to może napisze tutaj, żeby wszyscy przeczytali:) Dasza w środę jedzie do domu:multi:
a było to tak: Siedzimy przed schroniskiem, już po 12... Idzie rodzina z 3 a może 4 letnią dziewczynką;) Nie wiem co było potem, ale przejdźmy już że wybrali Daszę. siedziała z nimi dłuższą chwilę, gadali z pracownikami:) wydają się OK. Pan ogólnie żałował wszystkich psów ze schroniska i widać że kocha zwierzęta. pastwo mają kota:cool3: ale pani Ania zapewniła że Dasza jak najbardziej się nadaje:razz:
Dodam tylko że Dasza pojedzie na wakacje od razu:evil_lol: na wieś, bo tam się rodzina wybiera:) no nic czekamy na środe
pozdrawiam