Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. Grację dodam dodam, tylko mieli na stronie jakieś prace systemowe i nie działała ostatnie dni jak należy ;) a na świętokrzyskiej w ogóle muszę kilka psiaków dodać i niektóre zdjąć - tym zajmę się jutro :) wspaniale że Bond znalazł dom :D
  2. jeśli sunia w typie buldoga/amstafa ma numer 1002/13 (coś koło tego) to była z nami na spacerze wczoraj...wyjąć ją z boksu nie było łatwo! ale nam się udało :) dostała na imię Zjawa...no i jej opis powstanie niedługo :) i ma już założoną przez nas ładną skórzaną obrożę
  3. przepraszam - zakręcona jestem :D Lira bardzo ładnie :)
  4. wspaniale że psice się odnalazły :D i to prawie całkiem całe i zdrowe ! nowa Benia ma już na imię jakoś ?:) Edi, opisy powinnam jeszcze dziś zrobić dla Abi i Oliwki, a dla Kentiego w środę, ok? chyba, że dziś wyrobię, ale dopiero co weszłam do domu ;) i jeszcze tylko bym potrzebowała słów kilka o psiakach z STOZu - wiek, wielkość, stosunek do psów, dzieci i na razie tyle, co by je tylko na stronę wrzucić :)
  5. Edi, czy psiaki z ŚTOZu też mam dawać na stronę ?:) te Twoje nowe nabytki As, Henio i Jetta też prawda? tylko jakby kilka słów o nich to będę wdzięczna :)
  6. nie za dobrze im ?:)
  7. zdjęcia tylko mi potrzebne i kilka słów o psiakach -a opisy zrobię jakieś krótkie sama - coś w stylu jak ma Bobi i miał Lipton :) mnie jutro prawie nie ma, dziś też tylko przelotem jestem, ale w poniedziałek popołudniu wezmę się za dalsze uaktualnianie strony i poprawki :)
  8. nie ma sprawy, mam nadzieje, że sunia szybko dojdzie do siebie - to straszne, że w tak młodym wieku była już w ciąży - sama prawie dzieciak...
  9. ale z niej uszatka kochana - pozazdrościć takiej piękności ;)
  10. Edi zdjęcia nowe Bazza i Kaprala na stronę wstawię jutro - przydadzą im się :) jakbym Cie mogła prosić, przy okazji jak będziesz zdjęcia tej nowej suni Lussy robić i wstawiać byś mi napisała ile mniej więcej mała waży :)
  11. był wyjazd był....trasa trochę krótsza i łatwa - siostra się z nami zabrała, która z zasady jest domatorką...lubi góry, ale dawno nie jeździła...to nie chcieliśmy jej przemęczać :) no i Zuzia z nami była....te nasze trio jest nie do zdarcia.... Niby małe i krótkie łapki mają, a energii w nich tyle, ze hej! :) No i pogoda nam się udała! Nie to, co teraz...nic tylko deszcz i szarówa...a gdzie nasza złota jesień? Może w październiku się pojawi... Przez to, że ciemno coraz szybciej mamy mniej czasu na długie spacery, ale ale nie tego złego....psiakom w taki deszcz i tak się nie chce na dwór, a ja wróciłam do moich ołówków, kredek i pasteli :)
  12. zrobiłam ogłoszenia na kilku portalach...chyba ktoś mnie wyprzedził na cafe i gumtree, ale niech i moje na razie są [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/zaginal-zwierzak/psy/Mamba,95711"] http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/zaginal-zwierzak/psy/Mamba,95711[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-zgubiono-lub-znaleziono/myszkow/pomoz-nam-odnalezc-mambe-zaginela-suczka-524798649[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/zaginela-suczka-w-okolicy-zawiercia-22849531.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/190980/Zaginela-Mamba-Ktokolwiek-widzial-ktokolwiek-wie/[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/zaginione/zaginela-mamba-siewierz-kolo-zawiercia-pomocy/63503[/URL]
  13. Mamba się nie odnalazła? bardzo współczuje rodzinie..ja sobie nie wyobrażam, co by było, gdyby mi Holi zwiała, albo Masza...brr Dodałam Mambę na stronę w zaginionych. Jak się sunia do jutra nie znajdzie to przed pracą zrobię kilka ogłoszeń, dziś dopiero co wróciłam i sił już nie mam na nic
  14. Sunia dodana, mam nadzieje, że się odnajdzie! Porównując nowe zdjęcia Zefira z tymi z początku - to nie ten sam pies! :)
  15. wspaniałe masz stado :)
  16. Edi - mi się nie śpieszy, chodzi mi tylko o psiaki - ale wesele ważniejsze mimo wszystko jest :D najwyżej zrobimy jak ostatnio...jakbyś miała chwile w poniedziałek, albo wtorek wieczorem (popołudniu, tak koło 17) to zadzwoń :) (ja niestety mam za mało kasy na telefonie....chyba czas wsiąść jakiś abonament z dużą ilością minut -.- ) kilak słów o psiaku plus jedno - dwa zdjęcia na razie wystarczą :)
  17. wspaniale, że tyle psiaków znalazło dom :) czekam na zdjęcia nowych psiaków i kilka słów o nich, to wstawię na strony :) a link do wątku Azy nie wchodzi, przynajmniej mi, piszę - nie znaleziono.
  18. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gJ_jj9AX5j8/UiYooFK54RI/AAAAAAAAo64/mGHLGtAI9Ks/s640/DSC07773.JPG[/IMG] a tu niebiesko szaro z odcieniem ..Holusi ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6c5MwWQgnwM/UiYosRpW88I/AAAAAAAAo7I/oq2XH8Dxa_Q/s640/DSC07775.JPG[/IMG] i już na poważnie :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-y6IoO6zXTiM/UiYoul679_I/AAAAAAAAo7Q/eqS2VhGwzgA/s640/DSC07776.JPG[/IMG] troszkę rysunkowo [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5-mAjXo5j-k/UiYpa7tVhlI/AAAAAAAAo9M/f1avLkcEgps/s640/DSC07779-HDR.jpg[/IMG] no i koniec :) a teraz zbieram się do pracy...buuu ale w piątek na 99% jedziemy w góry :D
  19. Holi morderca [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-A5yGfhXFL1s/UiYoPwAdszI/AAAAAAAAo5g/_ZcILEguKRc/s640/DSC07762.JPG[/IMG] patyków ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HmUGzTWJbD8/UiYoSMs1hoI/AAAAAAAAo5o/VrcvxHm7CQA/s512/DSC07763.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-C3pwXSPVgcE/UiYoUdLNsCI/AAAAAAAAo5w/6X0Wl32_760/s640/DSC07764.JPG[/IMG] i znów Masia biegnie do smakołyka [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4WwNg44LioI/UiYoWpf8M0I/AAAAAAAAo54/JY1qgBEUb4U/s640/DSC07765.JPG[/IMG] a teraz trochę artystycznie, zielono szaro ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FHz1S0wq4XQ/UiYolgN27jI/AAAAAAAAo6w/Ep_R0HIj5q8/s640/DSC07772.JPG[/IMG]
  20. Holusi ładnie w błękicie [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CRm_Caopp6Y/UiYn3t9Qv4I/AAAAAAAAo3w/qQgMTPUmMgo/s512/DSC07747.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IhY0YfLNWmY/UiYn5MZ7j2I/AAAAAAAAo34/guoqdXGEttI/s512/DSC07748.JPG[/IMG] z poziomu mrówki [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7UilKiKjQgc/UiYoA-Epp5I/AAAAAAAAo4g/MZinhpjFzgU/s512/DSC07753.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--oz97jepmrw/UiYoCXhHS4I/AAAAAAAAo4o/ZD4NUAFGfLA/s512/DSC07754.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_uBAQDk9tyw/UiYoJ3Nxz_I/AAAAAAAAo5I/Rkr3MsMv798/s512/DSC07759.JPG[/IMG]
  21. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2gqfsyaSo3k/UiYns6U0PHI/AAAAAAAAo3A/o5yoihI02lM/s640/DSC07740.JPG[/IMG] i nasza łąka, mam nadzieje, że jeszcze długo jej nie zabudują [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--Dmn_EY476U/UiYnu4qI3KI/AAAAAAAAo3I/xFIxCkPR_nk/s640/DSC07741.JPG[/IMG] Masza biegnie za zawołanie - 10...ale to i tak cud :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eOG8qdKwtAE/UiYnzuXwJoI/AAAAAAAAo3Y/EFTffFalxxg/s640/DSC07743.JPG[/IMG] i to aż w podskokach..powód? miałam w ręku smaczka... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gezywG2wGlc/UiYn1mfJg5I/AAAAAAAAo3k/qGu720_rJCg/s640/DSC07744.JPG[/IMG] się trochę zaśliniła [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rZQKrjGD2tk/UiYn2tTOUHI/AAAAAAAAo3s/ve5b8b28MXo/s512/DSC07745.JPG[/IMG]
  22. widok po wyjściu z lasu [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-O3ziaFZ023A/UiYnV0QdubI/AAAAAAAAo1Q/dUAz_W3X7vE/s640/DSC07726.JPG[/IMG] już o tym pisałam kiedyś..ale nadal mnie to urzeka. Stojąc na ulicy Szarych Szeregów (chyba) można zobaczyć daleki cień gór - przy czystym niebie....to wspaniały widok [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ILjDdtd9kDQ/UiYncfKTFDI/AAAAAAAAo14/KCroAysf1XY/s640/DSC07731.JPG[/IMG] niebo ...takie mogłoby być cały rok [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-e8Vj9hkF2lI/UiYngOZ5cZI/AAAAAAAAo2Q/8d0-vCpOb7o/s640/DSC07734.JPG[/IMG] malownicza uliczka na Kostuchnie :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KsEfj325Jt0/UiYnjrMa-GI/AAAAAAAAo2g/cuLGaYjNDFo/s512/DSC07736.JPG[/IMG] i pola [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WjMHWckHUzw/UiYnn4JlLmI/AAAAAAAAo2w/-7B8KnL-K40/s640/DSC07738.JPG[/IMG]
  23. pole paprotek [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XX1UWscbnms/UiYnFZZPD9I/AAAAAAAAo0Y/8TExaR-w9Ls/s640/DSC07718.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WcxzUm6ONE0/UiYnIeAT0XI/AAAAAAAAo0g/VXFSV_Ko3VY/s640/DSC07719.JPG[/IMG] i Holmisiek [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-an3ydTGXIpc/UiYnQks066I/AAAAAAAAo04/kZaDWcVFrGw/s512/DSC07723.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-81ms8NUs-XE/UiYnS4vUQVI/AAAAAAAAo1A/6fHW_PuEkfw/s512/DSC07724.JPG[/IMG] komendę zostań ma opanowaną...ale tylko do 5 metrów^^ [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-14eGfwB2gfY/UiYnUG89ugI/AAAAAAAAo1I/fdCF6rrxm8k/s512/DSC07725.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...