Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. hmmm...nieee...bo ludzie będą wykorzystywać tą umiejętność a ja nauczę się latać :P
  2. Skubi dziś był cudowny! Pobawił się z Diego (jak Diego za bardzo mu uciekał to łapał za jego smycz i ciapnął :D ). Potem poszliśmy do lasu z Diegiem i Anią. było super, szkoda że nie miałam aparatu. Skubi na początku był bardzo zdziwiony nowym miejscem, ale....wogóle nie ciągnął! grzecznie szedł przede mną, co jakiś czas zaczepiając Diego do zabawy. A jak zobaczył z daleka innych wolontariuszy to stanął jak wryty w ziemie i musiałam go zachęcić do dalszego spaceru^^ tak jakby czekał na decyzje..iść czy nie iść. Po spacerze Skubi został oblężony i wygłaskany przez wolontariuszki...na początku był w niebo wzięty, patrzył tylko za kolejnymi rękami do głaskania...ale potem miał już dość pieszczot i się odsuwał delikatnie :) jego ulubionym zajęciem jest ściąganie rękawiczek z dłoni ...ewentualnie wyciąganie ich z kieszeni...jak dostanie w zęby rękawiczkę od razu chce z nią uciekać :D
  3. Będę pierwsza, będę pierwsza!! Milka została dziś adoptowana :D!!!
  4. czy dobrze słychy mnie doszły że Freedom w nowym domu ?:D
  5. Misia jest dzielną sunią, dojdzie do siebie, musi tylko minąć trochę czasu. Trzymajcie się razem :glaszcze: A jak Reksiu? O Misi teraz wszyscy myślą (zrozumiałe jak najbardziej!) ale Reksiu pewnie też wie że coś jest nie tak :-(
  6. Misia trzymaj się!! Jaszo bądź silna, Misia Cie teraz potrzebuje najbardziej :(
  7. no i to jest dobra wiadomość :D
  8. Co do skakania... jakbyście widzieli jak Samson (duży, poważny, odważny pies) podskoczył na wszystkich łapach, kiedy Skubi do niego podbiegł :D Skubi chciał się tylko pobawić, przywitać..ale Samson się go wystraszył ^^'
  9. To widzieliście jak Skubi ślicznie się turla i przybija piątkę :) teraz czas na inne komendy: siad [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Qbj5mfb9LrQ/TOjt1592BWI/AAAAAAAAQ2A/8LO08xpW1ss/PICT1572.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Qbj5mfb9LrQ/TOjt5qBnb4I/AAAAAAAAQ2U/XhWi_HfvksQ/PICT1592.JPG[/IMG] podaj łapę [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Qbj5mfb9LrQ/TOjt9WEqI1I/AAAAAAAAQ2w/HlAfp7sg-6o/PICT1601.JPG[/IMG] a teraz śliczny Skubi wprost do przytulania...ma większą głowę niż ja ^^' [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Qbj5mfb9LrQ/TOjt-rre19I/AAAAAAAAQ24/ap9haw4GIHo/PICT1611.JPG[/IMG] i jeszcze Skubi w zbliżeniu:) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Qbj5mfb9LrQ/TOjw2XT70rI/AAAAAAAAQ3c/yYhQ3LdlQ2M/s640/IMG_8422.JPG[/IMG] Taki to już ten Skubi kochany wielki pies :roll:
  10. Nie rozumiem..ona jest taką śliczną niewielką sunia..a nadal w schronie :( z zeszłej soboty :) [img]http://lh3.ggpht.com/_Qbj5mfb9LrQ/TOjxaZWpO6I/AAAAAAAAQ3w/eh_165cYokw/s640/IMG_8370.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_Qbj5mfb9LrQ/TOjxa0fBdZI/AAAAAAAAQ30/TB19vbHnKCY/s640/IMG_8397.JPG[/img] zabawa w przeciąganie :) [img]http://lh6.ggpht.com/_Qbj5mfb9LrQ/TOjxbho7rmI/AAAAAAAAQ38/woTzCclm5y0/s512/IMG_8399.JPG[/img]
  11. dziękuje za wstawieniem zdjęć....jeśli pozwolisz Bożenko jutro trochę je poprawie (kontrast, kolorystyka) :) i może uda mi się coś fajnego wymyślić...ale to jutro, dziś mieliśmy gości i czas spać ^^'
  12. Super że Finka ma już swoja rodzinę ! :)
  13. zapisuje wątek ślicznotki :)
  14. Skubi paskuda... a tak na poważnie, choć spacer zaczął się od wylądowania w trawie (na szczęście nic na niej nie było!) to potem wszystko było o niebo lepiej niż w czwartek :) Skubi zaczyna pojmować, że mnie się nie ciągnie, bo ja na ciągnięcie i upór odpowiadam jeszcze większym ciągnięciem i uporem ^^ tak...mam na tyle siły by potwora odciągnąć prawie zawsze kiedy chce!! :P Maluszek zaczyna pojmować komendę "turlaj się", jak chce to super mu to wychodzi :) nauka chodzenia na luźnej smyczy jest w lesie..ale...za to ładnie potrafi się na mnie skupić. pod koniec spaceru za każdym razem kiedy przechodził koło nas pies (normalnie już by chciał do niego podbiec i startować..) Skubi obracał się w moja strone i patrzył...dostane coś czy mam biec? A jak widział smakołyk w ręce to od razu siadał i zapominał o innych psach :) w roli wyjaśnienia, ja go nie chce odciągać od innych psów, ani go izolować. Chodzi mi tylko o dobro tych małych 10-15 kg kruszyn, z którymi Skubi chce się bawić...ale...to tak jakby pozwolić się bawić niedźwiedziowi z kotem ^^' zabawa z psami jest nagradzana..ale z psami o podobnej wielkości/wadze :) z małymi może się tylko witać ^^' zdjęcia wstawię wieczorem..może jutro :)
  15. hehe o co mi siłownia jak Mam Skubiego^^ a w domu też dwa potwory (choć małe na wspólnych spacerach dają się we znaki :) ) muszę tylko uzbroić się w cierpliwość..i jakiś sznurek do przeciągania...Skubi ma nawyk łapania za smycz, kiedy spacer mu się "nudzi" i chce się pobawić :)
  16. Skubi...nie ma sił pisać dalej...po sobocie coś o nim napiszę... teraz tylko fakty...Skubi waży ponad 50kg (chyba jakoś 54) i ma 77.5 cm w kłębie....to chyba wyjaśnia dlaczego nie mam sił już dziś na nic^^ Od soboty biorę się za ćwiczenie chodzenia na luźnej smyczy i zwalczania oślego uporu maluszka :D
  17. dobrze wiedzieć że żyje! mam nadzieję że uda Ci się ustalić gdzie tym razem biega :)
  18. Skubi nie wyszedł dziś ze mną na spacer :( dlaczego? cóż...za bardzo się ślinił...potykał się o własne łapy i wymiotował! Kochany za bardzo chyba zabalował :D a tak serio, został dziś wykastrowany :) Mój Skubiak kochany...ale poza chwiejnym krokiem i problemów żołądkowych czuł się nieźle i ucieszył się na mój widok :) Do czwartku!!
  19. Skubi złotko zapomniałam że jutro 11...więc zobaczymy się w sobotę...jutro czas zrobić ogłoszenia :]
  20. Miałam telefon w sprawie Froda...ludzie wiedzą co i jak z nim (że niszczy sam w domu i że jest trochę..nieokrzesany) , zawsze ktoś jest w domu, zgadzają się na wizytę, maja 10letnia córkę. z tym, że są z Wrocławia i będą szukać pomocy w transporcie, jakby do adopcji doszło. Jak tylko znajdę numer do Marty (zgubił się przy zmianie telefonów :oops:) to jej przekaże. Może to będzie akurat ten dom...a jak nie będziemy szukać dalej :roll:
  21. zrobiłam mu tez parę ogłoszeń..mam nadzieję że uda się Frodziowi znaleźć dobry dom, w którym sobie z nim poradzą :(
  22. szczerze nie wiem...ale nawet jeśli tak to trza by ją zmienić....nie wiem, najlepiej jakby Marta dokładnie nam opisała co to ten maluch zrobił, ja tylko napisałam co mi przekazała pani Ania, żeby mu ogłoszenia porobić...
×
×
  • Create New...