Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. Roleczko ja mam trzy pierscionki z czachami a do tego lancuszek na szyi tez jest zrobiony z takich malych czaszeczek ....jestem w koncu heavy metalowo-satanistyczna laska no nie ?? no... to musze czaszki nosic zeby nie bylo ,że mięczak jestem ;p;p ;)
  2. taaa wlaszca moje ciosy ;p;p
  3. Feliks czeka na dom , nie pozwolmy zeby taki cudny psiak marnial w schronisku
  4. hahaha no tak nastepnym razem jak przyjedziesz do wawy to Nikon Ci dzien dobry wyspiewa ;)
  5. Nikon z lodzkiego schronu :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=w9ZbSbn5FZw[/url]
  6. [url]http://www.youtube.com/watch?v=w9ZbSbn5FZw[/url]
  7. uczymy nikona mowic :D http://www.youtube.com/watch?v=w9ZbSbn5FZw
  8. Awit jakby co Setka jest wielkości jamnika hehe juz ja widze Niye pracujaca , jak znam zycie zrobi to zawsze ......usiadzie tylem do calego zgromadzenia i tylko obejrzy sie z mina "banda idiotów" ;p
  9. kurcze a mi chyab dopiero emocja opadaja , marazm mam totalny nic mi sie nie chce i na nic nie mam sily ....Kosu spotkanie pewnie ,ale ja proponuje kolo mnie na lakach z dwoch powodow :1) tu u nas spokjniej , mniej ludzi i psow a teren duzy i w miare bezpieczny , do ulicy daleko naokolo kanalek plynie 2) jakos nie widze siebe jadacej komunikacja miejska z grochowa na mokotow z 4 psami ;pA co do zdjec , z mojej strony bardzo prosze mozecie mnie pokazywac ;p
  10. [quote name='gusia0106']mru, czy mogłabym Cię prosić o zrobienie banerku dla Lemona z tego wątku? Bardzo pięknie proszę[/QUOTE] hehe a potem bedziesz dla niej slodka i ja wymiziasz ;)
  11. tez mi ten ignor po glowie chodzi , takie olewanie jest prowokujace i budzi ciekawosc a u niektorych ( czyt.Niya) wrecz oburzenie , moze faktycznie przez jakis czas niech tomek ja olewa totalnie , niech traktuje ja jak powietrze , wiecie jakby nie bylo Miszka to w koncu kobieta a baby nie lubia byc nie widziane ;)
  12. na moje oko to on by do naszej Miszki pasowal ;)
  13. pewnie trzeba jej wiecej czasu na to zeby dojrzec do tego ,ze plec meska nie zawsze jest zla a czasem nawet do czegos sie moze przydac. Wg mnie nalezy dac jej czas
  14. sliczniutki jest ,domek powinien sie szybko znalezc dla takiego przystojniaka
  15. no kochani a tu mamy takiego slicznego czarnuszka , nawet ciut do Miszki podobny jako zwarta grupa pedzimy na jego watek http://www.dogomania.pl/threads/1752...sko?p=13658048
  16. eheh nie ma to jak podwojne powitanie ;) ,to dobry znak ,juz sie biore za rozsylanie watku
  17. czesc Feliksik :) , nie martw sie chlopie zajmiemy sie Toba
  18. NiJaSe czyli wlasciwie O..a straszy razem ze swoja banda psio-kocia na grochowie :d
  19. buuuuuuahahahahahahahahahahahahaha na watku Miszki zaczal rzadzic despotyzm ;p , hehe Kosu z pala w reku jest bardzo wymowna ;p
  20. echhhhh jaka ona sliczniutka jest :):)
  21. Kumpel a co Ty robisz jeszcze w hoteliku cooooo ??? moja deklaracja poleci w czwartek
  22. [quote name='sleepingbyday']faktycznie jestem do tyłu! rany kobieto, ja ci musze dac namiar na moją babeczkę od tych spraw. recydywa to jednak recydywa. jestem za niedzielą.[/QUOTE] no moze faktycznie sie przyda mi tam wsio ryba kiedy :)))
  23. [quote name='sleepingbyday']ewa, kup im taki jednorazowy w spray, wychodza z wody, to ty je psik psik - zawsze jakas ochrona. kosu, no skandal, ale ja twojego też nie mam. zaraz ci na pw wysyłam, trzeba to zaniedbanie naprawić. kiedy opijamy do nieprzytomności (sorry orpha ) happy end miszkowego gigantu? a przy okazji zapraszma na sylwestrowy bazarek. kreacje, akcesoria, perfumy - za grosze dosłownie, sa tutaj: juz moge sie upadlac , kurde widzisz za duzo sie dzialo to i jestes do tylu w wiesciach :/
×
×
  • Create New...