to może jakaś aktualizacja?:) Istar w razie czego to popraw mnie:D
w domu psy: [SIZE=4][SIZE=2][B]9.[/B][/SIZE][/SIZE][B] Haber, nr 590/10,[/B][SIZE=4][SIZE=2][B]14. Azor, nr 647/10,[/B][/SIZE][/SIZE][B]19. Ramzes, nr 1050/10,[/B][B]21. [/B][B]Jaga, 711/09,[/B][B]27. Tola, nr 783/09,[/B][B]31. Rosa, nr 1128/09,[/B][B]38. Yoda, nr 977/10,[/B][B]
39. Tajga, nr 594/10 (po sterylizacji idzie do domu),[/B][B]46. Zośka, nr 662/10,[/B][B]47. Fazi, nr 751/10,[/B][B]50. Aron, nr 876/10,[/B][B]53. Tola, nr 738/09,[/B][B]54. Hoshi, nr 1124/10,[/B][B]
55. Iskierka, nr 888/10
[/B]Psy nowe to raczej z gmaila wziąść:)
nie byłam pewna co do paru psiaków, nie wpisałam ich:D
[SIZE=4][SIZE=2][/SIZE][/SIZE]