Jump to content
Dogomania

KT Arts

Members
  • Posts

    1268
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KT Arts

  1. A fotki,? kiedy fotki??;)
  2. [URL]http://img689.imageshack.us/img689/1766/s5000114.jpg[/URL] Ooo, moje ukochane foteczki, uwielbiam fotki psiaków w tej pozycji:loveu:
  3. Śliczne rudaski:loveu: A rozety cudne, podziwiam za cierpliwość;)
  4. Hejo, Co tam u was ciekawego???:hand:
  5. KT Arts

    Diana :)

    Hejka, co tam nowego i ciekawego???;)
  6. [url]http://img15.imageshack.us/img15/7506/p1015598.jpg[/url] Nie ma to jak piłeczka z dekathlonu:D
  7. [quote]U nas w sumie nic ciekawego. Nareszcie można porobić coś z psem na dworze, dlatego korzystamy z wiosennej pogody:D Jeśli chodzi o sztuczki to nic nowego, oprócz tego, że Snoopy nauczył się otwierania kosza na śmieci:multi: Wychodzi mu jakieś 9/10 razy więc jest dobrze:) Jutro idziemy na trening, zobaczymy jak to będzie:roll: Ooo to jest ciężkie pytanie...ja mam doczynienia z wyjątkowo żarłocznym psem, który na żarcie zrobi wszystko. A próbowałaś takich na maxa śmierdzących smaków albo żwaczy czy coś takiego? Może ciasteczka wątróbkowe?:cool3:[/QUOTE] To super jak sie nauczył, może udałoby ci sie to nagrać, jestem ciekawa jak on to robi;) Pełen podziw dla ciebie;) A Toro jakby sie dało to w ogóle by nie jadł, jest strasznie wybredny.. Bardzo rzadko mu się zdarza zrobić cos na treningach ze smakami.. Wszystkich komend nauczyłam go na same słowne pochwały i mizianie.. nie był uczony na smakołyki bo jak chciało mu sie dać je w nagrode to odsuwał pychol.. Taka to z nim nauka..;) Teraz nauczył się na samo dobry pies, komendy "pif-paf":D takl mu sie spodobało że dodaje coś od siebie, smiejemy się z niego że "kona" bo w momecie wydania mu komendy zaczyna słaniać się na łapach, potem siada, kładzie się i efekt końcowy jest taki ze przyjmuje pozycje zdechł:D:D Tor sie nazywa kreatywność;d
  8. [url]http://i43.tinypic.com/212vel5.jpg[/url] Trochę tygrysa pozerajacego resztki swojej zdobyczy ukrytego w ciemnościach nocy:D:D:D
  9. Oj jak nas tu dawno nie było, aż wstyd sie przyznać..:lol: Co tam u was nowego??:)
  10. KT Arts

    Daisy...

    Gratulujemy 60-tej strony i czekamy na ładniutkie focie;)
  11. [quote name='Doginka']Mina na przywitanie wiosny bezcenna:roflt:[/QUOTE] Zgadzam się w 100%:modla::megagrin:
  12. [url]http://images43.fotosik.pl/271/c7c614b5aaac7889med.jpg[/url] Mmmm, kocham takie fotki:loveu: Cudna, cudna, cudna:loveu:
  13. [quote name='sota36']A jaka pysia zadowolona, co widac po szalenczyk oczkach:)[/QUOTE] Oj tak, a jak sie można w tych oczach zakochać:loveu: [quote name='Ewa&Duffel']Świetne te wasze wspólne zimowe szaleństwa ! :) Ale się rozłożył, całą kanapę zajął :lol: [url]http://img59.imageshack.us/img59/2076/dsc00741b.jpg[/url][/QUOTE] Dzieki;) A no on jak sie rozwali to miejsca wolne można znaleść tylko na podłodze:P
  14. [url]http://img41.imageshack.us/img41/6311/dsc00758ow.jpg[/url] Musiał sobie nieźle przeskrobać ze kończy sie to pościgiem:D:D:D [url]http://img36.imageshack.us/img36/4223/dsc00752wp.jpg[/url] Chyba uciekał za wolno:):):D Super fotki;) Więcej takich, wiecej:D
  15. Mina świetna;);) :D:D:D
  16. KT Arts

    Duffel

    Śliczne zdjęcia:loveu: Duffelek jest taki słodziutki:loveu: Szkoda że mieszkamy tak daleko od siebie..
  17. [url]http://i39.tinypic.com/5vyhs6.jpg[/url] Jaki helikopterek:D:D:D Świetne ujęcie:loveu:
  18. Nie wiecie może kto będzie sekretarzem na ringu 18( chyba), tam powinny iść landsery, mastif tybetański i niufy.???? Ja będę gospodarzem na tym ringu, z góry dziekuje za odp.
  19. Super fotki;) No to czekamy na słoneczne;)
  20. [url]http://img688.imageshack.us/img688/6448/0304nr.jpg[/url] Mmm, sama słodycz:loveu::loveu:
  21. Hejo, co tam u was w trawie piszczy??;)
  22. .........................
  23. Hejka, co tam u was;)? odnośnie komendy "ukłon" , powiedz mi (może wiesz) jak nauczyć tej komendy psa, który nic nie zrobi za jedzenie, jest nie przekupny i jedzonko go w ogóle nie rajcuje:)
  24. Hejka, co tam u was???;)
  25. Super foteczki, teraz czekamy na jakies z pleneru i z Diukiem;)
×
×
  • Create New...