-
Posts
2254 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by przeszlus
-
[url]http://img155.imageshack.us/img155/337/p1040645e.jpg[/url] śliczny :loveu: Jaki tam cudowny banerek, brzydal i tyle :)
-
[quote name='dOgLoV']Zdjęcia są słodkie :loveu: ale rzeczywiście mało :eviltong:[/QUOTE] i w dodatku jedno samej klatki !!!
-
Pożycz od cioci aparat, i machnij Ciapkowi fotkę ;)
-
Pewnie że mamy dobre :> Co mnie strasznie cieszy, bo jak kiedyś takowego będę kupował to nie będę musiał na drugą pół kulę po jednego lecieć ( jeden na pewno bedzie z zagranicy). A w polsce to bardzo dobra jest Myriad :) Mają fajne bicolory, nie trudno je z borderami pomylić([url]http://www.myriadaussies.com/img/Uma_frisbee2.jpg[/url]) ;) No i badają swoje psy, i mają styczność z owcami, o agility i frisbee nie wspominając :) Fajna jest tez Exenata, bo też na sport idą, ale niektóre szczeniaki maja takie jakieś kłaki, coś jak ich matka. No i dla mnie z aussie to tylko vers, ewentualnie work, ale jak ktoś mnie zna, lub czyta to wie ze ja kocham te sportowe :) Dlatego tak lubię Shirkę, bo tez trochę szczurowata jest, no i z tego co piszesz, fajny ma charakter :) :) Mój aussie tudzież jakiś inny pojawi się za co najmniej 6 :) Bo chcę przynajmniej mieszkać sam, a jak będę studiował, to nie będe codziennie jeździł 200 km :P ps: piątek tak mi humor poprawił :)
-
Spółka z o.o. czyli duży wariat Fergi i wyrozumiała Kocica
przeszlus replied to zuza:D's topic in Owczarek australijski
Ja też versa :loveu: A jedna z nieiwleu polskich hodowli z ktorych mógłbym brać psa to myriad :loveu: -
sony dsc s700 :lol:
-
[quote name='wiki4'][URL]http://i51.tinypic.com/fuz0rd.jpg[/URL] Jakie słodkie to to :loveu::loveu::loveu::loveu: Jaki masz teraz aparat?[/QUOTE] tragiczny, a co ??? chcesz więcej szczegółów ??
-
Najwyzej popsuj jakość i niech się zmniejsza same przez imageshack.us
-
Wśród psów tej samej rasy spotkasz bardzo różniące się osobniki, nawet z tego samego miotu. Więc można trafić bardzo dobrze i bardzo źle. A ile takich psów z Q'celtic poznałaś ??? Bo jeden to stanowczo za mało by mówić o temperamenie psów z tej hodowli.
-
tak, ale nie pisz bo do jutra do południa telefon ma brat !!! (mój ma wi-fi a on sprawdzian z historii, sama rozumiesz :lol:) To jest/są moje Gerbi: [IMG]http://i51.tinypic.com/fuz0rd.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/ogvvbt.jpg[/IMG] ps: ewentualnie w niego strzelaj bombkami :lol:
-
żeby się nie mieścić w czasie. Szczędzisz nam fotek !!! jesteś zua !!!
-
A ja mam fotki sokoczków :loveu: wciąż chcesz je zobaczyć ??
-
Ja w liceum ledwo pamiętam o oddychaniu a co dopiero o dgm ;) ale na chd wchodze czesciej ;)
-
jak będziesz miała te 3 rasy, to może być ciężko wytrzymać psom zaganianym przez bordera, chociaż nie jest to reguła :D U nas jest mnóstwo bordero podobnych kundelków .... o.O A skoro o borderach, to przyznam się bardzo je lubię i podziwiam. Ale ja wolałbym psiaka to frisbee, ktory z natury podnosi doopę w powietrze. Dlatego taki jest dla mnie bardzo odpowiedni :loveu: : [IMG]http://www.myriadaussies.com/img/asti03.jpg[/IMG] ładny no nie ?? :loveu: aaa, to ja jestem jakiś dziwny burżuj, bo wszystko pogubiłem a Jawzy k10 miałem 3 :wsytd: ps: kiedy jeszcze byłem bardzo młody, w gimnazuj to kolega postanowił mnie slangu uczyć, i tłumaczył mi różne takie :lol:
-
A ładny mam teraz avatarek ?? xD
-
No i co to jest ten burżuj ?? Tylko z góry się nie nastawiaj na osiągnięcia w agility i frisbee :D Bo w tym drugim wcale takie dobre nie są ;) No i może adopcja, bo z tego co wiem to na zachodzie europy 80% schroniskowców to kochane bordery, hiper popularneee....
-
Ależ ta galeria się rozwija :loveu: Żeby dotrzeć do odpowiedzi na moje pytanie musiałem pół świata( znaczy dgm) zjeździć :D
-
U nas jest WOS- Wszystkich Ogarnia Senność. Taka sama jest historia, geografia, chemia i fizykka, a ja chcę chemię i fizę zdawać kiedyś :( ps: ale za to w tym roku 100% zdawalnośći matury u nas jest :loveu:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
przeszlus replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[quote name='wiki4']No widzisz, też jesteś mądry :D:D A jednak![/QUOTE] łeeeee.... przenoszę się do normalnej szkoły, a nie do psychiatrycznej chodzić :D -
co to jest burżuj ?? ^^ czytam że o borderze się marzy ^^ z Polskiej hodowli ??
-
chcemyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :)
-
dawaj te foty !!!!!!!!!!
-
A jak tam wasze planu hodowlane ??