Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. heheh jak dobrze wyadoptowac psa ? wypozyczyc odemnie Niye ;p;p;p
  2. moje kciuki tez zacisniete Zoja masz 100-u % racje , husky to nie rasa dla kazdego , to nie sa latwe psy i za to je aj low ju :)
  3. Kasia r tych psiakow jest teraz tam 5 , napewno ok.2-u letni chlopak w typie haszczaka , 1 starsza sunie z guzem o trzech pozostalych bedziemy wiedzialy cos wiecej w niedziele. Zajmuje sie nimi przemily pan , maja super bude ,duza i porzadnie ocieplona. Postaramy sie cos wykombinowac zeby pomoc tym psiakom im bedzie nas tu wiecej tym wieksza szansa na to ze sie uda temat ogarnac do czerwca. Dziekuje ze wpadlas :) i poprosze o linka do Twojego stadionowego watku. Piromanko super ,zaparaszamy do naszego grona lotnych bojowek dogomanii ;P Awit zbiora o 14 pod stadionem , przy parkingu tym za przystankiem tramwajowym w strone centrum
  4. a wg mnie skoro sa watpliwosci to napewno niebezpodstawinie , pewnie wlaczyl Ci sie siodmy zmysl i tego sie trzymaj Z tego co piszesz to ja bym jej psa nie dawala
  5. no ba napewno , paroweczki przeciez sda smaczne :):)
  6. Nikom tez szukal a i owszem , a pozatym weekenduje sie u rodzinki Marcina , zaczyna obrastac puchem i wreszcie nabierac troche bokow , chociaz i tak przy Niyi i Jadzce wyglada jak chuchro ;p;p no wlasnie chiolera braklo mi czasu zeby sie do wetek udac i zabieg umowic :/ czy ktos moglby pozyczyc mi kilka godzin ze swojej doby ??
  7. no moge pomeczyc tylko musze miec namiary :P
  8. a skad pani jest ? moge do niej zadzwonic i porozmawiac
  9. heh mru Ty sie juz nie martw , damy Ci zajęcie ;)))
  10. hehe Abrakadabra jak Cie to pocieszy to nie Ty jedna ;) z nia znajomosc utrzymujesz ;p
  11. poczytalam sobie watek , powspominalam ..... i sie poplakalam :(
  12. no ba w koncu my zmyslne dziewczynki jestesmy ;) jakkomu trzeba to zostawiam w miejscu publicznym moj nr. 662 193 687
  13. jaki on ladniutki jest :) , jak pluszak wyglada a w tym snieznym krajobrazie to wogole cud miod :)
  14. hehe a ja za to slyszalam jak jojczyla w aucie , prosto mi do ucha :D:D
  15. ok.pan w niedziele podjedzie bez problemu , jest bardzo wdzieczny ze sie zainteresowalysmy , bardzo martwi sie co bedzie z tymi psiakami jak przyjdzie czerwiec , mam nadzieje ze do tego czasu uda nam sie temat ogarnac. W kupie sila !!!
  16. nie po to sie zaangazowalysmy zebys dalej walczyla z tym sama ,prawda? jedyny wysilek jaki mialas wlozyc to podjecie kontaktku , nie oczekiwalam ze odwalisz tu poemat dziekczynny na nasza czesc
  17. wystarczyloby gdybys dfo tego swietnie dopisala sory jestem zmeczona , zadzwincie do mnie jutro lub odezwe sie w wolnej chwili itp. , jestem sfustrowana bo poswiecilysmy z Sayrel czas i sily na probe pomocy psiakowi , domyslasz sie chyba ze o podrozy tez musze kierowce poinformowac chwile wczesniej a nie wyskocze jak filip z konopii , dt tez musi sie jakos przygotowac , organizacja przywozu psa tez wymaga czasu i sil. Staram sie szanowac czyjs czas i poswiecenie ale moze bezczelnie ale oczekuje tego samego
  18. Esperanza tez mam duzo roboty min latam za zaginionas sunia po nocach lejac sie z dresami , mam w domu 4 psy , dwoje dzieci i kilku podopiecznych ktorym staram sie pomoc ,urwanie glowy w pracy ale mimo to zaangazowalam sie w pomoc temu psiakowi dzwoniac gdzie sie da i piszac gdzie sie da. Nie pisz mi wiec prosze o braku czasu i zmeczeniu bo wiem co to znaczy
  19. Esperanza napisalas świetnie i tyle ??? !!!! :O:O , nie wiem chcesz sie z nami skontaktowac czy nie ,czy juz macie kogos swietnego dla haszczaka a ten tak jak Norton po paru dniach otworzy sobie drzwi i ucieknie. Przepraszam moze jestem za ostra ,ale my tu stajemy na glowie , podajemy konkrety i jedyne co dostajemy to haslo świetnie .... rzadnej propozycji kontaktu ? nie chcesz rzadnych detali odnosnie tego DT i ewentualnego transportu ? po prostu swietnie i tyle ....
  20. dobra nie martwmy sie na zapasa w niedziele wszystko sie okaze , mam nadzieje ze faktycznie jest ich tylko piątka i na tym koniec. Tak naprawde najgorsze jest to ze pewnie zrobimy cos z tymi co juz sa a pewnie zaraz zjawia sie nastepne ....
  21. kurde probuje mysle co mozemy zrobic jak juz ogarniemy jako tako sytuacje
  22. ranyyyyy oby to byl ten , oby to byl ten , oby to byl ten .... prosze ,prosze ,prosze
  23. [url]http://www.dogomania.pl/threads/179608-TRAGEDIA-bezdomn*****-pod-stadionem-X-lecia-maja-czas-do-czerwca-Wawa-Pomocy[/url]
  24. ech ja tez , gdybym mogla teraz dostac urlop to na pare dni bym go zadekowala u siebie , a tak nie da rady boje sie ze bylaby jatka z Nikonem :/
×
×
  • Create New...