Jump to content
Dogomania

KT Arts

Members
  • Posts

    1268
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KT Arts

  1. [quote name='as_kate']Siedzimy sobie w domu, a u Was co??[/QUOTE] A u nas jakoś leci..:) Śniegi nam topnieją;)
  2. [url]http://img682.imageshack.us/img682/9683/dsc0075.png[/url] Uwielbiam tą pozycje u psiaków:)
  3. [url]http://img708.imageshack.us/img708/9660/dsc0062.png[/url] pełen podziw;)
  4. [url]http://img411.imageshack.us/img411/2438/dsc0058a.png[/url] Cudowne:loveu:
  5. [quote name='as_kate'][url]http://img716.imageshack.us/img716/5436/img0120x.jpg[/url] to nie niedźwiedź, to motylek ;D[/QUOTE] A no tak:P:P mhihi:D [quote name='Cavy'][url]http://img716.imageshack.us/img716/5436/img0120x.jpg[/url] jaki wielki. :mdleje:[/QUOTE] hmm.. nie jest duży.. tak tylko wygląda:P [quote name='Daga & Maks'][url]http://img651.imageshack.us/img651/5753/img0265d.jpg[/url] taki z niego olbrzym że już drzewa przerósł :lol:[/QUOTE] jak Goliat:D:D
  6. [url]http://images8.fotosik.pl/166/a07c1f50153fed6b.jpg[/url] Jaki śpioszek:D:D
  7. [quote name='bloody']co za leń, w nocy nie spał? pewnie buszował.. ! : ))[/QUOTE] Albo balował:D:D
  8. Hejka, oj jak długo nas tu nie było;) ile fotek i nowości:D:D pieknie;)
  9. [quote name='asika5']To dobra wiadomość w taki razie czekamy na wieści i trzymamy kciuki[/QUOTE] My tez trzymamy, barrdzo mocno;)
  10. Sliczne fotki;) Przykro mi z powodu labcia.:(
  11. No to niegrzeczny ten twój komp, cos chyba nie chce współpracowac, a przez niego nie ma fotek..:( Mam nadzieje ze szybko nabierze tempa:D:D
  12. Ooo, przez ciebie ciekawośc mnie chyba zje:):eviltong::eviltong:
  13. [quote name='Kaja10014']Udanego wyjazdu:loveu:[/QUOTE] Jak wrócisz to na fotki czekamy:D:D
  14. Fotek, fotek..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)
  15. Uuu, no jak to tak??? To kopnij kompa i fotki dawaj:D:D
  16. [url]http://i47.tinypic.com/5oiniw.jpg[/url] śliczna<3:loveu: [url]http://i49.tinypic.com/2r27p6p.jpg[/url] hihihi, świetne:D Podziw dla fotografa za uchwycenie;)
  17. Już nie możemy sie doczekać :D:D
  18. [url]http://i46.tinypic.com/2dgj806.jpg[/url] Ślicznota:loveu:
  19. no to się poprawiamy i czekamy na foteczki, bo w przeciwnym razie wygrzebiemy coś starego:D:D
  20. [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC07183.jpg[/url] Co za mina, hihihi:D:D:D Świetna:loveu:
  21. [url]http://img713.imageshack.us/img713/2324/2058d.jpg[/url] Jaki dziki:D:D Piekne zdjęcia, pozdrawiamy cieplutko;)
  22. Hejka, co u Was???;):loveu:
  23. [url]http://img40.imageshack.us/img40/5105/2124w.jpg[/url] Słodziak<3:loveu:
×
×
  • Create New...