Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. a ja dla Bostona taki drobny prezent :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253178-Boston-pies-w-typie-labradora-do-trzech-razy-sztuka"][IMG]http://tiny.pl/q8cxv[/IMG][/URL]
  2. to ja bym ładnie poprosiła i zdjęcia Troya - jak już będziesz nowym robić to może i chłopka się załapie? ;) i ewentualnie coś niecoś o nim samym - na stronie by się przydało ;) aaa i jak już taka marudzę i w ogóle, to jeszcze wiek Kasjana i Iki :) a nowy nieborak jak się zwie?:)
  3. Ciężko nawet patrzeć na tego biedaka :( wygląda troszkę jakby mu np kolczatka wrosła w szyję :angryy: ma szczęście, ze do was trafił! Tylko teraz to chyba macie tam prawdziwy szpital... A jak tam Troy? jak już tak wspominać o psiakach dochodzących do siebie
  4. jutro postaram się dodać Ikę i KAsjana na stronę :) A Ikunia biedna :( musi jej to bardzo doskwierać Biedny As, ale z wami to on ma jak u Pana Boga za piecem :)
  5. on jest cudowny ! :) ja chce ja chce...ale by mnie Holi zjadła za takiego lokatora :] nie mówiąc i właścicielach mieszkania ^^
  6. słodkie te nowe psiaki :) Kasjon mam nadzieje szybko się uspokoi - pewnie teraz stres go zżera. [quote name='słodkokwaśna']Marzenko ja i tak się dziwię ...jak Ty to wszystko ogarniasz.:-oPodziwiam[/QUOTE] I kto to mówi ;) Ja sobie zawsze mówię - odpoczywać będę po śmierci! więc póki żyje to trza wykorzystać każdą minutę...a i tak czasem się lenię...czytam pół dnia, albo marnuje czas układając puzzle :evil_lol: tylko czasem są takie dni kiedy nie wyrabiam, śpię po 6 godzin - a to dla mnie stanowczo za mało...niestety ze mnie straszny śpioch - niby przez to, że ciśnienie mam niskie, serce się szybko męczy i potrzebuje dużo czasu na regeneracje ;) Mimo wszystko, ja miałabym sobie odpuścić pomaganie Lesiowi i jemu podobnym? NIGDY :diabloti:
  7. Czekam cierpliwie na zdjęcia nowych psiaków :) i imionka dla nich jak się tylko pojawią dam na stronę najszybciej jak możliwe...to jest chyba jakiś fatum - co robię bazarek to nagle mamy taki nawał pracy w sklepie, że zamiast wychodzić 21.30 wychodzę 23 z hakiem :diabloti: a to wszystko przez kierownictwo, któremu się ciągle coś nie podoba...dobrze, że z pracy do domu mam tylko 15 minut piechotą :roll:byle do lipca/sierpnia kiedy mam niby mieć urlop - ciekawe jak to wyjdzie tym razem..bo w maju miał być a wyszło fiasko :mad:
  8. Zapraszam na bazarki dla Lesia :) pomoc w podrzucaniu bardzo miło widziana :D i w rozsyłaniu zaproszeń ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253619-ZAOPATRZ-SWOJ%C4%84-SZAF%C4%98-Nigdy-nie-wiadomo-co-si%C4%99-przyda%21-Na-leczenie-Lesia-do-24-06-14[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253618-BUTY-BI%C5%BBU-TOREBKA-PLECAK-I-INNE-DROBIAZGI-NA-LECZENIE-LESIA%21-do-24-06-2014-r[/url] w wysyłaniu zaproszeń korzystam z tej listy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia?p=21798300#post21798300[/url] i wysyłam po kolei od nr pierwszego, jakby ktoś miał ochotę pobawić się w rozsyłacza to może zacząć od drugiego końca ;)
  9. banerki dla Czakiego - jak coś mogę zrobię inne w najbliższych dniach :) [URL="http://tiny.pl/q8x18"][IMG]http://tiny.pl/q8x1j[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q8x18"][IMG]http://tiny.pl/q8x1p[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q8x18"][IMG]http://tiny.pl/q8x14[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q8x18"][IMG]http://tiny.pl/q8x1n[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q8x18"][IMG]http://tiny.pl/q8x1k[/IMG][/URL]
  10. aaa ja jeszcze zapomniałam spytać o imiona suń :) bez imion nie mogę im zrobić podstrony na stronie:)
  11. masz rację - Wasabi mógł tak wyglądać gdy był puchatą kulką...ale ta mała będzie miała dzięki tobie lepszy start i życie - się o to postarasz, byle komu jej nie oddasz :D
  12. Nie widać trzeciego z pierwszej piątki i pierwszego z drugiego postu :) ale resztę widzę...suńka śliczna ..i wydaje się być wielkości Rosy ^^
  13. Rina jest cudowna :( gdyby tylko mój Patryk znalazł porządną pracę, to byśmy chyba na głowie stanęli by przekonać właścicieli mieszkania, co by się na trzeciego psa zgodzili :roll: choć może to dobrze, że się nie zgadzają :evil_lol: Tylko nam tak bardzo marzy się właśnie taka sunia w typie onka ...może by jej nawet Holi nie zjadła ...
  14. Edi wstawię suńki na stronę, ale potrzebowałabym jakiegoś kontaktu (chyba, że ma być do |Ciebie?), info gdzie są, no i jeśli wiadomo cokolwiek o charakterze, albo o sytuacji w której się znajdują (rozumiem, że są same na jakieś posesji z kiepską budą?) szczeniaki słodkie kuleczki...skąd takie zbiorowisko?
  15. może Nike - od bogini zwycięstwa albo Reja - opiekunka dzieci Izyda Katia Rosa :)
  16. nie ma sprawy - psiaki rozróżnię :D dobrze że mają inne "chustki" a nowa suńka ma jakieś imię?:)
  17. Edi ostatnio zaniedbałam troszkę stronę :( ale jutro powstawiam tam nowe słoneczne zdjęcia! miałam mieć dwa tygodnie urlopu i fiasko...sklep mieli zamknąć i remontować, a tu na dwa dni przed planowanym remontem coś im się odwidziało :mad: i teraz zamiast urlopu mamy jeszcze więcej roboty :D
  18. Ina jest ładniejsza! Jak HOLI kocham, to Ina ma swój urok ^^ szczególnie, że Holusia ma pół kilo zbędnego tłuszczu i dwa kilo zbędnej sierści :evil_lol: gdy ją zmoczyć wygląda znośnie :evil_lol:
  19. Zapraszam na bazarek dla Lesia! :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253084-CIUCHOZA%21-spodnie-sukienki-bluzki-ju%C5%BC-od-5-z%C5%82%21%21-DO-30-MAJA-NA-LECZENIE-LESIA%21?p=22140893#post22140893[/url]
  20. banerki dla Kropki - jak coś zrobię inne :) [URL="http://tiny.pl/q27t5"][IMG]http://tiny.pl/q27t9[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q27t5"][IMG]http://tiny.pl/q27tw[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q27t5"][IMG]http://tiny.pl/q27tc[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q27t5"][IMG]http://tiny.pl/q27td[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q27t5"][IMG]http://tiny.pl/q27tf[/IMG][/URL]
  21. Szach i Dyzio zdjęci, zdjęcia Harego dodane. Irma zaraz na stronie się pojawi wraz z szczeniaczkami dzikuskami. a zdjęcia jeszcze przydałyby się Inie :) jej dzieci ładnie się prezentują, a sama biedna zdjęć nie ma :evil_lol:
  22. To może skoro brat to Avis to siostrzyczka może Aris, albo Arisa :)
  23. nii tam masz i tak dużo na głowie, a ja sobie z pocztą poradzę ;) a jak nie ja, to mój Patryk, a co! :) jedynie jak już bazarek powstanie to bym się grzecznie do kogoś uśmiechnęła co by mi pomógł powysyłać zaproszenia na dogo ;) no i jak już będę mieć fanty to się uzgodni co do opcji bazarku czy w formie licytacji czy tylko KT. Cieszą bardzo takie wieści od wyadoptowanych psiaków :) oby takich więcej!
×
×
  • Create New...