NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
NiJaSe replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
heheh jak dobrze wyadoptowac psa ? wypozyczyc odemnie Niye ;p;p;p -
Szukamy DS dla pięknego Huskiego!!!PIESEK MA JUŻ SupER DS!!!!::):):):)
NiJaSe replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
moje kciuki tez zacisniete Zoja masz 100-u % racje , husky to nie rasa dla kazdego , to nie sa latwe psy i za to je aj low ju :) -
Kasia r tych psiakow jest teraz tam 5 , napewno ok.2-u letni chlopak w typie haszczaka , 1 starsza sunie z guzem o trzech pozostalych bedziemy wiedzialy cos wiecej w niedziele. Zajmuje sie nimi przemily pan , maja super bude ,duza i porzadnie ocieplona. Postaramy sie cos wykombinowac zeby pomoc tym psiakom im bedzie nas tu wiecej tym wieksza szansa na to ze sie uda temat ogarnac do czerwca. Dziekuje ze wpadlas :) i poprosze o linka do Twojego stadionowego watku. Piromanko super ,zaparaszamy do naszego grona lotnych bojowek dogomanii ;P Awit zbiora o 14 pod stadionem , przy parkingu tym za przystankiem tramwajowym w strone centrum
-
Szukamy DS dla pięknego Huskiego!!!PIESEK MA JUŻ SupER DS!!!!::):):):)
NiJaSe replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
a wg mnie skoro sa watpliwosci to napewno niebezpodstawinie , pewnie wlaczyl Ci sie siodmy zmysl i tego sie trzymaj Z tego co piszesz to ja bym jej psa nie dawala -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
no ba napewno , paroweczki przeciez sda smaczne :):) -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Nikom tez szukal a i owszem , a pozatym weekenduje sie u rodzinki Marcina , zaczyna obrastac puchem i wreszcie nabierac troche bokow , chociaz i tak przy Niyi i Jadzce wyglada jak chuchro ;p;p no wlasnie chiolera braklo mi czasu zeby sie do wetek udac i zabieg umowic :/ czy ktos moglby pozyczyc mi kilka godzin ze swojej doby ?? -
Szukamy DS dla pięknego Huskiego!!!PIESEK MA JUŻ SupER DS!!!!::):):):)
NiJaSe replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
no moge pomeczyc tylko musze miec namiary :P -
Szukamy DS dla pięknego Huskiego!!!PIESEK MA JUŻ SupER DS!!!!::):):):)
NiJaSe replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
a skad pani jest ? moge do niej zadzwonic i porozmawiac -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
NiJaSe replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
hehe Abrakadabra jak Cie to pocieszy to nie Ty jedna ;) z nia znajomosc utrzymujesz ;p -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
NiJaSe replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
jaki on ladniutki jest :) , jak pluszak wyglada a w tym snieznym krajobrazie to wogole cud miod :) -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
NiJaSe replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
hehe a ja za to slyszalam jak jojczyla w aucie , prosto mi do ucha :D:D -
wystarczyloby gdybys dfo tego swietnie dopisala sory jestem zmeczona , zadzwincie do mnie jutro lub odezwe sie w wolnej chwili itp. , jestem sfustrowana bo poswiecilysmy z Sayrel czas i sily na probe pomocy psiakowi , domyslasz sie chyba ze o podrozy tez musze kierowce poinformowac chwile wczesniej a nie wyskocze jak filip z konopii , dt tez musi sie jakos przygotowac , organizacja przywozu psa tez wymaga czasu i sil. Staram sie szanowac czyjs czas i poswiecenie ale moze bezczelnie ale oczekuje tego samego
-
Esperanza tez mam duzo roboty min latam za zaginionas sunia po nocach lejac sie z dresami , mam w domu 4 psy , dwoje dzieci i kilku podopiecznych ktorym staram sie pomoc ,urwanie glowy w pracy ale mimo to zaangazowalam sie w pomoc temu psiakowi dzwoniac gdzie sie da i piszac gdzie sie da. Nie pisz mi wiec prosze o braku czasu i zmeczeniu bo wiem co to znaczy
-
Esperanza napisalas świetnie i tyle ??? !!!! :O:O , nie wiem chcesz sie z nami skontaktowac czy nie ,czy juz macie kogos swietnego dla haszczaka a ten tak jak Norton po paru dniach otworzy sobie drzwi i ucieknie. Przepraszam moze jestem za ostra ,ale my tu stajemy na glowie , podajemy konkrety i jedyne co dostajemy to haslo świetnie .... rzadnej propozycji kontaktu ? nie chcesz rzadnych detali odnosnie tego DT i ewentualnego transportu ? po prostu swietnie i tyle ....
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179608-TRAGEDIA-bezdomn*****-pod-stadionem-X-lecia-maja-czas-do-czerwca-Wawa-Pomocy[/url]