[quote name='Kisses']To ja już powoli kciuki trzymam :)
Asiaczku, wybacz moją skleroze, czy ja pytałam o Wasze plany co do Zabrza, 10.04?[/QUOTE]
Kiss i jak tam kupilaś składniki na te super babeczki na Rzeszów ? :diabloti:
[quote name='Ciapkowa.']O to będziemy trzymać kciuki :)[/QUOTE]
Dokładnie tak jak Gabi pisze !!! :)