NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Oskar narazie zosatje na powstancow , jest na srodkach przeciwbolowych i ma monitorowane nerki , ogolnie stan oceniaja jako dobry.Sama operacja to koszt 700 zl , badnie histo 150 dobra pobytu 80 zl plus za opieke ,badnia krwi ogolem ok.1500 zl , dokladna wycene bedziemy mieli pewnie jutro. Operacja byla powazna bo Oskar mial wyciety kawal zajetej watroby ..... Trzymaj sie kochany , trzymaj , musisz jeszcze z nami troche pobyc ...... Kocham Cie piesku i mysle caly czas o Tobie .....
-
yuki hehe no futra to on ma za cale stado :) , najkocanszy i najmadrzejszy psiak jakiego mialam zaszczyt goscic u siebie ... wierze ,ze da rade ; on ma w sobie duzo ,spokoju ,sily i radosci zycia ... konto tez sie uzupelni tylko niech najpierw wiemy ile co i jak jak juz bede wiedziala odrazu napisze
-
ja tez ....
-
dowiem sie dzisiaj o koszty jakie na dzien dzisiejszy ma Małgosia , narazie nie bede jej niepokoic , bede sie z nia kontaktowala po 18 , bede odrazu wiedziec jak Oskar po operacji , bo te pierwsze godizny sa wazne , nie pamietam dokladnie bo bylam w szkoku ,ale Malgosia mowiala cos o cisnieniu krwi i wiązaniach .....
-
Pomocy potrzebuje , dzisiaj o 5 rano Małgosia włascicielka Czorta-Seniora-Oskara napisala mi smsa ze Oskar jest wlasnie u weta i bedzie mial operacje. Zadzwonila niedawno i powiedziala co i jak , wczoraj chlopakowi sie zwymiotowalo ,ale wiadomo pomyslala ze cos zjadl i mu zaszkodzilo , dzisiaj rano Oskar wogole nie reagowal na nic ,lezal i nic , wiec Malgosia go w samochod i do weta ....Oskar mial nowotwor wątroby , czesc zaatakowana usunieto , wzieto wycienek na histo , poki co lezy w lecznicy na powstancow po tej operacji. Ktos musi przejac watek , zmienic tytul bo przydaloby sie Małgosie jakos wesprzec finansowo , ona o to nie prosila ale wiem ze wziela kredyt na operacje oka Oskara i zbierala na operacje drugiego oczka .... wiem tez ,ze teraz poprosila lekarza o rozlozenie tej dzisiejszej akcji na raty. Rany jestem zalamana , chociaz wierze w to ze on da rade , silny chlpak jest i optymistyczny... matko placze od samego rana , boje sie o niego. :placz:
-
Wlasnie dostalam smsa ze hasiorka ma sie dobrze :) , cytuje " Hej1 Sunia ma sie bardzo dobrze. Ma dużo sily wiec to ona mnie wyprowadza na spacer, kilka razy zaliczyłam glebe :), jedyny problem to taki ze caly czas załatwia się w domu .Długo jest na dworze więc nie wiemy w czym problem. Ogółem to pieszczoch kochający spac w łóżku! Kupiłam jej szelki i może nie uwierzysz ,ale jest tak sprytna że potrafi sie z nich wyplatac:), wziełam sie na sposob i na długiej smyczy zapinam ich oboje i puszczam a Timon jej pilnuje :).Pozdrawiam !"