NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
;p;p no co ja naprawde dzieki hasiorom zime polubilam , moge patrzec na nie godzinami jak po sniegu hasaja :) , hehe a jak pieknie ryja w sniegu lbami , wsadzaja leb w snieg i pruja do przodu :) Dobra w srode nikon idzie na to usg i zobaczymy gdzie sie jajeczko ukrywa ;p , tylko cos mi sie zdaje ze bede musiala jeszcze troche kasy uzbierac na zdiagnozowanie tej sraki :/ ,ktora niestety jak mi doniesiono dzisiaj wrocila , kolega pisal ze nikon o 5 rano zrobil pobudke bo chcial na dwor i woda sie z pupska lala :/ , trzeba bedzie mu zrobic badanie kalu, jutro sie dowiem ile ta impreza kosztuje ....a juz myslalam ze mu przeszlo :( -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
nie no mam nadzieje ,ze jakos do polowy lutego chlopaka juz wyprawie na nowe wlosci :) -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Kosu spoko , Nikon w tym tyg. bedzie mial usg ,potem bede sie umawiac na ewentualny zabieg , ale to i tak jakos pod koniec stycznia , bo wetki mowily ze dobrze by bylo jakby miedzy jednym zabiegiem a drugim byla przerwa ok.2 miesiecy. A no i niestety po dniach spokoju ,Nikon dostal znow sraczki :/, myslalam ze juz sie uspokoilo ale niestety nie i jednak trzeba to zdiagnozowac -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
NiJaSe replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no dobra dobra moge sie wypuscic na wizyty , roleczko idziesz ze mna ? tylko szarotko zaznacz ,ze bede ze swoim psem ( w sensie z Niya ) bo to bardziej ona niz ja ma nosa -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Nikus specjalnie dla Ciebie ....ale tylko do popatrzenia ;p [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/8081/niyaportretzimowy.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/9936/niyaavatar1.jpg[/IMG] -
czesc Rusalko cudna :) , co tam dziewczynko u ciebie ?
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
matko i corko padam na ryj ...odbilo mi wyszlam wczoraj z haszczetami na spacer o 24 w nocy i szlajalismy sie w sniegu do 3 !!! dzisiaj wstalam o 11 i znowu psy pod pache i w teren ...wrocilam jakies 1,5 godziny temu ,glodna jak cale stado wilkow ,powloczylam nogami juz na koniec. O 13 spotkalam sie na spacerze z potencjalnym -przyszlym domkiem Nikona i kolega go odemnie na week przejal a ja ze swoimi suczydlami polazlam dalej , cala wawe chyba dzisiaj oblecialysmy ;p;p [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8396/09012010f.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4551/09012010001f.jpg[/IMG] Nikon z Niya ( Niya tylem ) a tu na odwrot Nikon tylem :d [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/9319/09012010002v.jpg[/IMG] -
melduje sie , Rusalko z taka ekipa to Ty szybko nie tylko do hoteliku ale do swojego domku doopke pojedziesz grzac :) jutro porozsylam watek :)
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
ewentualny domek jest jak najbardziej ok., to moj dobry znajomy ktory od dluzszego czasu nosil sie z zamiarem przygarniecia psa , teraz testuja dziecko czy jest na tyle odpowiedzialne zeby miec psa i sie razem z nimi nim opiekowac , byle komu bym go za chiny ludowe nie oddala -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
orajt , no Niki kasa leci ,dzien sadny sie zbliza :D ,az sama jestem ciekawa czy on to jajko ma czy nie :p -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
heheh osiedlowy don juan :D:D -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
zwlaszcza ,ze on uwielbia takie mizianie ,glaskanie ,calowanie i zachwycanie sie nim :):):) -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
sliczny ,madry ,kochany , muzykalny i wogole same achy i ochy :) slodki jest jak miod :) -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Nikofon i jego fotel :) [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/245/nikinafotelu.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7103/nikiprzedpokoj.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/6613/nikiprzedpokoj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/7945/przeciaganko.jpg[/IMG] -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
i jeszcze troche [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9817/nikilezy.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/267/nikilozko.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6845/nikilozko2.jpg[/IMG] -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
no to kilka zdjec wykonanych moim super komowrkowym aparatem ;p [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1883/hasietrzy.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8006/hasietrzy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1443/hasietrzy3.jpg[/IMG] -
no dobra moze uda mi sie wstawic zdjecie [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/9684/20091226.jpg[/IMG]
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
no i znowu wielka blada d...a , zdjecia mi nie wchodza :O , ja juz nie kumam tej dogo zupelnie raz mi fotki wrzuca a raz nie -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
zaraz wrzuce zdjecie Twojej dziewczyny , sorki wczoraj pozno wrocilam i tyle ze zrzucilam na kompa.. aaaaaaaa Agmarek nie moge wejsc na watek Szansy przez Twoj banerek , podaj tu linka plizzz -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
z tego co wiem to schronisko moze sie kastracja zajac -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Kosu a Boryska przed przyjazdem do mnie nalezaloby ciachnac to raz a dwa podac mu z tydzien wczesniej jakies krople na pchliska bo ja nie wiem czy drugi raz zniose smrod tego srodka ktorym Miszke zlewalas ;p , no i odrobaczyc chlopa. To taki konpekt plan :D -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Agmarek hahahaha nooooooo u mnie nawet muchy lataja wytyczonym torem lotu i niesmia zboczyc z kursu ;p;p;p -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
no to na poszukiwanie jajka juz jest i moze nawet reszty troszke zostanie :) Dora to ja Ci na pw podam konto a Ty w poniedzialek przelejesz i bedzie git heh biedny Nikon on jeszcze nic nie wie co ja mu tu szykuje za atrakcje :/ -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
heheh w sumie to lepiej zeby tego jajka wogole nie bylo bo wtedy ani zabiegu ani konsekwencji zdrowotnych w przyszlosci , po prostu nie wyksztalcilo sie wogole i czesc a jak jest ale nie zeszlo to bedzie czekal nas zabieg , tfu jakie nas ? mi jajko nie zaginelo ;p -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
13.01.2010 godz.10 - "GODZINA ZERO" - czyli dr Marciński za pomoca usg bedzie namierzal zaginione Nikonowe jajko :D:D