Jump to content
Dogomania

przeszlus

Members
  • Posts

    2254
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by przeszlus

  1. [url]http://img155.imageshack.us/img155/337/p1040645e.jpg[/url] śliczny :loveu: Jaki tam cudowny banerek, brzydal i tyle :)
  2. [quote name='dOgLoV']Zdjęcia są słodkie :loveu: ale rzeczywiście mało :eviltong:[/QUOTE] i w dodatku jedno samej klatki !!!
  3. Pożycz od cioci aparat, i machnij Ciapkowi fotkę ;)
  4. Pewnie że mamy dobre :> Co mnie strasznie cieszy, bo jak kiedyś takowego będę kupował to nie będę musiał na drugą pół kulę po jednego lecieć ( jeden na pewno bedzie z zagranicy). A w polsce to bardzo dobra jest Myriad :) Mają fajne bicolory, nie trudno je z borderami pomylić([url]http://www.myriadaussies.com/img/Uma_frisbee2.jpg[/url]) ;) No i badają swoje psy, i mają styczność z owcami, o agility i frisbee nie wspominając :) Fajna jest tez Exenata, bo też na sport idą, ale niektóre szczeniaki maja takie jakieś kłaki, coś jak ich matka. No i dla mnie z aussie to tylko vers, ewentualnie work, ale jak ktoś mnie zna, lub czyta to wie ze ja kocham te sportowe :) Dlatego tak lubię Shirkę, bo tez trochę szczurowata jest, no i z tego co piszesz, fajny ma charakter :) :) Mój aussie tudzież jakiś inny pojawi się za co najmniej 6 :) Bo chcę przynajmniej mieszkać sam, a jak będę studiował, to nie będe codziennie jeździł 200 km :P ps: piątek tak mi humor poprawił :)
  5. Ja też versa :loveu: A jedna z nieiwleu polskich hodowli z ktorych mógłbym brać psa to myriad :loveu:
  6. sony dsc s700 :lol:
  7. [quote name='wiki4'][URL]http://i51.tinypic.com/fuz0rd.jpg[/URL] Jakie słodkie to to :loveu::loveu::loveu::loveu: Jaki masz teraz aparat?[/QUOTE] tragiczny, a co ??? chcesz więcej szczegółów ??
  8. Najwyzej popsuj jakość i niech się zmniejsza same przez imageshack.us
  9. Wśród psów tej samej rasy spotkasz bardzo różniące się osobniki, nawet z tego samego miotu. Więc można trafić bardzo dobrze i bardzo źle. A ile takich psów z Q'celtic poznałaś ??? Bo jeden to stanowczo za mało by mówić o temperamenie psów z tej hodowli.
  10. tak, ale nie pisz bo do jutra do południa telefon ma brat !!! (mój ma wi-fi a on sprawdzian z historii, sama rozumiesz :lol:) To jest/są moje Gerbi: [IMG]http://i51.tinypic.com/fuz0rd.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/ogvvbt.jpg[/IMG] ps: ewentualnie w niego strzelaj bombkami :lol:
  11. żeby się nie mieścić w czasie. Szczędzisz nam fotek !!! jesteś zua !!!
  12. A ja mam fotki sokoczków :loveu: wciąż chcesz je zobaczyć ??
  13. Ja w liceum ledwo pamiętam o oddychaniu a co dopiero o dgm ;) ale na chd wchodze czesciej ;)
  14. jak będziesz miała te 3 rasy, to może być ciężko wytrzymać psom zaganianym przez bordera, chociaż nie jest to reguła :D U nas jest mnóstwo bordero podobnych kundelków .... o.O A skoro o borderach, to przyznam się bardzo je lubię i podziwiam. Ale ja wolałbym psiaka to frisbee, ktory z natury podnosi doopę w powietrze. Dlatego taki jest dla mnie bardzo odpowiedni :loveu: : [IMG]http://www.myriadaussies.com/img/asti03.jpg[/IMG] ładny no nie ?? :loveu: aaa, to ja jestem jakiś dziwny burżuj, bo wszystko pogubiłem a Jawzy k10 miałem 3 :wsytd: ps: kiedy jeszcze byłem bardzo młody, w gimnazuj to kolega postanowił mnie slangu uczyć, i tłumaczył mi różne takie :lol:
  15. A ładny mam teraz avatarek ?? xD
  16. No i co to jest ten burżuj ?? Tylko z góry się nie nastawiaj na osiągnięcia w agility i frisbee :D Bo w tym drugim wcale takie dobre nie są ;) No i może adopcja, bo z tego co wiem to na zachodzie europy 80% schroniskowców to kochane bordery, hiper popularneee....
  17. Ależ ta galeria się rozwija :loveu: Żeby dotrzeć do odpowiedzi na moje pytanie musiałem pół świata( znaczy dgm) zjeździć :D
  18. U nas jest WOS- Wszystkich Ogarnia Senność. Taka sama jest historia, geografia, chemia i fizykka, a ja chcę chemię i fizę zdawać kiedyś :( ps: ale za to w tym roku 100% zdawalnośći matury u nas jest :loveu:
  19. [quote name='wiki4']No widzisz, też jesteś mądry :D:D A jednak![/QUOTE] łeeeee.... przenoszę się do normalnej szkoły, a nie do psychiatrycznej chodzić :D
  20. co to jest burżuj ?? ^^ czytam że o borderze się marzy ^^ z Polskiej hodowli ??
  21. dawaj te foty !!!!!!!!!!
  22. A jak tam wasze planu hodowlane ??
×
×
  • Create New...