Jump to content
Dogomania

zozolina

Members
  • Posts

    1382
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zozolina

  1. Kochane malenstwo,bedzie dobrze juz teraz,ciotki sie toba super zajeły...dawaj tego bóla !!!!!!!!!!!!!!:roll::shake::placz:
  2. ....TZ mówi, że się zakocham i go nie oddam [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/218829-Cudo-podobne-do-rosyjskiego-w-Sosnowcu/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] ...... Ja tez mam z tym ogromny problem !!!!!!!!! zycze powodzenia i pozdrawiam !!!!!!!
  3. Piekniutki,i co dalej z nim?kto jedzie do Kato?
  4. :roll::ices_bla:poprawione.....dzieki i zapraszam jeszcze raz !!!!
  5. Zapraszam na watek Niuńka z mojego banerka !!!! wejdzie prosze !!!!!
  6. Ciotki kochane zapraszam na watek Niunka z mojego banerka !!!!! p.s.Caragh slicznosci ten twój zbój !!!!
  7. Cioteczki chciałam was zaprosic na watek Niuńka z mojego banerka !!! zajrzyjcie prosze !!!!
  8. Ciotki i wujkowie kochani zajrzycie prosze do Niuńka z pojego banerka !!!!!zapraszamy !!!! P.s.chciałam srdecznie pozdrowic Anetke i Jarka !!!! miło było was poznac ,zapraszam czesciej !!!! jestescie wielcy !!!
  9. Weszłam dopiero teraz:crazyeye::crazyeye::crazyeye: a tu takie super ciotki:loveu:,błyskawiczna akcja :scared:i niuniek bedzie zdrowy !!!!!!!!!!!!!!!!!! podnosze bo ważne i zgarniam banerek ...czekamy na wiesci...:multi:
  10. Witam sie z slicznotka !!!! normalnie miodzik z ciebie !!!!
  11. zozolina

    Sląsk

    ............................
  12. zozolina

    Sląsk

    ......................
  13. [quote name='andegawenka']Długo namyślałam się czy przyjść do Was z tym linkiem do podpisania petycji:angryy::-(:shake: http://www.photoblog.pl/marilynrosa/108551677/pies-i-petarda.html Podpisane,ale wsyd...dobry BOże dlaczego....????
  14. Jotesko dzieki za zapro .poczytam póżniej !!!!! podnosimy z ranka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. zozolina

    Sląsk

    ....................................
  16. jeny szok !~!!!! biedulaki....
  17. zozolina

    Sląsk

    zaznaczam...
  18. Ja tez zagladm,niestety nie mam co posłac chłopaczkowi...przepraszam ale susza straszna u mnie...trzymaj sie przystojniaku...
  19. To jeszcze ja ,jak by zrobic mu banerek podczepic i reklamowac bo on piekny jest !!!!!!!!tylko ja nie naumiałam sie jescze.....wstyd:wallbash:
  20. Witam sie , zapisuje,jutro wpadne,miłej nocki !!!!
  21. Kojaczku co tam u ciebie ???????? hop hop !!!!!
  22. ja tez chciałam zerknac...ale sie nie da...
  23. Dziekuje za zapro,boziu ale ty jestes sliczny:loveu:,nic nie obiecuje bo nie moge,sama mam krzywice porfela:evil_lol: ale jak cosik przyjdzie na konto to wpłace na ciebie,elizka prosze podarowac mu porcje głasków od cioci zozoliny !!!!!:calus::calus::calus: a tego własciciela z koziej d...y to bym na marsa wysłała,to utaj człek od zawsze marzy o takim cukierku a on to wyje...e jak worek z smieciami...ja pierdziele no rmalnie nie daje rady...pozdrawiam
  24. [quote name='ulvhedinn']ale od trzech dni nie da się z nią wytrzymać- jęczy, kwiczy, szczeka, psuje, kradnie i rozrabia jak pijany zając. Zjadła cały zapas mrożonego mięsa z zamrażalnika. Zerwała kilim ze ściany i ogryzła framugę drzwi. Wyrwała drzwiczki z szafki w kochni. Na dworze próbowała zamiast patyczka wyrwać choinkę. Z ziemi. Pogryzła mi blat w sekretarzyku. Urwała (drugi raz!) takie ustrojstwo ochronne na narożnik ściany, razem z fragmentami muru. Zeżarła moje śledzie, z firmowo zamkniętego słoika. Przyłapałam ją na próbie urwania klapy sedesowej. Wyjęła przy tym wąż odpływowy od piorącej pralki, cud że wlazłam akurat do łazienki, bo byłby potop. Przegryzła mi przedłużacz pod prądem w środku odkurzania, po czym ciągnąc za niego wyrwała gniazdko. Pogryzła plastikowe nakładki na stopnie drabiny. Podarła w drobne strzępki dywanik z kawałków futerek. Rozwaliła kolejny kołnierz ochronny i zeżarła takie gąbkowe kółko które ma chronić gojącą sie odleżynę, a także połknęła plaster hydrożelowy, bandaż i gazę. Wyjęła z doniczki świeżo posadzoną jukę i biegała z nią w zębach sypiąc ziemią........ Asior, próbowałam wody utlenionej, zero efektu.[/quote] błagam !!!!:pissed::cry::2gunfire::chainsaw::boom::snipersm::flaming:.....TRZYMAM KCIUKI ....POWODZENIA....TAK MI PRZYKRO...JA PIER&^((*&^%$^$# !!!!!
×
×
  • Create New...