-
Posts
11052 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Istar19
-
tu jest! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Q649aSI46qE/UrXZ6RB7GtI/AAAAAAAApZ4/7wlLnlsYOv0/s512/DSC09828.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-g8a-5wM5c1k/UrXZ8LFs1RI/AAAAAAAApaA/_BFZE1MmpXw/s512/DSC09829.JPG[/IMG] tarzanko [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3iYuUQ4LpUk/UrXaQeGgi-I/AAAAAAAApbY/WLh_o_U3CdM/s640/DSC09847.JPG[/IMG] bieg przed siebie niczym czołg...taran...no znaczy się podeptała biedną Mambę ;) ale tylko troszkę [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-h-cNKqdvkIs/UrXaWhc1YPI/AAAAAAAApb0/I7YMCQNYTaA/s640/DSC09850.JPG[/IMG] wynurzenie z traw [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7M_whATBuZQ/UrXaxlQ-VFI/AAAAAAAApdM/G2exhpXnhVw/s640/DSC09863.JPG[/IMG]
-
odświeżę wątek zdjęciami :) biedna Alfa, nie ma szczęścia, a to taki wspaniały pies...mogłaby tylko mojej Sary nie straszyć ;) pieszczoch jakich na prawdę mało [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yZs_tkEpsVs/UrXZr-eqATI/AAAAAAAApZA/H_HKnMGTPZc/s640/DSC09819.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SpKtbzd6w00/UrXZudgbyvI/AAAAAAAApZI/ibPhzz0N17w/s640/DSC09820.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FJFqMj7aVkw/UrXZwI4ys8I/AAAAAAAApZQ/t3YKRsQgF4w/s640/DSC09821.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WD-F7QnzKaA/UrXZx97dDuI/AAAAAAAApZY/buxiDcCFMwk/s640/DSC09822.JPG[/IMG] gdzie jest Alfa? ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JpHiebX6Tu4/UrXZ4VG0EKI/AAAAAAAApZw/lPHChfBbVd8/s512/DSC09827.JPG[/IMG]
-
"Wszyscy mają Mambę ..."? a teraz ma ją nowa rodzinka, w domu!
Istar19 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cP1knvYyxFI/UrXcBnN2GTI/AAAAAAAApi0/TWdxwym3Os0/s512/DSC09923.JPG[/IMG] i "artystycznie" ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bsRT4oUgCW8/UrXcDPkma8I/AAAAAAAApi8/6g0Cm31tt8c/s512/DSC09933.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5LmfBYTf6Js/UrXcEOEQmSI/AAAAAAAApjE/HtvKxRPi0ps/s512/DSC09934.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rq5-uBPez3o/UrXcFr2P7ZI/AAAAAAAApjM/dyVIpzp2GO4/s512/DSC09936.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8pxeIzJYsfE/UrXcHx41auI/AAAAAAAApjc/we85Vvr4p0I/s512/DSC09938.JPG[/IMG] -
"Wszyscy mają Mambę ..."? a teraz ma ją nowa rodzinka, w domu!
Istar19 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
słodka nasza Mamba [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jvRp14c9OR8/UrXbxQ8E5iI/AAAAAAAAphs/COLmz8KDACE/s512/DSC09907.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-K7M6yDyp028/UrXbyqy2zII/AAAAAAAAph0/xW_MCVMNPG0/s640/DSC09909.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--lmeRxCA_u8/UrXb0RkTSTI/AAAAAAAAph8/7RUGtrttN_8/s512/DSC09913.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ApFSqg2O3_w/UrXb2fVokeI/AAAAAAAApiE/sTRkadjyfW4/s512/DSC09914.JPG[/IMG] chudzina nasza [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bb6I_bcOioc/UrXb4TTMUwI/AAAAAAAApiM/k-SLscWVFj8/s720/DSC09915.JPG[/IMG] -
"Wszyscy mają Mambę ..."? a teraz ma ją nowa rodzinka, w domu!
Istar19 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
Z Sarą :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-eCMq3xodqD4/UrXbRfC1L-I/AAAAAAAApfs/A7IZGZgM4HQ/s640/DSC09888.JPG[/IMG] bawmy się w berka! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vP6f7jm3Scg/UrXbV6_7YyI/AAAAAAAApf8/CG9gPnb5szw/s640/DSC09890.JPG[/IMG] nie chce wam się? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IOnWA9hs8Fo/UrXbgQKOseI/AAAAAAAApgk/ybb7mRc2M6I/s640/DSC09896.JPG[/IMG] to ty się ze mną pobaw [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VnhbPs7O6gs/UrXblrFn_3I/AAAAAAAApg0/ZOedGLLU5MQ/s640/DSC09898.JPG[/IMG] a może Ty ? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rdIxJ1RRLs8/UrXbn-bt4lI/AAAAAAAApg8/wKOpHcPfL30/s720/DSC09900.JPG[/IMG] -
"Wszyscy mają Mambę ..."? a teraz ma ją nowa rodzinka, w domu!
Istar19 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
daaaj miii [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aj9MiHOetxc/UrXar04qNcI/AAAAAAAApc0/7rIhaYkXmH8/s640/DSC09859.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1lLeFQB3JPA/UrXauTHTrEI/AAAAAAAApc8/VIiVKkjQVp8/s640/DSC09860.JPG[/IMG] wspólna toaleta^^ [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Rl__7WUslHw/UrXa8Pz4YQI/AAAAAAAApd0/-N5NTYvgO_E/s640/DSC09872.JPG[/IMG] trio [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vE4uLVOmpFs/UrXa-8NoKfI/AAAAAAAApeE/983fwJmIjiw/s640/DSC09874.JPG[/IMG] dwa szalone diabły :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-68qhNLOs2KQ/UrXbGTpxL6I/AAAAAAAApe0/O9ceprNIIAM/s640/DSC09880.JPG[/IMG] -
"Wszyscy mają Mambę ..."? a teraz ma ją nowa rodzinka, w domu!
Istar19 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
przyczajony tygrys [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CuNkQruRzys/UrXaUl9q6pI/AAAAAAAApbs/8MZ-9qL5hm4/s640/DSC09849.JPG[/IMG] tu miało być zdjęcie Mamby...ale coś nam przebiegło przez pierwszy plan..i Mambę ;) jednym słowem Alfa :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-h-cNKqdvkIs/UrXaWhc1YPI/AAAAAAAApb0/I7YMCQNYTaA/s640/DSC09850.JPG[/IMG] ale Mambie nic się nie stało, grunt na szczęście nie był zamarznięty ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-e0g0tf8SpSs/UrXahYHtmAI/AAAAAAAApcU/xTI8LhSNiTE/s720/DSC09854.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vrg8oJxzL3U/UrXakd1LTxI/AAAAAAAApcc/i8wINGqt0pA/s640/DSC09855.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-E6s8G__jvJg/UrXapRBENWI/AAAAAAAApcs/C178IjtFIBU/s720/DSC09858.JPG[/IMG] -
"Wszyscy mają Mambę ..."? a teraz ma ją nowa rodzinka, w domu!
Istar19 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
jej pyszczek jest unikatowy [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xAqLSQxKOZU/UrXaCjnYSCI/AAAAAAAApag/uGKUyWFic-o/s640/DSC09836.JPG[/IMG] przeważnie się śmieje [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WhyC35l0uDQ/UrXaD_nuWUI/AAAAAAAApao/8mvjW26onJk/s640/DSC09838.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ddlxSZ16Hmc/UrXaFWq8jrI/AAAAAAAApaw/PZsUAx56Yuk/s640/DSC09839.JPG[/IMG] ciekawość to pierwszy stopień.. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Xf_bUIjxbdE/UrXaJD3CDoI/AAAAAAAApbA/qAvi4Ihjb0g/s640/DSC09843.JPG[/IMG] ..ale nie dla Mamby :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yg9zlF7Rbts/UrXaRw1p2GI/AAAAAAAApbg/57ut51wu7mw/s640/DSC09848.JPG[/IMG] -
"Wszyscy mają Mambę ..."? a teraz ma ją nowa rodzinka, w domu!
Istar19 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
przybywam ze zdjęciami Mamby ;) sunia jest świetna! ale na zdjęciach zazwyczaj wychodzi...zabawnie...taaak, to chyba dobre słowo... artystyczna odsłona Mamby ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3IdYLK2v0H8/UrXZoSMFYxI/AAAAAAAApYw/VofJSr490M0/s640/DSC09814.JPG[/IMG] mały UFO [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HX6wky6e7qI/UrXZ11euCmI/AAAAAAAApZo/RUG9hOh9nQU/s640/DSC09825.JPG[/IMG] uśmiech nr 2 [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wPeLyjaz27w/UrXZ-ULSyMI/AAAAAAAApaI/NIGvIywRFsY/s640/DSC09831.JPG[/IMG] zimno w łapki [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OiE0xTRzTec/UrXZ_94GydI/AAAAAAAApaQ/e2zCb7LugMs/s512/DSC09832.JPG[/IMG] albo wiesz...już nie jest mi zimno w łapki [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HNzH54t94oM/UrXaBXbCm8I/AAAAAAAApaY/hhQDpPuL3g8/s512/DSC09833.JPG[/IMG] -
opis dla Gracji. przepraszam, że tak późno. Trafiła do nas wystraszona, niepewna i troszkę zamknięta w sobie. Coś, ktoś wciąż tkwił w jej sercu - miłość i przywiązanie do pana, za które dostała dymisję. Dostała od nas nowe imię, Gracja. Gracja dosyć szybko pozbierała się po stracie swojego pana, na tyle, że zaczęła pokazywać prawdziwą siebie i szukać nowego szczęścia. Dla tej suni życie bez człowieka się nie liczy. Nic nie są warte dni w kojcu, nic nie warte chwile samotności, jeśli nie ma się na kogo czekać. Gracja to wspaniały owczarek. Jest lojalna, posłuszna i stanie w obronie swego pana, nawet za cenę życia. Jednak to sprawia, że wybiera sobie człowieka, któremu odda siebie i tylko jego będzie słuchać, jego bronić. Sunia nie nadaje się do życia w wielkiej rodzinie. Będzie za to idealną kompanką dla osoby samotnej bądź bezdzietnej pary. Świetnie chodzi na smyczy, trzyma się nogi, widać, że współpraca z człowiekiem wiele dla niej znaczy. Należy jednak pamiętać, że Gracji nie wolno pozwolić wejść sobie na głowę, to bardzo bystry pies, który potrafi wykorzystać na swoją korzyść niemal każdą sytuację. W stosunku do psów jest dobrze nastawiona, bywa jednak, że zbyt natrętny pies wyprowadzi ją z równowagi, nie atakuje delikwenta, ale odgania go od siebie i daje mocno do zrozumienia, że dane zachowanie się jej nie podoba. Dla Gracji szukamy domu, w którym zrozumie się jej potrzeby i jasno określi się zasady życia. Suczka może zamieszać w domu z ogrodem, gdzie będzie dobrym stróżem, ponieważ będzie chciała bronić właściciela przed "obcymi", nikt nie wejdzie na posesję, czy do domu nie zauważony. Gracja ma około 3-4 lat. jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Nie wydajemy psów na łańcuch!
-
Pan Seter strasznie smutny :( jak można psa na starość wyrzucić....do tego te jego kosteczki wystające... Bernardynka piękna, długo u Ciebie nie posiedzi zapewne. Dantemu zaraz zmienię. Opis Gracji zrobię z samego rano dobrze? miałam dziś, ale dopiero co wróciłam do domu...chyba, ze Ci bardzo zależy to jeszcze się spręże :)
-
Dobrze, że Sheri dogaduje się ze swoją nową siostrą :) Edi spróbuj może jeszcze raz dzisiaj, możesz od razu wstawić i drugi banerek, jak się podoba. Zrób jak zawsze, zapisz - jeśli nie wyskoczy żaden błąd, ale banerki się nie pojawią to daj dogomani chwilę, jak do wieczora nie będzie ich widać to wtedy pomyślimy co dalej :) banerek kierujący na wątek dogo :) [URL="http://tiny.pl/hpvqm"][IMG]http://tiny.pl/qw8lb[/IMG][/URL] Ps. u mnie widać, jak na razie, ale wczoraj też mi się chwilę nie chciały banerki wyświetlić :)
-
właśnie miałam Cię pytać dlaczego Arczi wrócił - zauważyłam że dałaś go do ogłaszania...heh, biedny sam sobie przekreślił dom - dobrze że sąsiedzi go nie otruli...bo tak najczęściej robią jak pies zagryza kury...Szczęście w nieszczęściu dla Weccia :) A Arciemu coś się znajdzie! zaraz przywrócę go na stronę