-
Posts
11052 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Istar19
-
jakby linki nie było Bora byłaby daaaleeekooo [img]https://lh5.googleusercontent.com/-5VNgX0Ot13Y/T918lUN2TEI/AAAAAAAADPA/zOjjXhrzWo8/s640/IMG_3004.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-iZOMw_E4cYo/T918mDTecaI/AAAAAAAADPI/3A1K5lefXMo/s640/IMG_3005.JPG[/img] a potem Bora znalazła butelkę i nią się zajęła - dzięki Ojcik za zdjęcia :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-GWW1sKfaZ_4/T918sgG6DBI/AAAAAAAADQI/lGb8trrrgwI/s640/IMG_3019.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-EvgNMXAhe4k/T918tjWIDoI/AAAAAAAADQM/IXIZMYt-3Ro/s640/IMG_3020.JPG[/img] potem czas było na przebudowę "plaży" [img]https://lh4.googleusercontent.com/-dsjMFbF0S1E/T918uiiw2DI/AAAAAAAADQY/hGCaiaDobpI/s640/IMG_3021.JPG[/img] cdn
-
a tu bieganie za patykiem :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-WuLgH_WgAmA/T918fczaehI/AAAAAAAADOU/1y72lghhGj8/s640/IMG_2997.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-FCq9hf6F3jE/T918grMZvFI/AAAAAAAADOc/FxbkQufy64M/s640/IMG_2998.JPG[/img] i powrót [img]https://lh3.googleusercontent.com/-_xWHFws_unM/T918hXP0a3I/AAAAAAAADOk/fmaeaNOqhU0/s640/IMG_2999.JPG[/img] oddaj! [img]https://lh4.googleusercontent.com/-vICcdB30m0w/T918iZv5BrI/AAAAAAAADOs/Jf6vBN0Suf4/s640/IMG_3001.JPG[/img] i znów rzut ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-pinBjaF8kes/T918jiom_fI/AAAAAAAADOw/SixPujqrC0Q/s640/IMG_3002.JPG[/img] cdn
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-h1JFxqgvhj4/T9175n17sAI/AAAAAAAADJw/fHgBx2qJg9U/s640/IMG_2940.JPG[/IMG] dobry stróż zawsze wie co się wokół dzieje :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5gM3uYod-Lg/T9176jK7u9I/AAAAAAAADJ4/7C-U6SvVyFo/s640/IMG_2941.JPG[/IMG] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-3uO3_Y5pWms/T918Jv7XajI/AAAAAAAADLw/znhu2kj9WhQ/s640/IMG_2963.JPG[/img] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_a7SIfhseuI/T918dWLOatI/AAAAAAAADOE/5eTyoYfsQnY/s640/IMG_2993.JPG[/IMG] i piękny wyskok z wody :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-WhOcNzsDK74/T918eaWaP5I/AAAAAAAADOI/-556Oba-8pA/s640/IMG_2995.JPG[/IMG] cdn
-
Bora nie jest starsza ...Bora ma ok 5 lat i jest dorosła ...i pełna szczenięcego humoru i radości ...oraz poszczęnięcego buntu ...zachowuje się jak psi nastolatek, a nie jak dorosła sunia ...ma energii za trzech i jest niemiłosiernie nieposłuszna czasem ...ale i tak jest kochana i myślę że gdyby trafiła do dobrego domu to nawet nauczy się wracać na zawołanie :D chwilowo nie wraca ...chyba że ma na to ochotę. jedyne co mnie strasznie denerwuje to to jak ciągnie na smyczy czasem ...jak coś zobaczy i chce do tego iść (znalazła np w krzakach martwego kota :( ) ciagnie gorzej niż na początku ...ale i tego z czasem się oduczymy - wyjścia innego nie ma .. wczoraj Bora była na Borkach :D i wiecie co ..ona [B]KOCHA WODĘ!![/B]bez zastanowienia wskoczyła do jeziora i potem pływała pływała i pływała :D (dzięki cioci ewes, która pożyczyła nam linkę) no to zdjęcia mojego wodołaza :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Yd_HssMwdOc/T917pxKgGiI/AAAAAAAADH4/pNQqfDXM7yg/s640/IMG_2923.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-uU_3BbuSpVw/T917sRRGXFI/AAAAAAAADIM/XsW-SHayofo/s640/IMG_2927.JPG[/img] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fSrSmP_L0Po/T917y_VrFDI/AAAAAAAADJI/fILCPY3Wo2E/s640/IMG_2935.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jhQZ1jEygG4/T917z4AEjyI/AAAAAAAADJQ/sSkbcQntaLM/s640/IMG_2936.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RqP3whHkMnM/T9170zNSIUI/AAAAAAAADJU/97oL4scHSFU/s640/IMG_2937.JPG[/IMG] cdn
-
Fanta - suczka w typie owczarka niemieckiego MA DOMEK!!!
Istar19 replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
brawo [B]ewa36[/B]! w końcu głos który mówi że 6-7 letni pies nie jest ani stary ani starszy :D bo coś ostatnio zbyt wiele ludzi uważa że nawet 5 letnie psy to już są starsze :mad: - dla mnie pies starszy to już wtedy kiedy ma ponad 10 lat (w przypadku dużego psa), bo mały to i 10 latek jest dorosłym, a nie starym psem :) a Fanta z dnia na dzień ładniejsza, chuda ale promienieje :) -
oo gofry :D ja dziś powinnam wiedzieć jak mam plan w przyszłym tygodniu :) mam nadzieje że jakiś dzień sensowny wolny będzie ...bo mi też tęskno do wspólnych spacerów ...a może będę mieć na rano ..wtedy zawsze można iść na spacer po 14:) no ale do dopiero dziś wieczorem się w pracy dowiem .. aa ewes będę jutro w schronie , to Ci zapłacę za książkę z bazarku...tylko mi przypomnij proszę bo będę nieprzytomna trochę pewnie:D
-
brawo :D Sara ma się jak w niebie ...prawie cały czas jest ze swoją panią - nigdy nie jest sama -bo jak pani ma gdzieś pojechać Sarusia jest u rodziców :) uwielbia wycieczki samochodem i często jeżdżą razem z panią nad jezioro czy na inne wycieczki - albo chodzą na pieszo ..Sara bardzo dużo chodzi i biega - jest takim samym adhdowcem jak Holi :) każdego psa zaczepia do zabawy :D i ludzi też, a mnie ciągle poznaje :D:D zdjęcia marne, bo ciemnawo już było tu widać że sylwetkę ma całkiem dobrą ;) szkoda że każdy psiak nie ma takiego domu jak Sara :(
-
przybiegła i .... no co ode mnie chcecie?? :D __________________________________________________________ spacer dobiegł końca ...potem myśmy pojechali na zakupy..potrzebowałam butów do sukienki ...bo w tenisówkach na ślub nie pójdę :D przy okazji kupiliśmy narzędzie zbrodni dla Maszy ..znowu ...ale tym razem zapinane od dołu ... Masza 10 nieszczęść... a po co to? a po to że jak puszczamy Masię gdzieś gdzie jest więcej ludzi, którzy nie lubią szczekających psów to Masia biega w kagańcu ..ale te co ma w domu ściągała w 10 sekund ..tego jeszcze nie udało się jej ściągnąć ..co więcej ..kiedy Masza nie ma kagańca szczeka na wszystko co się rusza ...gdy Masza MA kaganiec ..podbiega do wszystkiego co się rusza i się łasi i strzela tymi swoimi minami zbitego psa do każdego ...:mad: to się nazywa perfidny pies ... no ale jak mówię w kagańcu chodzi rzadko :) do tego dostały łańcuszki na plakietki - koniec z brudzeniem obroży na każdym spacerze! teraz na obrożach chadzają jak zwykle po ulicach ale jak są spuszczane to tylko z łańcuszkami :) ząbki ^^
-
a tu Patryk chciał mieć zdjęcie z Holi ..powodzenia :D po kilkunastu sekundach pacyfikowania psa Holi usiedziała kilka sekund bez wyrywania się ^^ po czym poleeeciaaałaaaaa aż trawa się kurzyła^^ A Masza czaiła się wśród koniczyny :D potem i Masia została na wspólnym zdjęciu - ale ona lubi takie zdjęcia :)
-
nie to nie! sama sobie wezmę! i wzięła.... a teraz przenieśmy się kawałek w czasie do przodu ...Holi piłeczka leżała znów gdzieś w trawie o myśmy chcieli je mieć oby dwie na jednym ujęciu... tylko Masza coś nie lubi koło Holi siedzieć^^ a Holi koło Maszy... więc zrezygnowaliśmy ...i zrobiłam zdjęcie Maszy górnika ;) Holi za ten czas znów zajęła się piłeczką :)
-
Taa ..a jakbyś Ty$ka widziała jak Masza się pod kołdrę ryje ....to jest dopiero natrętne i dziwne^^' a ja obiecałam zdjęcia ...i nie zdążyłam rano ...bo mnie wciągnął serial ...Ania - przez Ciebie ;P eh ale to teraz wstawię zdjęcia .. z czasów gdy świeciło słońce... zacznę od Holi, biegnącej po łuku i obserwującej ruchy ręki i piłeczki a teraz kadr z drugiej strony mnie ..Masza biegnie ...i chyba trafiła na jakąś nie widoczną ścianę :D albo ścianę błota... Maszu ...brudnym psom wstęp wzbroniony nie przejdziesz!
-
banerki :) jak będą zdjęcia obciętego Mapeta zrobię nowe ;) [URL="http://tiny.pl/hp39x"][IMG]http://tiny.pl/hp3rb[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hp39x"][IMG]http://tiny.pl/hp3rz[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hp39x"][IMG]http://tiny.pl/hp3r3[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hp39x"][IMG]http://tiny.pl/hp39h[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hp39x"][IMG]http://tiny.pl/hp39q[/IMG][/URL]
-
banerki dla Szyszki :) [URL="http://tiny.pl/hp3r2"][IMG]http://tiny.pl/hp3rj[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hp3r2"][IMG]http://tiny.pl/hp3rp[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hp3r2"][IMG]http://tiny.pl/hp3rl[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hp3r2"][IMG]http://tiny.pl/hp3r4[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hp3r2"][IMG]http://tiny.pl/hp3rn[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hp3r2"][IMG]http://tiny.pl/hp3rk[/IMG][/URL]
-
Masza wiele potrafi - tylko zazwyczaj udaje że nie wie o co nam chodzi ;) na filmiku np te z widać, że często siad myli jej się z waruj ^^' a z kubeczkami to tak ..podpuszczaliśmy dla filmiku :) boi zazwyczaj jest tak, że trzymam kubeczek dla Holi i czekam aż Patryk zje jogurt/serek by i dla Maszy pudełko było ...a tu się Masza niecierpliwi - podchodzi powoli - głowa nisko, łapy przykurczone ...wyciąga szyję jak tylko może - sięga po kubeczek który trzymam w rękach - powoli i delikatnie bierze w zęby po czym się poooowoooli wycofuje do tyłu ^^ Holi się na nią gapi, my się gapimy ..a ta z podkulonymi uszami idzie na druga stronę kanapy albo legowisko ..a potem już szczęśliwa zabiera się za wylizywanie ...
-
a tutaj największy dowód na to że po ponad dwóch latach bytowania ze sobą Masza jednak coś potrafi ;) dodam jeszcze że wczoraj ..nie ..przed wczoraj Masza BEZ smyczy szła mi koło nogi przez ponad 20 sekund!! wiem ...niewiele ..ale dla nas to wielki krok naprzód ;) a jutro będą zdjęcia jak zwykle z polanki ...niestety jak mam prace na popołudniu tylko na polankę z nimi chodzę żeby pobiegały z 30 minut na szczęście - co dziwne, polanka prawie za każdym razem wita nas pustką... nasza mała oaza spokoju chodź miło czasem spotkać innych psiarzy - psy się cieszą a ja mam z kim pogadać :) idę spać ..jutro znów do pracy ...i tak do niedzieli ... a w sobotę maraton ze schroniskiem i pracą w roli głównej ... i muszę w końcu przypomnieć w pracy że 6,7 i 8 lipca muszę mieć wolne ...
-
aha ..ja tez na niego czekam ... a z dziś mam zdjęcia ...ale dam je jutro ...i w ogóle może coś więcej napiszę ;) gdzieś pomiędzy spaniem/robieniem banerków/śniadaniem/spacerem a pracą ... edit: Mówiłam wam już że Masza to złodziejka? oto przykład ...ona nie pyta ..nie prosi ..po prostu bierze ...to samo jest jak trzymam w rękach kanapkę/widelec ..cokolwiek jak może to sięga ..powoli ...i myśli chyba że jej nikt nie widzi ^^' http://www.youtube.com/watch?v=4d5GC0iLbMw&list=UUcr7Als3YS2Re_5AXiH7L8Q& index=2&feature=plcp
-
można :) powstanie jutro ok? jakoś do południa :)