie!
na koniec zdjęcia z harców
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TWkVnpyZLPI/AAAAAAAAYO8/BkW7frazlDg/s576/PICT1018.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TWkVp3t8vUI/AAAAAAAAYPc/nYwy-1axxCA/s576/PICT1021.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TWkV1HZTDcI/AAAAAAAAYRM/gXM8vfM4jZ8/s640/PICT1034.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TWkV8TNue8I/AAAAAAAAYSM/mo190qI9XE0/s640/PICT1042.JPG[/IMG]