Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. Omen ma się coraz lepiej , jest skory do zabaway , ma apetyt , załatwia się normalnie :multi: i boczki się tez powoli zaokrąglają , chociaz i tak ma specjalną diete tak żeby dac sie rozruszać jelitom
  2. Szczepienie na wścieklizne na kilka dni odłożone , bo Lilka ma leciutko podwyższoną temp. i zaczerwienione gardło , dostała tabletki na wzomcnienie ( moje wetki nie lubia bez potrzeby pchać w psa antybiotyków)i dopiero potem ją zaszczepimy , pazurki też obcięte
  3. Koosiek zawarłaś w tekście całą Lilke :)
  4. Pola jest cudnej urody , powinna znaleźć domek szybciutko , bede trzymac za to kciuki
  5. Koosiek co wy wszyscy z tą kasą macie ?? zapłace z tego co dostałam na czerwiec i bedzie ok :) , suchą karmę dostałam od Ellig a na resztę starczy to co zostanie z mojej czerwcowej kasy. Tematu opłaty za wścieke nie ma :). Zaraz z nią lecę do wetek a potem prosto na chipa i bedzie panna juz wyposażona ;) Aaaaa heheh w Lilce to się naprawdę szczenie ujawniło :D , ponieważ nie wiedzieć czemu obudziłam się dzisiaj o 4,30 (!! a połozyłam się coś koło 2 , w moim przypadku to niebywałe tak rano wstać ,ale widać w ciązy takie dziwadła się zdarzają ) to polazałam z psami na spacer trwający do jakieś prawie 7. O 9 mój organizm się zbuntował i musiałam odpracować resztę snu , wstałam całkiem niedawno , otwieram oko a tu..... nie mam kawała firanki i moje dziecko kapci w zwłokach firanki i kapci za to smacznie spała Lilka :D:D , strasznie dumna z siebie byla bo jak zobaczyla że wstałam to cała w pląsach i z kawałkiem firnaki w zębach wtrynila sie wyrko co by mnie powitać :D. Musze jej chyba nabyć inny zestaw zabawek bo te co mam chyba niekoniecznie ją interesują ....... a tak apropos nie ma ktos zbędnych firanek ?:eviltong:
  6. cudne te kociaki , zaraz porozsyłam link :)
  7. heheh Ludwa bierz łopate jak i ja wzięłam :evil_lol:
  8. ło matko no dobra biere łopate i do roboty ;)
  9. spoko :) , nie ma jakiegos pędu dzikiego mi naprawde bez znaczenia czy to poczatek czy srodek miesiąca aby tydzien przed koncem bo wtedy to juz na oparach ciągniemy ;))
  10. Idusiek spoko , senkju :) , juz wiem bo z ludwą na pw knuje :D
  11. może nie ma czasu , a może poki co ktoś mógłby kilka ogłoszen po malutku przygotować ? sory ze ja sie za to nie biorę ,ale kiepsko mi to idzie :oops: Cholewka żeby małą zachipować muszę ją najpierw na wściekliznę zaszczepić :eviltong: , pojutrze poleze i laske zaszczepie , będzie towarzyszyla Stefanowi w drodze do wyciecia jajek :diabloti: , a potem odrazu skoczymy na chipa. Założe jej nową książeczkę a tamtą jak mi doślecie to się podczepi albo przepisze i bedzie git. I jakby mozna prosić o przymiarkę do przelania kaski to bylabym wdzieczna niezmiernie :cool3:
  12. hehe ludwa a tam gdzie się kawałek miejsca znajdzie ;) Akrum a tam w skarbonce to chyba trzeba jakieś udziały mieć żeby się ubiegać , muszę doczytać , ja im tam będe deklaracje wpłacać ale dopiero od lipca
  13. i dlatego spacer odbyl się w dalsze rejony , raz żeby Lilka zaczęla okolice poznawać , dwa oswajać się z duża ilością ludzi i zwierząt no i własnie Plicha masz racje wreszcie pogoda sprzyjała bo w te upały oszczędzałam psiarnie. a tu sesja łóżkowa :D [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/516/lilkanawyrku.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/5052/lilkanawyrku2.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Agmarek']Matka Boska...Jesssuuuu co tu się dzieje...:roll: A no tak mi Shadow nie pasował ani na Niye, ani na Jadźkę i zastanawiałam się co to za stworzenie :evil_lol: super że od razu znalazł domek :lol: Kiedyś mi gdzieś mignęło zdjęcie haszczaka bez ucha. Co z nim?[/QUOTE] no miał do mnie przyjechać ale w międzyczasie znalazł domek :)
  15. [quote name='Agmarek']Ja sie też nad tym zastanawiałam :evil_lol: Jejku! Jakie piękne stworzenia :lol: Omenik jak nowo narodzony, no ale nie ma się co dziwić...u Niyase to nawet chomik miałby szansę zamienić się w niedźwiedzia :evil_lol: Ja nie wiem co Ty robisz z tymi zwierzakami że nabierają takiego futra i pewności siebie :roll: A to w czarnych szelkach z Omenem to co to za stworzenie?[/QUOTE] haha Agmarek no jak to jak , skoro Mru wzięła mnie za matkę boską to nic innego tylko cuda czynie :evil_lol: A to w czarnych szelkach koło Omena to Shadow , bida zabrana z Mińska ktora odrazu trafiła do swojego domu
  16. ahahahahah mru no toś mi pojechała teraz :evil_lol::evil_lol:
  17. Lilka tez ma fotki , jutro kaasik pewnie wstawi na jej wątku Lilka byla strasznie stremowana , pierwszy raz trafiła jej sie taka dzika horda ludzi i psów , była w ciężkim szoku ale t jest nastęny etap w "oswajaniu" dziewczyny , narazie było poznawanie najbliższej okolicy a dzisiaj poszła na głęboka wodę
  18. ahahahahah rany a mi co się stało ,że tak mi paszcze wykrzywiło :P ?
  19. Jadzia jak zawsze uchachana od ucha do ucha :D:D , dzisiaj to powod miała bo tenze psiak Bronek miłość jej wyznawał :D
  20. LadyBell heh one i bez encyklopedii są mądrzejsze od ludzi i doskonale wiedzą i rozumieją co się do nich gada , a że ja jestem gaduła to całe dnie z nimi rozmawiam :D i tylko czekam aż się któreś do mnie odezwie " a zamknij Ty sie wreszcie kobieto" ;). Mam pozytywne info :) .... Lilka nie boi się burzy , na huki i grzmoty reakcji zero czyli kolejnej tradycji stała się zadość :) w sensie żę nie wiem jakim cudem ( tzn,głupi maja szczęscie) nie trafił mi się w moim życiu pies ktory :1) byłby agresywny , 2) bał się huków , hałasów , trąb jerychońskich i innych dziwnych dżwięków ,3) taki ktory miałby krwiożercze zamiary wobec kotów , 4) takie który nie spałby na łóżku :D. O 6 rano mialam pobudkę bo Lilka ze Stefanem zaczęli zabawe po całości łacznie z biegiem po człowiekach śpiących na wyrku :D , mało palpitacji nie dostałam najpierw stratował mnie Stefan a zaraz za nim Lilka , jezaaaa nie macie pojęcia jaka ona jest skoczna :crazyeye: , widać że to jeszcze dziecko chętna do zabawy jest okrutnie i zaczyna się dziewcze rozkręcać , 5 minut temu biegala po mieszkaniu z moim kapciem w żębach , po czym zobaczyła wiszący sznurek od mojej kiecki to olała kapec i zabrała się za sukienke ....rozrywkowa się robi :evil_lol:.
  21. jestem i podczytuje ,postaram się być bardziej aktywna
  22. ok. to poprosze koosiek o ujecie tego w pierwszym poście , u mnie wetki tną za 200 zł ,ale jak macie tańsze dojście to dawajcie namiary :) no pewnie że wróciła i w domu w nagrodę kość dostała Lilka jest super to mądra , grzeczna sunia ma jeszcze jakieś małe lęki ale z dnia na dzien jest coraz lepiej :)
  23. biedulka , ok. czyli niech dziewczyna dzwoni do Klembowa i tam o wszystko pyta a co z tym chipem miala sprawdzany ?
  24. z kim się kontaktować w sprawie suczki , mam potencjalną chetną , sprawdzoną ma już haszczaka i odpowiednią więdze o rasie
×
×
  • Create New...