-
Posts
1382 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zozolina
-
10 tyg.ON z chorą łapką czy ma szansę na lepsze życie? MA DOM
zozolina replied to Mani2000's topic in Już w nowym domu
Kochane malenstwo,bedzie dobrze juz teraz,ciotki sie toba super zajeły...dawaj tego bóla !!!!!!!!!!!!!!:roll::shake::placz: -
Cudo podobne do rosyjskiego- szczęśliwe u Anitki :)
zozolina replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
....TZ mówi, że się zakocham i go nie oddam [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/218829-Cudo-podobne-do-rosyjskiego-w-Sosnowcu/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] ...... Ja tez mam z tym ogromny problem !!!!!!!!! zycze powodzenia i pozdrawiam !!!!!!! -
Cudo podobne do rosyjskiego- szczęśliwe u Anitki :)
zozolina replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
Piekniutki,i co dalej z nim?kto jedzie do Kato? -
:roll::ices_bla:poprawione.....dzieki i zapraszam jeszcze raz !!!!
-
10 tyg.ON z chorą łapką czy ma szansę na lepsze życie? MA DOM
zozolina replied to Mani2000's topic in Już w nowym domu
Łoj to zaciskamy !!!!!!!!!!!!!! -
Zapraszam na watek Niuńka z mojego banerka !!!! wejdzie prosze !!!!!
-
Ciotki kochane zapraszam na watek Niunka z mojego banerka !!!!! p.s.Caragh slicznosci ten twój zbój !!!!
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
zozolina replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Cioteczki chciałam was zaprosic na watek Niuńka z mojego banerka !!! zajrzyjcie prosze !!!! -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
zozolina replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ciotki i wujkowie kochani zajrzycie prosze do Niuńka z pojego banerka !!!!!zapraszamy !!!! P.s.chciałam srdecznie pozdrowic Anetke i Jarka !!!! miło było was poznac ,zapraszam czesciej !!!! jestescie wielcy !!! -
10 tyg.ON z chorą łapką czy ma szansę na lepsze życie? MA DOM
zozolina replied to Mani2000's topic in Już w nowym domu
Weszłam dopiero teraz:crazyeye::crazyeye::crazyeye: a tu takie super ciotki:loveu:,błyskawiczna akcja :scared:i niuniek bedzie zdrowy !!!!!!!!!!!!!!!!!! podnosze bo ważne i zgarniam banerek ...czekamy na wiesci...:multi: -
[quote name='andegawenka']Długo namyślałam się czy przyjść do Was z tym linkiem do podpisania petycji:angryy::-(:shake: http://www.photoblog.pl/marilynrosa/108551677/pies-i-petarda.html Podpisane,ale wsyd...dobry BOże dlaczego....????
-
Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA MA DOM !!!
zozolina replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Jotesko dzieki za zapro .poczytam póżniej !!!!! podnosimy z ranka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
....................................
-
jeny szok !~!!!! biedulaki....
-
To jeszcze ja ,jak by zrobic mu banerek podczepic i reklamowac bo on piekny jest !!!!!!!!tylko ja nie naumiałam sie jescze.....wstyd:wallbash:
-
Witam sie , zapisuje,jutro wpadne,miłej nocki !!!!
-
Kojaczku co tam u ciebie ???????? hop hop !!!!!
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
zozolina replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
ja tez chciałam zerknac...ale sie nie da... -
Dziekuje za zapro,boziu ale ty jestes sliczny:loveu:,nic nie obiecuje bo nie moge,sama mam krzywice porfela:evil_lol: ale jak cosik przyjdzie na konto to wpłace na ciebie,elizka prosze podarowac mu porcje głasków od cioci zozoliny !!!!!:calus::calus::calus: a tego własciciela z koziej d...y to bym na marsa wysłała,to utaj człek od zawsze marzy o takim cukierku a on to wyje...e jak worek z smieciami...ja pierdziele no rmalnie nie daje rady...pozdrawiam
-
[quote name='ulvhedinn']ale od trzech dni nie da się z nią wytrzymać- jęczy, kwiczy, szczeka, psuje, kradnie i rozrabia jak pijany zając. Zjadła cały zapas mrożonego mięsa z zamrażalnika. Zerwała kilim ze ściany i ogryzła framugę drzwi. Wyrwała drzwiczki z szafki w kochni. Na dworze próbowała zamiast patyczka wyrwać choinkę. Z ziemi. Pogryzła mi blat w sekretarzyku. Urwała (drugi raz!) takie ustrojstwo ochronne na narożnik ściany, razem z fragmentami muru. Zeżarła moje śledzie, z firmowo zamkniętego słoika. Przyłapałam ją na próbie urwania klapy sedesowej. Wyjęła przy tym wąż odpływowy od piorącej pralki, cud że wlazłam akurat do łazienki, bo byłby potop. Przegryzła mi przedłużacz pod prądem w środku odkurzania, po czym ciągnąc za niego wyrwała gniazdko. Pogryzła plastikowe nakładki na stopnie drabiny. Podarła w drobne strzępki dywanik z kawałków futerek. Rozwaliła kolejny kołnierz ochronny i zeżarła takie gąbkowe kółko które ma chronić gojącą sie odleżynę, a także połknęła plaster hydrożelowy, bandaż i gazę. Wyjęła z doniczki świeżo posadzoną jukę i biegała z nią w zębach sypiąc ziemią........ Asior, próbowałam wody utlenionej, zero efektu.[/quote] błagam !!!!:pissed::cry::2gunfire::chainsaw::boom::snipersm::flaming:.....TRZYMAM KCIUKI ....POWODZENIA....TAK MI PRZYKRO...JA PIER&^((*&^%$^$# !!!!!