Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. heheh dzielna dziewczynka :eviltong: nie za ma co bardzo prosze :evil_lol:
  2. wpisac mozesz cokolwiek np.Mis uszatek ;p
  3. majki na gorze masz zakladke wyplac klikasz w nia i dalej banki w polsce i klikasz w napis "wuplata srodkow na rachunek bankowy"
  4. normalnie tak jak w kazdym banku , wpisujesz odbiorce i numer rachunku i leci
  5. zapraszam wawe na watek !!!!! musimy cos wymodzic bo potem nie wiadomo co sie z psiakami stanie........
  6. wa mac nooo ekran przez was zaplulam :D:D:D
  7. :D:D no akcja sie szyjuje Agmarek drżyj ;p [COLOR=Red][B]kurde pomozcie mi w jakis sposob te stadionowce zaczac ogarniac [url]http://www.dogomania.pl/threads/179608-Alarm-Wawa-Sunia-za-tm-co-czeka-pozostal*****-Psiaki-spod-stadionu[/url][/B][/COLOR]
  8. heheh ok. :) ,tylko musimy dograc czy 17 czy 18 i godzine i moze ktos sie jeszcze do nas przylaczy ???
  9. ok. dziekuje :) do jutra zmontuje jakis sensowny tekscik , a jak ktos ma sugestie tekstowe to prosze , prosze
  10. dopiero sie za nie biore , narazie wrzucilam na nasza- klase , jutro bede miala chwilke i wsadze na gumtree wawa , ogloszenia wp.pl , ojej , moruska i cafe animal
  11. ech tego o co najtrudniej , miejsca dla tych dzieciakow , narazie miszkaja na parkingu pod stadionem ,ale w czerwcu wchodzi tam budowa .... nie wiem co potem z nimi :(
  12. [B][COLOR=Teal]to ja jeszcze raz z tym samym offem , bo poprzednio nikt nie zauwazyl , potrzebna pomoc jakakolwiek , chocby pomysly jakies. Czas nam sie kurczy , jest czas do czerwca zeby psy ogarnac , obecnosc na watku i wpsparcie duchowe tez mile widziane. Zwlaszcza warszawskiej czesci publicznosci [/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/179608-Alarm-Wawa-Sunia-za-tm-co-czeka-pozostal*****-Psiaki-spod-stadionu[/url][/B]
  13. nie mam sily przebicia offuje o watku i nikt sie nie zjawia
  14. no to do kaasik musze`sie usmiechnac , ona ma dobry aparacik
  15. ech bo musze sie sklonowac ;p
  16. kto jeszcze ?? dostalam telefon na ewentualny dom tymczasowy , bede dzwonic zeby wiedziec na ile ten domek no i jak sie dogadam to trzeba bedzie podjac decyzje ktory psiak wtedy moglby tam isc ... :/
  17. rety jeden dzien mnie tu nie bylo a tu tyle wydarzen uff dobrze ,ze sie tatusiowi udalo :) no i jeszcze czarnuszek nam zostal zeby domek mu znależć
  18. nie ma wyjscia trzeba bedzie sie tam znowu wybrac i ogarnac temat , tylko ze ja w ten week odpadam ale moze zbierzemy sie w kilka osob na nastepny ?
  19. ufff dobrze ,ze nic powaznego Majki ja wiem wiem , ale teraz odpadam z Dt przez dwa tygodnie , bo bede w domu w porywach narazie bede sie mlodzieza wyreczac w opiece nad stadem swoim i nie chce im dorzucac dodatkowej opieki zeby nie mialy wumowki na paly w szkole " bo wiesz no nie mialam czasu przeciez sie uczyc" :/
  20. kurde biadolimy i nic z tego nie wynika nie wiem trzeba jakis konspekt plan moze zacznijmy od ogloszen co ? ja zrobie gumtre-wawa , moruska , nasza-klasa juz odfajkowana , ogloszenia.wp.pl kto nastepny ? Mru banerek ??
  21. kochani moi poniewaz tu sie troche Wawy pojawila to ja poprosze o pomoc tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/179608-TRAGEDIA-bezdomn*****-pod-stadionem-X-lecia-maja-czas-do-czerwca-Wawa-Pomocy[/url] czasu jest niewiele , zalozylam watek i nie dalam rady od lutego ogarnac go czasowo , mam straszne wyrzuty sumienia bo jedna sunia niestety zmarla :( abyc moze by zyla , jakbym sie bardziej ogarnela. Nie bede sie tlumaczyc ze nie mialam czasu , bo nikt go nie ma .... trzeba cos zrobic psy maja czas do czerwca :/
×
×
  • Create New...