Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. A wczoraj grill u mamy, słonko niemiłosiernie nam towarzyszyło ..ale wole to słońce od tygodniowego deszczu ;) Psiaki jak zwykle nam towarzyszyły ..a tak Zuzia się patrzy gdy chce by jej zabawkę rzucić :D Niuniek za to zainteresowany był kiełbasą... Holi również, ale chwilowo odpoczywała na ławce - huśtawce -> bardzo na niej lubi siedzieć
  2. Aniu mam nadzieje że w piątek będę spacerować z wami ;) ewes? Patik dzięki ;) Twoje biało czarne potworki też są super!
  3. mam ..jest paskudny jak zwykle ;) wolne mam czwartek i piatek ..w sobote mam do 14 więc ewentualnie po 14 jest już dzień wolny w w ndz mam do 15...do czwartku mam na 16 do 22 ^^'
  4. zapisuje :)
  5. i jeszcze powrót do domu:) moje dwa potworki :) a dziś idziemy do mamy na grilla ..a potem pewnie z ferajną gdzieś na spacer ...i tak mój dzień wolny znów będzie pełen aktywnego odpoczynku :D eh czasem chciałabym usiąść i nie wstawać cały dzień ..ale Holi mi nigdy nie da tak odpoczywać :D
  6. nie wiem co ona tam widziała ..ani wcześniej ... może nie chce wiedzieć tu mi przypomina jakieś zwierze ..ale nie wiem jakie^^ a tak wygląda Masza po spacerze o poranku ..
  7. hmm ..Masza, dlaczego tak patrzysz? Masza dokąd idziesz?? Masza wracaj! o cześć Holi ...Holi? Holi zatrzymaj się! zwolniła :D a Masza złapała trop
  8. pan i pani tego psiaka są wolontariuszami :) i przywykli już chyba ...bo to nie tak że psiak zawsze ciągnie ..ale ma takie chwile gdy idzie jak szalony do przodu - jak Bora ..no dla Bory to dwa typy domów ...albo ogród do pilnowania ale z jakimś spacerem raz dziennie, albo dom naprawdę aktywny - Bo Borka w sobie sił i energii ma :)
  9. Holi na tle nieba ..moje ulubione zdjęcie :D a tu kolejne pytanie z serii czerwonego kapturka ..Masza, czemu masz taką wielką paszczę? bo ona chce zjeść świat, nie wiedziałaś? :D
  10. Masza dalej pod drzewem ...Holi tymczasem już czekała na zabawę czekała i się doczekała :D a Masza w końcu zostawiła drzewo i ptaka (bo ten odleciał) i przybiegła zobaczyć czy mam coś dobrego po czym jako że nie wolno jej kopać dołków na łące (i tak już jest przez nią przeorana) Masza zajęła sie patykiem
  11. Masza zobaczyła ptaka na drzewie 5 minut później... 8 minut ... a patrzcie na jej uśmiech
  12. i tak po każdym spacerze ____________________________________________________________________________________________________ wieczorem tego dnia Patryk zapomniał Holi powiedzieć "nie rusz" albo "zostaw" a skoro nie powiedział ... to Holi smakowało :D eh mądra ta moja psina ...jak nie ma zakazu to znaczy ze wolno - ona tak rozumie :D ____________________________________________________________________________________________________ a potem wczorajszego poranka ...godzina 7.10 :) ścieli zarośla na łące ..teraz Masza mi się nie gubi :D
  13. Fanta jest spokojniejsza :) ale to kwestia charakteru ...Fanta i Bora to dwa światy :D Bora dla aktywnych Fanta dla lubiących spokój ...tylko gdzie Ci ludzie? ale znajdzie się coś dla nich :)
  14. i Masza w hiper napędzie Maszu, dlaczego masz takie wielkieeee oczy? ja wielkie? wydaje ci się
  15. juz chciałam kubek zabierać , ale Holi nie chciała oddać a Sol patrzyła się na Holi ze zdziwieniem ____________________________________________________________________________________________________________ a na dzien następny, o poranku przed pracą był spacer:) nochal :D
  16. Masia też dostała :) Holi się nie podobało to, ze musi z Maszą dzielić się takim frykasem jak mleko hej Ty ...dawaj jeszcze no i dałam jeszcze choć kubek już był prawie pusty
  17. Ty$ka łańcuszek nie ma się kiedy plątać bo zakładany jedynie na spacery :) jakbym miała gdzieś z Holi na cały dzień jechać (jak np w zeszłym roku na ok 40 km ...spacer...) to by plakietkę miała przy obroży a łańcuszek zostałby w domu ..wtedy mógłby się trochę poplątać. to co ..zanudzać was opisami nie będę ...dam wam zdjęcia, co? może najpierw pokaże wam rozpieszczone zwierzaki ... chciałam napić się mleka... Sol była pierwsza.,.. wiem, że koty mleka pić nie powinny, ale Sol po nim nic nie ma - pija baardzo rzadko i tylko w małych ilościach ...w takich właśnie chwilach gdy dorwie się do mojego kubka.. a jak Sol dostała to i reszta musiała ...a nie chciało mi się szukać misek ...a kubek i tak już był z kocią obecnością :) :D
  18. też tak myślę, że się nauczy ...mam nadzieje, bo znam psiaka który już ponad rok jest w domu ...biega często z panem ...ma dużo spacerów i wiele ruchu a i tak na smyczy ciągnie ^^'
  19. jestem u szorstkowłosego niedźwiadka :)
  20. kurcze jak jej nie pokochać? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-FCVn_3s7LZU/T91866I4vvI/AAAAAAAADRw/UBBHq_KE4uA/s640/IMG_3036.JPG[/img] mokra Libra [img]https://lh4.googleusercontent.com/-g6naj2HkSGM/T919AJcGPhI/AAAAAAAADSU/DWafNjdsJXg/s640/IMG_3042.JPG[/img] a tu zachęcanie by weszła znów do wody :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-CVlMK0NRkfg/T919M-1U9yI/AAAAAAAADT4/a17BbiZeHoM/s640/IMG_3063.JPG[/img] eh gdzie ten dom dla niej, co? ale z Ojcik na pewno szybko znajdzie ją ktoś kto pokocha od pierwszego wejrzenia :)
  21. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-E6I4iOz4Fas/T918VmSMTqI/AAAAAAAADNE/mNvoy-vniMI/s640/IMG_2982.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-q9MjwSsAFMY/T918Wz1aBUI/AAAAAAAADNM/M38oGr6ihdc/s640/IMG_2983.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aqoXlIcQ-HA/T918a0BawxI/AAAAAAAADNs/6s1NoSwpvT4/s640/IMG_2990.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Pz_gDNQKFAY/T918bwseLiI/AAAAAAAADN0/cmJvFI1jUZU/s512/IMG_2991.JPG[/IMG] sięganie po butelkę^^ [img]https://lh4.googleusercontent.com/-PWy0GxwBosA/T918yBFSuCI/AAAAAAAADQs/Gt9nx82o44A/s640/IMG_3027.JPG[/img] cdn
  22. Libra jest tak kochanym psem ...bardzo szybko się przywiązuje ..jest aktywna ...ale nastawiona na człowieka bardzo ..co ona w schronie robi? wczoraj była z nami nad jeziorem - ale to Ojcik napisze ..ja tylko dam zdjęcia :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-x7JIBPvCTKk/T917uEhBAdI/AAAAAAAADIg/v_rhVmCP-10/s640/IMG_2929.JPG[/img] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-A1bPajyHjFY/T918AZW3vPI/AAAAAAAADKo/I3vHtRKG_ow/s640/IMG_2947.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kXRRPyfOE3k/T918QaICH8I/AAAAAAAADMc/DBZIzrXz8bY/s640/IMG_2975.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XQalayTAscU/T918SSRPltI/AAAAAAAADMs/Vfa6rmuHF0Y/s640/IMG_2978.JPG[/IMG] kocham jej uszy :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cSQAEohHqNU/T918UW4ATbI/AAAAAAAADM8/Rh4mWMQFSG4/s640/IMG_2981.JPG[/IMG] cdn
  23. kochana Borka na Borkach ^^ [img]https://lh6.googleusercontent.com/-6WijiXodrF4/T919KDkYDiI/AAAAAAAADTw/x0ByjXiKIxA/s512/IMG_3061.JPG[/img] do czwartku kochana :)
  24. przebudowa... [video=youtube;k-d5EKl4OTQ]http://www.youtube.com/watch?v=k-d5EKl4OTQ&list=UUcr7Als3YS2Re_5AXiH7L8Q&index=1&fe ature=plcp[/video] ona jest naprawdę jak dzieciak :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-0GEznxBeIbA/T9181dO8eVI/AAAAAAAADRI/YH_ilFFc_kc/s640/IMG_3031.JPG[/img] w wiecznym ruchu [img]https://lh4.googleusercontent.com/-AbgpLHVTn3k/T9185lwIOjI/AAAAAAAADRg/jcaf6KLju_A/s640/IMG_3034.JPG[/img] no i powrót do wody ...bo do wody zawsze się wraca [img]https://lh4.googleusercontent.com/-YR44JEzBsKk/T91896Hz2oI/AAAAAAAADSE/JcE4NA78Apw/s640/IMG_3040.JPG[/img] a tu wzrok na koleżankę Alfę ...ale nic sobie sunie nie robiły !:) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Zvuhyj7JzMw/T919HEkzk-I/AAAAAAAADTY/I6rXo_kFAPI/s640/IMG_3058.JPG[/img] cdn
×
×
  • Create New...