[quote name='C&B']
Jaki charakter ma Fergus? ;) dobrze się dogaduje z innymi psami? Za kilka lat planuję ozika, muszę się doinformowywać trochę ;)[/QUOTE]
Kolejny ozikomaniak ?? ^^
Największe turbo to jednak mają workingi.
A ty chciałabyś showa versa czy worka ??
Ja gdybym maił brać z polskiej hodowli to raczej byłby to psiak z Myriad ;)
ps: wejdz na forum o aussie tam się bodajże 2 tematy o wadach aussie i całe mnóstwo o wszystkim :)
wiele jest hiper aktywnych ras :)
Bordery są gdzieś tak... w każdym raźie Kelpie to na pewno jest dynamit nie pies :D chciałbym takiego poznać.
Jedzie ktoś do Nowego Targu na seminarium agi ??
[quote name='sator_k_']
A jaki model:cool3:
[/QUOTE]
Czarodziej Hubert dzięki tajemnym mocom wie że to jest NIkon d90, a zdjęcie zrobione przy iso-800, ogniskowa 50mm przeslona f/1.8 a czas ekspozycji 2000s :)
ps: nadrabiam waszego bloga.
3mam kciuki za wiosenną wizytę u weta :)
o dyskach na komputerze, chyba o formatowaniu piszą, bo lookałem ostatnie stronki w poszukiwaniu fotek, i nic nie straciłem :)
Nie pisz mi o szkole, na jutro mam nawet referat napisać o trzęsieniach ziemi......
jak urósł :)
Ja ci ponownie( już gdzieś chyba było :P) gratuluję fajnego, slodkiego i już trochę wyrośniętego psiaka :)
badz co bądz ma prawie 6 miesięcy :)
[url]http://img832.imageshack.us/img832/4534/p9020044.jpg[/url]
widać co się po godzinach robi na kompie :loveu:
Widzisz dla wiki jesteś mamą dla mnie Pani mamą.
I zupełnie na odwrót ;)
Najlepiej to poobserwować hodowcę na wystawie lub zawodach, czy np. mimo dużej porażki i tak jest bardzo miły względem psów itp. ;)
Kelpie ?? Fajnie,fajnie :)
U nas też się trochę bordero podobnych kundli narobiło...
Ludzie sobie myślą że bordery to psy wyszkolone od szcznięctwa, że posłuszeństwo i latanie za dyskami wyssały z mleka matki.
No niestety, teraz ta rasa stała się bardzo popularna.Oby na krótko.
ładny mam teraz avatarek ?? ^^
thx. drachena :loveu:
A tu jeszcze z mojego fbl:
[IMG]http://wd8.photoblog.pl/np4/201108/F7/102329657.jpg[/IMG]
sorki za spam, ale ładny psiaczek ?? ^^
[QUOTE][URL="http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/WAKACJE/DSC01116.jpg"]http://i1235.photobucket.com/albums/...E/DSC01116.jpg[/URL]
Boziu :loveu::loveu:[/QUOTE]
miałem to komentować jako nurkowanie :lol: