[quote name='as_kate'][url]http://img716.imageshack.us/img716/5436/img0120x.jpg[/url] to nie niedźwiedź, to motylek ;D[/QUOTE]
A no tak:P:P mhihi:D
[quote name='Cavy'][url]http://img716.imageshack.us/img716/5436/img0120x.jpg[/url]
jaki wielki. :mdleje:[/QUOTE]
hmm.. nie jest duży.. tak tylko wygląda:P
[quote name='Daga & Maks'][url]http://img651.imageshack.us/img651/5753/img0265d.jpg[/url]
taki z niego olbrzym że już drzewa przerósł :lol:[/QUOTE]
jak Goliat:D:D