-
Posts
11052 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Istar19
-
banerek dla Czarka co byś w końcu zmieniła ten z Alfą ;) [URL="http://tiny.pl/h84jg"][IMG]http://tiny.pl/h84jh[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h84jg"][IMG]http://tiny.pl/h84jq[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h84jg"][IMG]http://tiny.pl/h84jx[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h84jg"][IMG]http://tiny.pl/h84jm[/IMG][/URL]
-
Śmierć właściciela to naprawdę koniec?- NIE, SONIA ZNOWU MA DOM!
Istar19 replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
banerki dla Sonii:) jak coś zrobię inne [URL="http://tiny.pl/h8412"][IMG]http://tiny.pl/h841l[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h8412"][IMG]http://tiny.pl/h8414[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h8412"][IMG]http://tiny.pl/h841n[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h8412"][IMG]http://tiny.pl/h841k[/IMG][/URL] -
banerki dla wielkopsa :) jak coś w wolnej chwili zrobię nowe [URL="http://tiny.pl/h8lzr"][IMG]http://tiny.pl/h8lzm[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h8lzr"][IMG]http://tiny.pl/h8lzg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h8lzr"][IMG]http://tiny.pl/h8lzt[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h8lzr"][IMG]http://tiny.pl/h8lz7[/IMG][/URL]
-
7 lat w szczęściu, potem schronisko, a teraz NOWY, lepszy dom:)
Istar19 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
banerek dla Gucia...Aniu miałaś mnie kopnąć jakbym o nim zapomniała ...;) jak coś to zrobię inne jakoś przez wolne [URL="http://tiny.pl/h8rrr"][IMG]http://tiny.pl/h8p3l[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h8rrr"][IMG]http://tiny.pl/h8p34[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h8rrr"][IMG]http://tiny.pl/h8p3n[/IMG][/URL] -
Morusek cudowny jak zwykle :D mówisz, że spasiony? spróbuj go namoczyć a wtedy zobaczysz ile z niego zostanie ;) lecę na bloga!
-
zapraszam na wątek kochanego trio :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242759-Kora-Muszka-i-Milka-%C5%82%C4%85czy-je-historia-%C5%BCycia-%C5%81%C4%85czy-jedno-pragnienie-znale%C5%BA%C4%87-dom%21"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VIPzRthfha4/UXvt5wOjpJI/AAAAAAAAkXE/w-hswXNLYL0/s640/DSC04705.JPG[/IMG][/URL]
-
najlepszy odpoczynek u boku człowieka [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ojMhpF3bU_M/UXvz1ASatUI/AAAAAAAAkgE/9OS2NGEx__Q/s640/DSC04802.JPG[/IMG] kochane z nich psiury:) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mEHqW7ZDZoc/UXvv1IQGjrI/AAAAAAAAkZ8/M-vnbk8BGWw/s640/DSC04738.JPG[/IMG] zawsze interesuje je to samo [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xsmiMR5rACQ/UXvvk-VnNAI/AAAAAAAAkZk/V2xJS0dEemw/s640/DSC04735.JPG[/IMG] Musia lubi się tarzać [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UBhp8WvZ1GA/UXvvPZycVhI/AAAAAAAAkY8/9ItYiCJ0IxA/s640/DSC04725.JPG[/IMG] Korusia słonko :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9kQ5m0g8F28/UXvsqE0Fc7I/AAAAAAAAkUs/32jbMwPlMPo/s640/DSC04683.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6yMGynk8CH0/UXvyNE7BFFI/AAAAAAAAkds/UPs-fsS7O44/s640/DSC04772.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LlzvypHb1Ic/UXvyWrIgLrI/AAAAAAAAkd8/YV_KUX9bUEU/s640/DSC04774.JPG[/IMG] Kora i chwile w których jej zaufanie wzrasta ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LVVZP8KVufQ/UXvyhOx2mPI/AAAAAAAAkeM/vK7P_9wNhD8/s640/DSC04783.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GaFWLPmwBcA/UXvymjzNsKI/AAAAAAAAkeU/jpr06fdfNZs/s640/DSC04784.JPG[/IMG] Muszka się zmęczyła [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fPtihw7mzb4/UXvzJQfWs1I/AAAAAAAAkfE/ZrxgJNRm7OE/s640/DSC04793.JPG[/IMG]
-
i jeszcze kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Z7k-fmm20JI/UXvw0n-wmrI/AAAAAAAAkbc/mvgjDOz0Ifs/s640/DSC04751.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-l5RcWBw-ik8/UXvw9wlZBtI/AAAAAAAAkbs/l4yIFo0CYTA/s640/DSC04754.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3eBb5KG2T6A/UXvxI0yg0PI/AAAAAAAAkb8/O952a108dDs/s640/DSC04758.JPG[/IMG] wspólne jedzenie :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pweJgUujEbM/UXvxxxSsxqI/AAAAAAAAkc8/z_iLcX4Sn4w/s640/DSC04766.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UjANmJ1TzSE/UXvx2MxoEHI/AAAAAAAAkdE/W9RdN2LHhMU/s640/DSC04767.JPG[/IMG]
-
[CENTER][SIZE=5][COLOR=#ff0000][FONT=comic sans ms][B]Milka [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [COLOR=#000000][SIZE=4][FONT=comic sans ms][B][SIZE=3]Milka do schroniska trafiła wraz ze swoją mamą, ponieważ ich właściciel trafił do szpitala. Mama Milki znalazła już dom, a ta piękna sunia nadal czeka, aż ktoś na nią spojrzy! Pogłaska, podaruje odrobinę ciepła. Jaka jest Milka? Oprócz tego, że z nadmiernej miłości pana ma kilka kilogramów do zrzucenia, to świetnie radzi sobie na spacerach! Uwielbia ruch, może nie nadaje się do joggingu, ale z wielką przyjemnością będzie towarzyszyć człowiekowi w spokojnej, poobiedniej przechadzce do lasu czy parku. Milka jest ufna, choć troszkę z początku się boi obcych. Nie wykazuje ani grama agresji! Można ją brać na ręce, na kolana - co bardzo lubi. Na psy nie zwraca większej uwagi.Przywita się, a w następnej chwili odchodzi w swoim kierunku. jest wielkim łakomczuchem i najchętniej jadła by ciasta! Co jednak nie jest zbyt zdrowe, dlatego w nowym domu będzie musiała przejść na dietę bez słodyczy ;) kontakt: 607-913-906[/SIZE] [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LH6m0tE_bFI/UXvrXhKFC0I/AAAAAAAAkRk/TwxPz5HTVtY/s640/DSC04653.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lX4lw7aKpaI/UXvsIMkkjCI/AAAAAAAAkTc/e6PuEP_-qOQ/s640/DSC04672.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zZDvduKMBtc/UXvtVIDbGqI/AAAAAAAAkWE/D2jApAKAw-k/s640/DSC04695.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QiNjvvJXlUg/UXvwmkDW_4I/AAAAAAAAkbE/ON6pTMTP71M/s640/DSC04748.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FywBn6kqoYM/UXvytp6M-lI/AAAAAAAAkec/OyXBkIkxk8A/s640/DSC04785.JPG[/IMG]
-
[CENTER][FONT=comic sans ms][COLOR=#FF0000][B][SIZE=5]Muszka [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [B][SIZE=5][FONT=arial][FONT=comic sans ms][SIZE=3]Muszka (imię wyniesione z domu) to średnia sunia, która mierzy 40 cm i wazy ok 11 kg. Ma około dwóch lat. Do schroniska trafiła z psią przyjaciółką (Korą) po śmierci pana. Jak na wiek przystało jest aktywna, lubi spacery, zabawy oraz towarzystwo innych psów. jest bardzo ufna i otwarta. Już w pierwszych minutach spaceru podkładała głowę by ją podrapać za uszami, próbowała wejść na kolana i cały czas była blisko. w stosunku do psów przyjacielska, dzieli się jedzeniem, nie ma nic przeciwko psim zaczepkom. Czasem, kiedy inny pies obok szczeka odpowie mu swoim niskim głosem. Na smyczy trochę ciągnie, ale nie ma się co dziwić, skoro spacery ma rzadko, a energia nie ma gdzie ujść. Muszka z wielką chęcią będzie towarzyszyć swej rodzinie zarówno na spacerach, jak i spokojnych wieczorach przed telewizorem. Dla niej bardzo ważny jest człowiek . Może zamieszkać ze starszymi dziećmi, z którymi z chęcią pogania po podwórku. kontakt: 607-913-906[/SIZE][/FONT] [/FONT][/SIZE][/B][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SmPzH1PDo20/UXvscvafbNI/AAAAAAAAkUM/JfEmsTWRIFg/s640/DSC04679.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OGWJb5wm210/UXvuZrAZSTI/AAAAAAAAkX8/WsNwPMefQlw/s640/DSC04714.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EpWO9cqReLA/UXvvJKDR8eI/AAAAAAAAkY0/ksf4BMX7CMI/s640/DSC04724.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Xa1vfJk3i_8/UXvwTjCc8uI/AAAAAAAAkak/CCiuCq9Hz7I/s640/DSC04743.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Cao3t7oCeY0/UXvvbJsnbQI/AAAAAAAAkZU/5ZLOeIA4FiU/s640/DSC04730.JPG[/IMG]
-
Sunie szukają domów. Nie muszą trafić do jednej rodziny, doskonale sobie poradzą same - jeśli obok będą mieć rodzinę, która je pokocha i da czas na przyzwyczajenie się do nowych warunków. Poniżej będą opisy i zdjęcia każdej z nich :) [CENTER][COLOR=#ff0000][FONT=comic sans ms][SIZE=5][B]KORA[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [B][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Kora trafiła do schroniska wraz z psią przyjaciółką po śmierci pana. Mierzy około 40 cm w kłębie wazy nieco ponad 11 kg. ma około 5 lat. Ta sympatyczna sunia szuka nowego domu oraz rodziny, która zrozumie, da szanse na oswojenie się z nowym otoczeniem. Pokocha Korę taka jaka jest - cichą, spokojną, z początku zdystansowaną. Sunia nie rozumie, gdzie podział się jej pan, nie wierzy, że on nie wróci! czeka na niego wpatrując się w kraty, ale cieszy się na widok obcych ludzi,podchodzi, podsuwa głowę i pyta - gdzie on jest? zabierzesz mnie do niego? Zabrać można ją do domu. Nie zawiedziesz się na niej! Szybko spostrzeżesz, że to mądra i pojętna psina, która ładnie chodzi na smyczy, nie zaczepia psów - wręcz woli unikać konfliktów. ciekawa świata, choć troszkę jest lękliwa, ale dzielnie walczy z tą cechą charakteru. A kiedy już zaufa, pokocha całym sercem i będzie najwierniejszym druhem na świecie! [/FONT][/SIZE][FONT=arial][SIZE=3][FONT=comic sans ms]kontakt: 607-913-906[/FONT][/SIZE] [/FONT][/B][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nRFwJnY-_04/UXmD7dXTZfI/AAAAAAAAkP8/ZFhyGyhU5xw/s512/DSC04645.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-tJBV3HA4Wvc/UXmB-39Q4lI/AAAAAAAAkLs/1eLrt6ZPo_Q/s640/DSC04598.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8Pz56jPKZe0/UXvtsRog7-I/AAAAAAAAkWs/FbiM8AyQnoQ/s640/DSC04701.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_rQ8GoAEsrc/UXvwIzzx88I/AAAAAAAAkaU/io2LgLMzQgs/s640/DSC04741.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sNQ4tIpoojk/UXvutmI0FvI/AAAAAAAAkYU/G_CLHHOqPUA/s640/DSC04718.JPG[/IMG]
-
Śmierć zabiera wszystko. Nadzieję, radość, sens...życie. Śmierć nagła i nieoczekiwana, to jedna z najgorszych zmor tego świata. A wraz z nią przychodzi bezdomność. Bezdomność dla czterech łap, pyszczka i ogona, który macha nieśmiało. Bo Śmierć zabiera pana, przyjaciela, obrońce. Zrywa bezpowrotnie szczęśliwe życie. jeśli do tego dodamy jeszcze fakt, że rodzina nie może zając się psami, albo wręcz nie chce ( z przeróżnych powodów) mamy prawdziwą tragedię. W ten sposób do schroniska trafiła Kora z Muszką. Wychowane od szczeniaka, kochane i rozpieszczane przez tą jedną jedyną osobę - która była dla nich całym światem. nagle straciły grunt spod łapek. Jednego dnia, jak zawsze były z panem na spacerze, patrzyły na niego radośnie, rozdawały buziaki i siedziały koło niego na kanapie, a drugiego, pana gdzieś zabrano....i na nic było skamlenie, szczekanie, wołanie, by wrócił! na nic smutne wpatrywanie się w zamknięte drzwi....nikt nie wracał...nikt nie wytłumaczył, co się stało. Pan odszedł. W sercu psich sierot została pustka....Pan odszedł, bez nich i nikt już ich nie chce... Korą i Muszką nie miał się kto zająć. Prościej było je przyprowadzić do tego miejsca, gdzie zamyka się za niewinność, za błędy ludzi...[CENTER] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fIisCZt7GQU/UXvv7x-TxaI/AAAAAAAAkaE/1Q7apNhc80A/s640/DSC04739.JPG[/IMG][/CENTER] Kora, starsza od Muszki o trzy lata, wciąż nie może uwierzyć, że Go już nie ma. Że on nie wróci....nigdy już nie poczuje jego zapachu, dotyku dłoni, nie usłyszy delikatnego głosu. Nie ujrzy uśmiechu na jego twarzy...Już nigdy nie przybiegnie radośnie na jego wołanie, nie spojrzy w jego oczy z miłością...Nigdy już nie pokaże mu, jak bardzo go kocha. Nie będzie na niego czekać, wypatrywać przez okno, nasłuchiwać dźwięku przekręcanego klucza...Już nigdy...nigdy nie zamacha ogonem na jego widok.[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-U4EFlUg_oFg/UXvs881rIcI/AAAAAAAAkVU/sALaew2_p6E/s640/DSC04688.JPG[/IMG][/CENTER] Muszka również nie wierzy w to, co się stało, ale zawsze przecież była wsparciem dla Kory, znaczy od dwóch lat. Dlatego teraz udaje, że wszystko będzie dobrze. Pan nie wróci, ale znajdzie się ktoś, kto je pokocha! Zabierze z tego miejsca, zrobi miejsce w swoim sercu dla porzuconych duszyczek. Musia kocha wszystkich miłością iście szczenięcą. Nie dla niej ciche siedzenie za kratami i użalanie się nad sobą. W tym teamie to ona musi wziąć sprawy w swoje łapki i pokazać światu - że tak się nie robi! Nie porzuca się psów! Nikogo się nie porzuca...a szczególnie przyjaciół... Otwarta i pozornie radosna wnosi wiele światła w życie Kory, pokazuje jej jak wykazać zaufanie do obcych, pomaga przetrwać w tych trudnych chwilach. [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-88AO84QptKM/UXvunbS_IrI/AAAAAAAAkYM/07gEnVmricE/s720/DSC04717.JPG[/IMG][/CENTER] W tym złym czasie dochodzi jeszcze Milka. Milka trafiła do schroniska ze swoją mamą. Od urodzenia była wraz z nią. Przez całe 2 lata swego życia była tylko ona, jej mama i pan. Pan który choć nie miał wiele, to swoje psy kochał nad życie. Niestety nie miał nikogo, komu mógłby zostawić swoje jedyne przyjaciółki, kiedy sam musiał iść do szpitala....Przyprowadził je do schroniska. Pożegnanie było trudne. Tym trudniejsze, ze wiedział, że po nie nie wróci już. Za pierwszym razem się udało i sunie po kilku tygodniach do niego wróciły, tym razem jednak w rodzinnej tragedii nie mogło dość do happy endu. Przez pierwsze kilka dni Sara i Milka czekały wiernie, ale z dnia na dzień wiedziały, ze coś się stało. Ich oczy powoli traciły swój blask, ogony przestały machać. Pan nie wróci...Do Sary szybko uśmiechnęło się szczęście. Ale dla Milki był to najgorszy dzień w życiu. Po dwóch latach została sama. Bez ani jednej przyjaznej duszy obok. Bez zapachu i ręki pana, bez matki, jej ciepłego języka i miękkiej sierści....Milka została zupełnie sama...Z dnia na dzień zamknęła się w sobie. nie podnosiła głowy - bo po co? Jedyną pociechę znajdywała w jedzeniu...Milka nie zasłużyła na samotność. Dlatego też po wspólnym spacerze z Korą i Muszką, na którym sunie dobrze się dogadywały, trafiły wszystkie do kojca Milki - by sunia nie była już sama.[CENTER] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-T9oe7ZJy1k8/UXvtTAHvnsI/AAAAAAAAkV8/H7BRzhq-JbU/s640/DSC04694.JPG[/IMG] [/CENTER] Czy to podobne przeżycie straty, czy może przyjaźń od pierwszych chwil sprawiła, że sunie poczuły się dobrze w swoim towarzystwie od początku [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VIPzRthfha4/UXvt5wOjpJI/AAAAAAAAkXE/w-hswXNLYL0/s640/DSC04705.JPG[/IMG][/CENTER]
-
7 lat w szczęściu, potem schronisko, a teraz NOWY, lepszy dom:)
Istar19 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
zaraz wyślę maila :) -
7 lat w szczęściu, potem schronisko, a teraz NOWY, lepszy dom:)
Istar19 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
a na koniec moje ulubione :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-swxIz1ioja0/UXmBoOKZG-I/AAAAAAAAkK0/Wvkow15j-n4/s512/DSC04588.JPG[/IMG] no Gucio lubi też popływać :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8aqCKGxZGIQ/UXl_2-LWWdI/AAAAAAAAkG4/qliZxKbDZso/s640/DSC03966.JPG[/IMG] choć chyba temperatura wody mu nie spasowała :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-pGd3NbvGy5Q/UXl_4vwYVyI/AAAAAAAAkHA/ddcf0MJMAe0/s640/DSC03967.JPG[/IMG] -
7 lat w szczęściu, potem schronisko, a teraz NOWY, lepszy dom:)
Istar19 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2-xaSI1Yn_c/UXmBWYcKfHI/AAAAAAAAkKM/xMSle4KLT5A/s512/DSC04583.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QrmI_iz_bvE/UXmBbafqB-I/AAAAAAAAkKU/u1s12nViT6k/s640/DSC04584.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AIT7Sg3lOvM/UXmBfoiUHSI/AAAAAAAAkKc/LgG0G9EXCOo/s512/DSC04585.JPG[/IMG] hmm...tu chyba chciał coś powiedzieć ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WSTqH5X1G1M/UXmBiuMQAOI/AAAAAAAAkKk/XX01VJkv38A/s512/DSC04586.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-w5Dg7wfPfTU/UXmBlcDhRbI/AAAAAAAAkKs/2BrmnDvNjI8/s512/DSC04587.JPG[/IMG] -
7 lat w szczęściu, potem schronisko, a teraz NOWY, lepszy dom:)
Istar19 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
Gucio chyba troszkę przytył ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ST4Q15p1-GY/UXmBAm6jxoI/AAAAAAAAkJk/Ki63S2A5NHI/s640/DSC04577.JPG[/IMG] a jaki grzeczny jest! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LEoJI_w8-sw/UXmBF6HIJEI/AAAAAAAAkJs/a8WCvRckWes/s512/DSC04578.JPG[/IMG] wpatrzony w Anię [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-d38-6NtO7kw/UXmBLIThS8I/AAAAAAAAkJ0/MTNrk5lXxWE/s512/DSC04579.JPG[/IMG] i w jedzenie ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-159hE-IsxMQ/UXmBOIBAowI/AAAAAAAAkJ8/nTxhD0sTTvE/s512/DSC04580.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-reJPxoW6qxo/UXmBSFNr02I/AAAAAAAAkKE/NyJAsjlwVGM/s512/DSC04582.JPG[/IMG] -
chyba go zawstydziłam [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NZXpCS35Ts8/UXmAreT-2DI/AAAAAAAAkI4/Fm0pgn6_RFw/s640/DSC04570.JPG[/IMG] ale tylko na chwilę [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6UurTFfOUyw/UXmAwJSidMI/AAAAAAAAkJA/9Kl-NraxTMU/s512/DSC04571.JPG[/IMG] szelest woreczka i zapach psich dropsów to jest to, na co Czarek zwraca uwagę [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jyd8J2_OEQM/UXmAz9EUGQI/AAAAAAAAkJM/RMhZCDy4esY/s512/DSC04573.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KTbjf2605B0/UXmA4THYbNI/AAAAAAAAkJU/_Q1rkTYDYBs/s512/DSC04574.JPG[/IMG] mrugnięcie dla fanów [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NHAfvzOQWX0/UXmA8vNduNI/AAAAAAAAkJc/cyD78B96yrs/s512/DSC04575.JPG[/IMG]
-
Czarek wodę woli obserwować z bezpiecznej odległości ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CIHucWMP5bM/UXmAJdFkxlI/AAAAAAAAkHw/OVAWnDHI-mY/s640/DSC03984.JPG[/IMG] a tak patrzy gdy widzi jedzenie :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5w-UO_qRR6Q/UXmAZtaU51I/AAAAAAAAkIY/G_fkTrhtLhs/s640/DSC04563.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-V7mVNHOytAc/UXmAd_E5iXI/AAAAAAAAkIg/1HSav0mbsUI/s640/DSC04564.JPG[/IMG] zawsze ciekawy [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Fo_EtmDuMpc/UXmAhz3BTEI/AAAAAAAAkIo/4UGEETo4Yxg/s512/DSC04567.JPG[/IMG] potrafi udawać zawodowego modela ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0w46TIzQot8/UXmAmHl66xI/AAAAAAAAkIw/3swRn7bi0ek/s512/DSC04569.JPG[/IMG]
-
Holi i jej nieziemsko szeroki uśmiech ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KsrxRf3yRvI/UXaPII_dJGI/AAAAAAAAj_4/yMupalGfRAs/s640/DSC04515.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NB2TkgZFZn0/UXaPKDqktdI/AAAAAAAAkAA/KYs19qLfNv0/s640/DSC04516.JPG[/IMG] a tu zmęczona para ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eJW4qcmaxaA/UXaPLvgRgrI/AAAAAAAAkAI/uzLHAeg3eCU/s640/DSC04517.JPG[/IMG] nad nami piękne niebo [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bt9Fm1ZWFjw/UXaPNCcfzTI/AAAAAAAAkAY/Xd552MmQ_fo/s640/DSC04519.JPG[/IMG] i księżyc mówił nam do widzenia ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-y4FAyAxiLBI/UXaPPzv-MHI/AAAAAAAAkAo/efYG-2xkYl0/s640/DSC04521.JPG[/IMG] Tak wycieczka dobiegła niemal końca. Pociąg przyjechał punktualnie. Znów był prawie pusty. Holi rozłożyła się na moich kolanach i zasnęła snem sprawiedliwego, Masza u Patryka przybierała coraz dziwniejsze pozy, ale w gruncie rzeczy też przespała niecałe dwie godziny jazdy. Do domu dotarliśmy o 22, po krótkim spacerze z peronu. Dobrze, że pociąg zatrzymywał się na naszej stacji....tej bliżej domu, bo z centrum byśmy nie dotarli ^^ W domu psiaki wypiły troche wody, pogryzły trochę suchego i poszły spać dalej ...oczywiście na łóżku ;)
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-v5zFeRXAAKw/UXaOsQrLgaI/AAAAAAAAj9o/LJxkxdsbe9M/s640/DSC04489.JPG[/IMG] a tam na górze - jak prowadzi wyciąg krzesełkowy - byliśmy - na Polanie Stokłośnicy [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-89q9H_pS0PU/UXaO0kcT3FI/AAAAAAAAj-Y/PdR7xi6dah8/s512/DSC04495.JPG[/IMG] Zeszliśmy do Ustronia Polany około 16.50....pociąg mieliśmy dopiero o 19.56... Po krótkiej naradzie w towarzystwie mapy, postanowiliśmy przejść do Ustronia Zdroju i znaleźć tam coś do jedzenia. Znaleźliśmy dogodne przejście - ścieżką spacerowo - rowerową biegnąca wzdłuż Wisły. Dziwnie było iść niemal po prostej drodze...bez wzniesień, opadów, usuwających się kamieni i śniegu. Godzinę (może chwile później) doszliśmy do celu. stacja Ustroń Zdrój stała tak samo, jak rano, kiedy ją opuszczaliśmy - dziwne prawda? Nigdzie sobie przez ten czas nie poszła... Humory nam dopisywały. byliśmy zmęczeni - ale tak pozytywnie. nic nam nie pozostało, jak znaleźć jakieś miejsce, gdzie dadzą żarcie i stoliki mają na zewnątrz. w tym celu po raz drugi tego dnia skierowaliśmy się na żółty szlak....To co, jeszcze jedno kółko? - spytałam Patryka, a ten zaczął się śmiać.... Koniec końców drugi raz na Czantorie nie poszliśmy ;) tylko usiedliśmy w miłej pizzeri z psami drzemiącymi pod stołem. Na 20 minut przed planowanym odjazdem znaleźliśmy się na peronie, gdzie Holi pokazała, ze ona nie jest zmęczona! zdjęcia rozmazane, bo ciemno się robiło...ale ta małpka skakała jak zwykle, za miniaturowym kijkiem [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MMBmx0-TqEU/UXaO600__hI/AAAAAAAAj-4/S66tRBR9XSU/s640/DSC04505.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KEurLOGUOds/UXaO_btZmyI/AAAAAAAAj_I/wpRc9oRrVxA/s640/DSC04508.JPG[/IMG] Masia za to nie wykazywała już chęci do dalszego szaleństwa ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NJi185l61Jc/UXaPFBgZopI/AAAAAAAAj_o/yb2wu0q0sqw/s640/DSC04513.JPG[/IMG]