-
Posts
1268 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KT Arts
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
no to zasypuje Was dzisiaj fotkami :) Kto do nas nie zagląda, jego strata :) KRól Lasu :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/dsc1766ee.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4465/dsc1766ee.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/dsc1775bo.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6771/dsc1775bo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/dsc1794f.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1839/dsc1794f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/dsc1788c.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2811/dsc1788c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/dsc1796t.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/1977/dsc1796t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
czekam na foteczki z wyprawy :loveu:
-
no i gdzie te foteczki z wystawy cooo? :)
-
[url]http://i1.fmix.pl/fmi541/616bbb2f00024d7551766def/zdjecie.jpg[/url] Dinozaury nie wyginęły :loveu::loveu:
-
[quote name='Aleksandra95']Ładny :) dziwne, że brak zainteresowania.. ;/[/QUOTE] ładny i o idealnym charakterze. Delikatny, ostrożny, zrównowarzony, posłuszny, pilnuje sie na spacerach, nie ciągnie na smyczy, chętny do nauki, kocha pieszczoty i bliskość człowieka.. to jest nie pojęte że nie ma swojej rodziny..
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='Naklejka']No ale ten który bardziej się najebał jest lepszy :roll: a jak rzygał i ledwo do domu dotarł to już w ogóle jakieś bóstwo... :roll: Nie rozumiem tego, może urwałam się z innej planety :P Nie lubię swoich rówieśników :evil_lol:[/QUOTE] no dokładnie :D ja też nie lubie swoich rówieśników, z małymi wyjątkami :D ide za raz coś potrenować z Toro bo już chyba wieki nic nie robiliśmy :P ale najbierw musze zjeść moje pyszne jabuszko z miodem :D -
taki kochany przytulasek :loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/55934641737619830882812.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3853/55934641737619830882812.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] jeszcze nigdy nie spotkałam tak wspaniałego psa.. zero problemów z nim. jedyne co to jest bardzo ostrożny :) EDIT: tutaj jest jego cała galeria [URL]https://plus.google.com/photos/102489885689995694262/albums/5749172300952368097?banner=pwa[/URL]
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='Naklejka']No u mnie jest podobnie, byle się nachlać i dupy innym poobrabiać... Chociaż ja w tamtym roku też sporo imprezowałam, ale już mi przeszła ochota na takie szaleństwa ;) Ale i tak ważniejsze były moje psy, schronisko... Toro jest świetny :loveu:[/QUOTE] Ja też dużo imprezowałam, ale nie chwaliłma sie tym w klasie na lewo i prawo, żeby każdy wiedział kto jak się na tej imprezie najebał.. dla mnie też zawsze moje psy były najważniejsze, praca i moja pasja ;) Dzięki :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
KT Arts replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
prawie jak dwa inne psy :) Toro tez ma powoli wąsiki szarawe koło nochala :) -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='magdabroy'][URL]http://img211.imageshack.us/img211/7052/13284517850868261360159.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Kaaasia']Toro to taki misiu przytulaczek :loveu:[/QUOTE] i brudas :P :diabloti: -
[quote name='Naklejka']Eee.... nie? :lol:[/QUOTE] hahahah :D no to nalepka brzmi nie słodko :P ale i tak słodko :P
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
KT Arts replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/trening%2024%20marzec/DSC02195_zps7a96ab3f.jpg[/url] jej oczy są obłędne :loveu: marzy mi się żeby czarne niufy miały takie :P -
[quote name='Naklejka']Tym bardziej do mnie nie pasuje :evil_lol:[/QUOTE] nie jesteś słodka ? :razz:
-
Fajny ten Rysiu :loveu: Ja Mazurkowi szukam domu już hohohoh ... i nic na razie..
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
KT Arts replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
a jak mu się dziewczynka urodzi ? :D -
[quote name='Naklejka']Jak pogoda dopisze to z Opola zdjęcia jakieś będą :P Moja majówka to totalny niewypał :-( Będę na 100%! :D Jedyne co do tej pory mogło mi przeszkodzić to [B]chłopak. No ale już go nie ma[/B], więc droga wolna :diabloti: Wróciłam z akcji i padam... :mdleje: Będą foteczki :D[/QUOTE] Hahahahah szczerość :P to supcio jak będziesz :D Torinka w końcu poznasz ;)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
PRZYBYWAĆ KTO MOŻEEEE !!!!!!! :loveu: Rozgłaszajcie, posyłajcie znajomy, niech też posyłają !!!! udostępniajcie u siebie ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/30555166106196882113212.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2481/30555166106196882113212.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
jaki BOSKI :loveu: :loveu: wycałowałabym :loveu: oby szybko urósł :D :loveu: tak przy okazji lekki off, mam nadzieję że się nie obrazisz ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/30555166106196882113212.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2481/30555166106196882113212.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Airedale Terrierki Maya i Kejtu oraz Brysia już za TM [*] Zapraszają!
KT Arts replied to Riven's topic in Foto Blogi
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-esKg3b_Y9tI/UXE1bjf54MI/AAAAAAAABc8/MnHgdRTXwCM/s653/park2.JPG[/url] Piękna :loveu: strasznie podoba mi sie ta rasa :loveu: -
Witam w sobotnie popołudnie :loveu:
-
[quote name='Naklejka']Jetsan odsypia w domu, na dworze też się wyspać nie umie :lol:[/QUOTE] Toro chrapie gdzie popadnie :P nawet w pracy jak w zeszłym roku byliśmy, to jak nic sie nie działo to chrapał w cieniu na pomoście :)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='Naklejka']Mnie to za wariatkę biorą, nie ukrywam, że dużo czasu spędzam z psami, że jeżdżę do schroniska ;) Niektórzy to doceniają inni mają to gdzieś, a jeszcze inni uważają to za głupotę. Ale się tym nie przejmuję, bo po co? Robię to co lubię i tyle :) Mam pasję i jej się poświęcam, a oni spędzają całe dnie na fejsie i kwejku... :roll:[/QUOTE] u mnie w klasie było tyle niedorozwoi którzy gadali tylko o tym kto sie bardziej najebał na imprezie, kto kogo rzucił i dlaczego, oraz kto z kim jest i kiedy idą sie znowu najebać :) na tym kończyły sie ich tematy. Rozumiem gdyby gadali o czymś konkretnym, ale jak sie kiedyś zapytałam jednej koleżanki jakie ma zainteresowania to powiedziała ze... ŻADNE :0 jak mozna nie mieć żadnej pasji.. ?! fotki :loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/805/62570251785079159470152.jpg/"][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/4213/62570251785079159470152.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/55584051785082159469835.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9494/55584051785082159469835.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/211/13284517850868261360159.jpg/"][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/7052/13284517850868261360159.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/19/15567251785108492800548.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2646/15567251785108492800548.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
KT Arts replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='vege*']Pewna jesteś? A jak Theoś zapragnie być ksiedzem :diabloti:[/QUOTE] haha boskie :D Hej Magda ;)