Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. wiesz co ci powiem, ciociu? dziewczyny są dziwne... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Iv8hlWLdst0/T-ysvHh5AYI/AAAAAAAAUMc/FPRQVUw3YiE/s640/IMG_4430.JPG[/img] Zuzia mruczy przechodząc obok - a faceci to niby nie? kto to do błota wskoczył ...no kto? [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ELgI3WIcOH8/T-ysxw--fCI/AAAAAAAAUMw/EmfSuobe62I/s640/IMG_4433.JPG[/img] zróbcie coś ..nasz patyk zaginął .. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-bDmsNeIxCEg/T-ysy6W4UrI/AAAAAAAAUM0/dGUejEVnJas/s640/IMG_4435.JPG[/img] o Masza się pokazała! [img]https://lh4.googleusercontent.com/-5y2D5xG9g_I/T-yszzoonoI/AAAAAAAAUNA/qBJO1cyC_Sg/s640/IMG_4436.JPG[/img] Jasper myśli ..dośc ciężko ...zastanawia się czemu to właściwie wskoczył w to błoto? [img]https://lh6.googleusercontent.com/-t7U_xcqgFoI/T-ys1aasXAI/AAAAAAAAUNQ/vGWJI-8N3Ok/s640/IMG_4442.JPG[/img] cdn
  2. Istar19

    Dela :)

    Dela - Holiii bardziej w leewooo [img]https://lh4.googleusercontent.com/-n9yhLz3yPHQ/T-yspC5nbOI/AAAAAAAAULk/wSdUpOFrx4Q/s512/IMG_4422.JPG[/img] Dela - w lewo, nie do mnie! [img]https://lh5.googleusercontent.com/-27pEOwh6ddc/T-ysp3T5aPI/AAAAAAAAULs/E6fnFAo7BIY/s512/IMG_4423.JPG[/img] Holi - Dela ale które lewo?? [img]https://lh4.googleusercontent.com/-o4ENVBNlmPg/T-ysqycEr-I/AAAAAAAAUL0/JRLNBaep9pw/s512/IMG_4424.JPG[/img] Jasper może Ty widzisz? [img]https://lh6.googleusercontent.com/-syxwh55YPGE/T-yss1R-DKI/AAAAAAAAUMM/cJg3OVFw-FI/s640/IMG_4427.JPG[/img] Dela, Jasper jesteście spami myśliwskimi czy nie?? pomoglibyście znaleźć patyk! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-w6ff9bevW_Q/T-ysuR8xRvI/AAAAAAAAUMQ/0_7oLCzckcE/s640/IMG_4428.JPG[/img] cdn
  3. Dela - Holiii bardziej w leewooo [img]https://lh4.googleusercontent.com/-n9yhLz3yPHQ/T-yspC5nbOI/AAAAAAAAULk/wSdUpOFrx4Q/s512/IMG_4422.JPG[/img] Dela - w lewo, nie do mnie! [img]https://lh5.googleusercontent.com/-27pEOwh6ddc/T-ysp3T5aPI/AAAAAAAAULs/E6fnFAo7BIY/s512/IMG_4423.JPG[/img] Holi - Dela ale które lewo?? [img]https://lh4.googleusercontent.com/-o4ENVBNlmPg/T-ysqycEr-I/AAAAAAAAUL0/JRLNBaep9pw/s512/IMG_4424.JPG[/img] Jasper może Ty widzisz? [img]https://lh6.googleusercontent.com/-syxwh55YPGE/T-yss1R-DKI/AAAAAAAAUMM/cJg3OVFw-FI/s640/IMG_4427.JPG[/img] Dela, Jasper jesteście spami myśliwskimi czy nie?? pomoglibyście znaleźć patyk! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-w6ff9bevW_Q/T-ysuR8xRvI/AAAAAAAAUMQ/0_7oLCzckcE/s640/IMG_4428.JPG[/img] cdn
  4. Istar19

    Dela :)

    Dela widzisz go? widzisz tego patyka?? [img]https://lh3.googleusercontent.com/-9XdfMGIsZfE/T-ysecttwsI/AAAAAAAAUKM/myqyoERR3Ms/s640/IMG_4410.JPG[/img] nie ..znów gdzieś go wtopiło ... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-TXbSatThaM4/T-ysgbbct0I/AAAAAAAAUKk/n3S_Lw8a_80/s640/IMG_4413.JPG[/img] szkoda... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Ux-173BuetQ/T-ysieeea_I/AAAAAAAAUKs/GT-CTK5-Nvw/s640/IMG_4414.JPG[/img] a Jasper naprawdę nie wiedział o co tym kobietom chodzi [img]https://lh6.googleusercontent.com/-I-9qUKSL7ro/T-ysmFDlvOI/AAAAAAAAULM/1BaSLxBhOYk/s640/IMG_4419.JPG[/img] szczególnie jak Holi poszła .. popłynęła na poszukiwanie zaginionego kijka [img]https://lh6.googleusercontent.com/-fWsZciaZyzw/T-ysoVeoxwI/AAAAAAAAULY/rIpOIm28uH0/s640/IMG_4421.JPG[/img] cdn
  5. Dela widzisz go? widzisz tego patyka?? [img]https://lh3.googleusercontent.com/-9XdfMGIsZfE/T-ysecttwsI/AAAAAAAAUKM/myqyoERR3Ms/s640/IMG_4410.JPG[/img] nie ..znów gdzieś go wtopiło ... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-TXbSatThaM4/T-ysgbbct0I/AAAAAAAAUKk/n3S_Lw8a_80/s640/IMG_4413.JPG[/img] szkoda... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Ux-173BuetQ/T-ysieeea_I/AAAAAAAAUKs/GT-CTK5-Nvw/s640/IMG_4414.JPG[/img] a Jasper naprawdę nie wiedział o co tym kobietom chodzi [img]https://lh6.googleusercontent.com/-I-9qUKSL7ro/T-ysmFDlvOI/AAAAAAAAULM/1BaSLxBhOYk/s640/IMG_4419.JPG[/img] szczególnie jak Holi poszła .. popłynęła na poszukiwanie zaginionego kijka [img]https://lh6.googleusercontent.com/-fWsZciaZyzw/T-ysoVeoxwI/AAAAAAAAULY/rIpOIm28uH0/s640/IMG_4421.JPG[/img] cdn
  6. Istar19

    Dela :)

    gdzieś tam dryfuje patyk ... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Ibr9ugJBVfo/T-ysZl6rdoI/AAAAAAAAUJc/Rv7STB2pufg/s640/IMG_4401.JPG[/img] serio? patrzę i patrzę, ale nie widzę [img]https://lh5.googleusercontent.com/-fAnpG8gGOiA/T-ysat2qY5I/AAAAAAAAUJo/58rqIkC6IHo/s640/IMG_4402.JPG[/img] A niech sobie damy patrzą za patykiem, oto jedyny pies w tym towarzystwie ... piękny Jasper! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-SGuvt2LJ86o/T-ysbQylZEI/AAAAAAAAUJw/UXRzMDkw35Q/s512/IMG_4403.JPG[/img] Dela za to wolała zaczaić się wśród zieleni ...bo wie że rudemu do twarzy w kolorze trawy [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Od6W-qvQI9s/T-yscK2CqII/AAAAAAAAUJ0/5T15TRkZSa8/s640/IMG_4404.JPG[/img] po czym wskoczyła znów do wody [img]https://lh4.googleusercontent.com/-qW39A9LRfps/T-ysdZaST7I/AAAAAAAAUKE/il9PURN-wCc/s640/IMG_4409.JPG[/img] cdn
  7. gdzieś tam dryfuje patyk ... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Ibr9ugJBVfo/T-ysZl6rdoI/AAAAAAAAUJc/Rv7STB2pufg/s640/IMG_4401.JPG[/img] serio? patrzę i patrzę, ale nie widzę [img]https://lh5.googleusercontent.com/-fAnpG8gGOiA/T-ysat2qY5I/AAAAAAAAUJo/58rqIkC6IHo/s640/IMG_4402.JPG[/img] A niech sobie damy patrzą za patykiem, oto jedyny pies w tym towarzystwie ... piękny Jasper! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-SGuvt2LJ86o/T-ysbQylZEI/AAAAAAAAUJw/UXRzMDkw35Q/s512/IMG_4403.JPG[/img] Dela za to wolała zaczaić się wśród zieleni ...bo wie że rudemu do twarzy w kolorze trawy [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Od6W-qvQI9s/T-yscK2CqII/AAAAAAAAUJ0/5T15TRkZSa8/s640/IMG_4404.JPG[/img] po czym wskoczyła znów do wody [img]https://lh4.googleusercontent.com/-qW39A9LRfps/T-ysdZaST7I/AAAAAAAAUKE/il9PURN-wCc/s640/IMG_4409.JPG[/img] cdn
  8. Istar19

    Dela :)

    to ja dam obiecane zdjęcia - tym razem z wspólnego spaceru w WPKiW :) spacer po leśnych ścieżkach nad jezioro ..a jak...jezioro musi być! Po drodze przy planetarium mijaliśmy stojące autokary ...Dela z Maszą chciały powiedzieć panu kierowcy cześć i spytać dokąd jedzie, bo w zasadzie to im się nudzi i chcą gdzieś wyjechać ... Ale chyba miejsce docelowe pana kierowcy nie spodobało się suniom bo wróciły do nas ... a nad jeziorkiem cisza i spokój i coś futrzatego w wodzie [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-m7J1n_Fam2o/T-ysTnTYOLI/AAAAAAAAUIo/vxT830g1jIA/s640/IMG_4387.JPG[/IMG] na brzegu drugi gremlinek :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QZaqDeVf3qg/T-ysVUdmv-I/AAAAAAAAUI0/evNkEIDQcz8/s640/IMG_4390.JPG[/IMG] do futrzatego czegoś szybko dołączył drugi futrzak [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BIWfvaWLE2Y/T-ysWU3vHwI/AAAAAAAAUI8/kzkruZ07Fs4/s640/IMG_4391.JPG[/IMG] gremlinek chciał tez się dołączyć, ale zdaje się że troszkę woda go odstraszyła [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-T3JMIjMlVs4/T-ysYJSFpkI/AAAAAAAAUJQ/Y7r-5wIHYoY/s640/IMG_4395.JPG[/IMG] rudy futrzak zwany dalej Delą :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-NUDELXv_VCk/T-ysY2pXUfI/AAAAAAAAUJU/98CLbh5nm-E/s640/IMG_4400.JPG[/img] cdn
  9. okulary to jedyne co Masza pozwala no siebie założyć i nie złorzeczy przy tym :D ta ja dam obiecane zdjęcia - tym razem z wspólnego spaceru w WPKiW :) spacer po leśnych ścieżkach nad jezioro ..a jak...jezioro musi być! Po drodze przy planetarium mijaliśmy stojące autokary ...Dela z Maszą chciały powiedzieć panu kierowcy cześć i spytać dokąd jedzie, bo w zasadzie to im się nudzi i chcą gdzieś wyjechać ... Ale chyba miejsce docelowe pana kierowcy nie spodobało się suniom bo wróciły do nas ... a nad jeziorkiem cisza i spokój i coś futrzatego w wodzie [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-m7J1n_Fam2o/T-ysTnTYOLI/AAAAAAAAUIo/vxT830g1jIA/s640/IMG_4387.JPG[/IMG] na brzegu drugi gremlinek :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QZaqDeVf3qg/T-ysVUdmv-I/AAAAAAAAUI0/evNkEIDQcz8/s640/IMG_4390.JPG[/IMG] do futrzatego czegoś szybko dołączył drugi futrzak [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BIWfvaWLE2Y/T-ysWU3vHwI/AAAAAAAAUI8/kzkruZ07Fs4/s640/IMG_4391.JPG[/IMG] gremlinek chciał tez się dołączyć, ale zdaje się że troszkę woda go odstraszyła [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-T3JMIjMlVs4/T-ysYJSFpkI/AAAAAAAAUJQ/Y7r-5wIHYoY/s640/IMG_4395.JPG[/IMG] rudy futrzak zwany dalej Delą :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-NUDELXv_VCk/T-ysY2pXUfI/AAAAAAAAUJU/98CLbh5nm-E/s640/IMG_4400.JPG[/img] cdn
  10. czesanie Alfy :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-oDUIt1nOOxU/T-yuZ6I0QTI/AAAAAAAADis/MmK0t6KtK5Q/s640/IMG_4533.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-0nTqsYg_ILc/T-yubDLZOrI/AAAAAAAADi4/SHtAEepEu5o/s640/IMG_4535.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Ir_gAGpsmtE/T-yucp1ejEI/AAAAAAAADjI/7X_ED_GH8nQ/s640/IMG_4537.JPG[/img]
  11. Szaraczek kochany głupolek :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-0Aq2gbTvAlM/T-yuMY9KT0I/AAAAAAAADgs/wl8j3VAF6EI/s640/IMG_4504.JPG[/img] kochany ma ten pychol :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wDWu5oOQOK0/T-yugxunKHI/AAAAAAAADjw/RtbpdvqoWSU/s640/IMG_4543.JPG[/img]
  12. a po spacerze i odwiedzeniu wystawy obrazów pana Stanisława w miejskiej bibliotece, Bora musiała odpocząć :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-w1zUDvbhs9g/T-yuVzJ4HOI/AAAAAAAADiA/vYIW-MNZxmw/s640/IMG_4518.JPG[/img] zimne kafelki, to jest to co Bora lubi w upały [img]https://lh6.googleusercontent.com/-mWx-ojOmC5U/T-yuXcdwZ4I/AAAAAAAADiM/6H-mMFGQIRE/s640/IMG_4521.JPG[/img] jej uszy są cudowne :D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-EMURw_7LW5o/T-yuZX_x0JI/AAAAAAAADik/sat2bphbfhw/s640/IMG_4530.JPG[/img] kopanie dołków w promieniach zachodzącego powoli słońca [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Y1K396hEWr4/T-yudmHA1OI/AAAAAAAADjM/wFCGpqiVuH8/s640/IMG_4538.JPG[/img] że co niby? mam nie sypać na Ciebie ziemią i mrówkami? [img]https://lh3.googleusercontent.com/-6_6Y44a_b9g/T-yueWGhQwI/AAAAAAAADjU/a-IJJMzhGYQ/s640/IMG_4539.JPG[/img] niestety Borę zobaczę dopiero po 7 lipca :( ale tak mam pracę, a 7 ...no jest 7 i nie będę mogła zjawić się w schronie :-(
  13. fakt, Szarak siedział kilkanaście sekund :D ja myślę że go ta wystawa zmęczyła intelektualnie i aż biedak musiał sobie usiąść ;) A tu Bora moja kochana, mówi że chce się jej pić [img]https://lh5.googleusercontent.com/-RjhNVnR5frE/T-yuLDRcP-I/AAAAAAAADgc/HLCkBb0uqhU/s640/IMG_4501.JPG[/img] dasz tej wody? to Twoja wina, ze się zmachałam biegając za piłeczką [img]https://lh5.googleusercontent.com/-YLJAqWNiwCs/T-yuLlkq_CI/AAAAAAAADgk/mwy1dSttKLc/s640/IMG_4502.JPG[/img] woda była, a teraz parówkiiiii [img]https://lh4.googleusercontent.com/-o5BnXRmb250/T-yuM61AfkI/AAAAAAAADg0/c1n5NAUHuzU/s512/IMG_4506.JPG[/img] podróż do wnętrza Bory - czyli przez gardło do serca :D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ziWsFqrnZao/T-yuNnC08QI/AAAAAAAADg4/cdVQ2NQL2_s/s512/IMG_4507.JPG[/img] jak chce, potrafi być urocza [img]https://lh6.googleusercontent.com/--JEb2j-KlU8/T-yuPS-geLI/AAAAAAAADhM/jnDknH00iSA/s512/IMG_4511.JPG[/img] cdn
  14. jeszcze Bora z owczarkowych suń ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226953-Bora-wolny-wiatr-zamkni%C4%99ty-w-klatce"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226953-Bora-wolny-wiatr-zamkni%C4%99ty-w-klatce[/URL] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-L88wJPb4IrQ/T6wwUD1oj6I/AAAAAAAAB98/hUO6iwPWdJQ/s512/IMG_0186.JPG[/img]
  15. A można można :D Bora dziś się ze mną znów bawiła! trochę pobiegałyśmy na wybiegu, było też czesanie bo wychodzi z niej futro na potęgę. a na spacerze ciągnęła trochę mniej! były chwilę kiedy szła przy nodze ! to nie jest jeszcze ten cud na który czekam, ale już wielki krok w jego stronę :) kilka zdjęć mam, ale to jutro popołudniu wstawię :)
  16. no iz robiły mi się zaległe zdjęcia ....mam z wczorajszego spaceru, gdzie w rolach głównych jest Holi, Masza, Zuzia, Dela i Jasper (kolejność przypadkowa) ;) tylko niestety pobudka o 4 rano więc idę spać, a zdjęcia jutro późnym popołudniem ...ale warto poczekać myślę ;)
  17. Istar19

    Dela :)

    no Dela wraz z Jasperem sporo wczoraj przeszli :) nie dziwie się że padła po nim. moje psy przeszły niewiele mniej i tez padły jak wróciliśmy do domu :D na zdjęcia z odpoczynku nad jeziorem niestety musicie poczekać do jutrzejszego popołudnia ...późnego popołudnia ...ale jest warto ;)
  18. ewes ..nie mów mi że tak trudno będzie Borę nauczyć chodzić bez wyrywania moich rąk, jak Szaraka nauczyć siadać ^^' bo się załamie :]
  19. ogłoszenia dla Bory:) [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]1. [URL]http://tablica.pl/oferta/wolna-dusza-zamknieta-w-klatce-bora-szuka-domu-i-rodziny-ID1fXTZ.html#73e42b7e;r:6;s:83[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]2. [URL]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/ogloszenie-l30631.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]3. [URL]http://www.katowice.neeon.pl/211887-wolna-dusza-zamknieta-w-klatce-bora-szuka-domu-i-rodziny.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]4. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/wolna-dusza-zamknieta-w-klatce-bora-21000003.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]5. [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/183664.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]6. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bora,67330[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]7. [URL]http://top-ogloszenia.net/Zwierz-ta-Psy-i-koty-Wolna_dusza_zamknieta_w_klatce_Bora_szuka_domu_i_rodziny_-18-119-403388[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]8. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/13/1/34/26132.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]9. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/112160/Wolna-dusza-zamknieta-w-klatce-Bora-szuka-domu-i-rodziny/[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]10.[URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Wolna-dusza-zamknieta-w-klatce-Bora-szuka-domu-i-rodziny-W0QQAdIdZ391919468[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]11. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/wolna-dusza-zamknieta-w-klatce-bora-szuka-domu-i-rodziny/49335[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]12.[URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,57174,Lw==.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]13. [URL]http://katowice.olx.pl/item_page.php?Id=406045760&ts=1340875744[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]14. [URL]http://www.eoferty.com.pl/wolna_dusza_zamknieta_w_klatce_bora_szuka_domu_i_295726.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]15. [URL]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/685524-wolna_dusza_zamknieta_w_klatce_bora_szuka_domu_i_rodziny.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]16. [URL]http://www.pineska.pl/?controlCode=e2bb71ff89961c8f9bfb79981fc1572a&id=109869&do=confirm[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]17. [URL]http://katowice.kokosy.pl/zwierzaki/psy/57365.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]18. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Wolna-dusza-zamknieta-w-klatce-Bora-szuka-domu-i-rodziny-id43993.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]19. [URL]http://katowice.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/wolna-dusza-zamknieta-w-klatce-bora-szuka-domu,id4b3df5fs27a03.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]20. [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2284807-wolna-dusza-zamknieta-w-klatce-bora-szuka-domu-i-rodziny/[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]21. [url]http://katowice.swistek.pl/wolna-dusza-zamknieta-w-klatce-bora-szuka-domu-i-rodziny-_160617.html[/url][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]22. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1650117905/katowice-Wolna-dusza-zamknieta-w-klatce-Bora-szuka-domu-i-rodziny.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]23. [URL]http://www.wywerna.pl/37/posts/9-Oddam-za-darmo/46-Oddam-za-darmo/6069-Wolna-dusza-zamkni-ta-w-klatce-Bora-szuka-domu-i-rodziny-.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]24. [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-355016.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]25. [URL]http://katowice.lento.pl/wolna-dusza-zamknieta-w-klatce-bora-szuka,448991.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]26. [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=242391&catid=26&Itemid=11[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]27. [/SIZE][/FONT][/COLOR][URL="http://przyklej24.pl/dodajogloszenie"][COLOR=#4444ff][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]http://przyklej24.pl/dodajogloszenie[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][COLOR=#000000] [/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]28. [/SIZE][/FONT][/COLOR][URL="http://iokazje.com/"][COLOR=#4444ff][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]http://iokazje.com[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][COLOR=#000000] [/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]29. [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/246697-wolna-dusza-zamknieta-w-klatce-bora-szuka-domu-i-rodziny--oferta-katowice/[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]30. [URL]http://polskastrefa.pl/katowice/zwierzeta/psy/wolna_dusza_zamknieta_w_klatce_bora_szuka_domu_i_rodziny,8olf[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]31. [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Wolna_dusza_zamknieta_w_klatce._Bora_szuka_domu_i_rodziny_,642920[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]32. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/39727/wolna-dusza-zamknieta-w-klatce_-bora-szuka-domu-i-rodziny_/[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]33. [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/4542387[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]34. [URL]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=99962[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]35. [URL]http://www.slaskatablica.pl/user.php?action=ad_confirm&n=17280&x=aa90cdc5d9f28ce69037bd4fdd5d234f#http://www.slaskatablica.pl/uploads/images/17280-big-1-1340876685.jpg[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]36. [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,wolna_dusza_zamknieta_w_klatce_b,45632.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]37. [URL]http://katowice.freecf.pl/wolna-dusza-zamknieta-w-klatce-bora-szuka-domu-i-rodziny_a70447[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]38. [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art27273,wolna-dusza-zamknieta-w-klatce-bora-szuka-domu-i-rodziny.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]39. [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4444ff][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2][URL]http://wszystkotujest.pl/,ogloszenie,1086012.html[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]40.[URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/17187,Wolna-dusza-zamknieta-w-klatce.-Bora-szuka-domu-i-rodziny!.htm[/URL] [SIZE=3]a za niedługo spacer ....dziś uczymy się chodzić na smyczy! :)[/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  20. nowe banerki dla Szaraczka [URL="http://tiny.pl/hlx4c"][IMG]http://tiny.pl/hlx4r[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hlx4c"][IMG]http://tiny.pl/hlx49[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hlx4c"][IMG]http://tiny.pl/hlx4w[/IMG][/URL]
  21. banerki ...może ktoś się poczęstuje :) [URL="http://tiny.pl/hlxlz"][IMG]http://tiny.pl/hlxl6[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hlxlz"][IMG]http://tiny.pl/hlxlb[/IMG][/URL]
  22. banerki dla Libry :) [URL="http://tiny.pl/hlxl8"][IMG]http://tiny.pl/hlxll[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hlxl8"][IMG]http://tiny.pl/hlxl4[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hlxl8"][IMG]http://tiny.pl/hlxln[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hlxl8"][IMG]http://tiny.pl/hlxlk[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hlxl8"][IMG]http://tiny.pl/hlxl2[/IMG][/URL]
  23. banerki, chwilowo takie :) [URL="http://tiny.pl/hlxlj"][IMG]http://tiny.pl/hlxlw[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hlxlj"][IMG]http://tiny.pl/hlxlc[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hlxlj"][IMG]http://tiny.pl/hlxlf[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hlxlj"][IMG]http://tiny.pl/hlxl5[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hlxlj"][IMG]http://tiny.pl/hlxl1[/IMG][/URL]
  24. jaki był z niego uroczy szkrab :D ciekawe jakim kociakiem była Sol ..czy była odważna ..bo teraz to tchórz jest, ale nie wiadomo co przeszła. ja myślę że Sol myśli, że jest ponad wszystko dlatego jest jaka jest :) ale i tak kocham tą indywidualistkę, a czasem nawet mnie miło zaskakuję - np kiedy choć przez 20 sekund się z nami bądź sama bawi :D
  25. ja do technikum poszłam sama :D be znajomych z gimnazjum którzy uważali mnie za ufoludka i odmieńca zawsze wtedy gdy nic ode mnie nie chcieli i nic nie potrzebowali :) a i czekam na ten filmik z kocimy sztuczkami -pokaże go Sol ..może ją to coś nauczy :D -->żart, ale faktem jest że Sol to kot nad kotami jeśli chodzi o koci charakter :) Enduś na zdjęciach wychodzi słodko - taki koci przytulas:)
×
×
  • Create New...