NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
nawet nie macie pojecia jakie to dla mnie wazne , ze Oskar byl wam taki bliski .... glupia jestem , moja wyobraznia jest glupia , spojrzalam wczoraj na Niye i przez glupia glowe przemknela mysl , ze przyjdzie dzien ze nie bedzie Niyi .... dziewczyny przestraszylam bo zaczelam w glos plakac i juz sama nie wiedzialam czy placze za Osakrem czy dlatego ,ze tak bardzo sie boje ze kiedys bede musiala pozegnac Niye .....
-
ok. tak bede robic pisalam wlasnie smsy z Gosia i wiecie co , wlasnie sobie uswiadomilam ze ja nigdy nie pomyslalam w sposob co ja moglam i co zrobilam dla Oskara tylko co on dal mi , ile nauczyl .... to byl magiczny psiak , ten jego spokoj , ten optymizm , ta cierpliwosc ................ranyyyy i znowu lzy mi sie leja ...... to niesparawiedliwe
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Roleczko napisz do Dory , do niej leci kasa narazie , jak sie uzbiera pelna suma to dopiero ona przeleja ja na moje konto -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Kosu przelala 136 tak ? nie wiem czy ktos cos jeszcze slal .... cos okolo 100 brakuje tak mniej wiecej -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
mamy jeszcze ok.2 tygoni czasu i mozna go juz bedzie ciac -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
pocieszylas mnie ,jak mloda dorwalo to i ja musze byc czujna :/ -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
rany co Ci z tym brzuchem ? moja mloda ma jakas srake , niedobrze jej i brzuch tez ja boli.... zaczynam sie nac , moze to znowu jakas wirusowka ... -
ech to u was tez dogo odwala ? myslalam ze tylko u mnie tak ,wbijam sie i wbijam i po polgodzinie sie udalo dopiero :/ Oskar bedzie walczyl , ja to wiem .... z kasa tez sie nam uda , Malgosia juz rozmawiala zeby na raty i raczej nie beda robic problemow.wyslalam pare pw , zrobie to tez na naszej klasie