Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. zabawa Maszy^^ [img]https://lh4.googleusercontent.com/-7GFfyHTN-l0/UAXRVgPgDnI/AAAAAAAAVs4/KKP_3YaNYsU/s640/IMG_0364.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ixWFq4w0ShI/UAXRWT65ulI/AAAAAAAAVtA/3D58QiJ5ijg/s640/IMG_0365.JPG[/img] rozwiana Holi [img]https://lh4.googleusercontent.com/-degCRlWlUD8/UAXRZ21fc-I/AAAAAAAAVtg/KXmVQOa7XTk/s512/IMG_0369.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-sw9OPbyajOQ/UAXRbquIHlI/AAAAAAAAVtw/I-n-8uFpNAo/s640/IMG_0371.JPG[/img] i Holi w czerni :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-EW9ZpLukugo/UAXRdeNXFQI/AAAAAAAAVuA/vN54nYzibwU/s640/IMG_0374.JPG[/img]
  2. no a tu standardowe zdjęcie Holi^^ [img]https://lh5.googleusercontent.com/-mEaq9DObx_w/UAXRLqE53MI/AAAAAAAAVrg/_dW-h15Jeto/s640/IMG_0352.JPG[/img] i moje ulubione :loveu: Holi na tle burzowych chmur [img]https://lh3.googleusercontent.com/-l5fk2wotrR4/UAXRNJAFbHI/AAAAAAAAVrs/n28LGBh14Ec/s512/IMG_0354.JPG[/img] no i piłeczka musi być [img]https://lh6.googleusercontent.com/-NCYRK4uGjkI/UAXRPJrYLwI/AAAAAAAAVr8/D0f5gw60Cc4/s640/IMG_0356.JPG[/img] rodzinne podobieństwo:D [img]https://lh5.googleusercontent.com/-iW64o5yuyA8/UAXRQEMrlaI/AAAAAAAAVsI/fPVYOoG4SHE/s640/IMG_0357.JPG[/img] no prawie... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-GQP7v1J5SdQ/UAXRRIDir7I/AAAAAAAAVsQ/S7qcIRrWVEQ/s640/IMG_0358.JPG[/img]
  3. innym razem byliśmy na łące "naszej" Masza zawsze niecierpliwie na nas czeka ...bo ona już chce do swych dołków! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-2z_gtwdVfpU/UAXQl5cy4gI/AAAAAAAAVp0/93eb070N3qQ/s640/IMG_0323.JPG[/img] a tu artystyczne ujęcie Holusi na mostku :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-KmSztfpwOOA/UAXQo6Zv-2I/AAAAAAAAVqA/VPn-CaDY92A/s640/IMG_0324.JPG[/img] i choć rozmazane to pokazują jak Masza poluje na patyk^^ [img]https://lh4.googleusercontent.com/-WRIrVCsWtxM/UAXQxJW-ZcI/AAAAAAAAVq0/-6OzMTuB3Pk/s640/IMG_0348.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-3CazhOJgXcU/UAXQwTp-bMI/AAAAAAAAVqw/zSBiyYEwyPU/s640/IMG_0347.JPG[/img] ^^ [img]https://lh5.googleusercontent.com/-AMivvVwMcwM/UAXQzCVn86I/AAAAAAAAVrI/HossX3f_SOk/s640/IMG_0350.JPG[/img]
  4. coś cierpię na brak czasu ..nawet na wątki wchodzę tylko po to by poczytać, jak mam czas, a pisać mi się już nie chce^^ a to wszystko przez pracę :mad: ale co zrobić, pracować trzeba ..a jak się ma dzien wolny to się go spędza z psami w lesie a nie przed monitorem :D chyba że pogoda taka nijaka jak dziś ...spacer już był z rana ale teraz coś się na deszcz zbiera ... mam zaległe zdjęcia i mam zamiar je wstawić ;) zacznę może od tematu ulubionego "wieś" w mieście ...co prawda krów chyba u nas gdzieś na końcu świata nie ma (czyli pomiędzy południowymi dzielnicami Katowic) ale za to są kozy, kury, gęsi i inne ptactwo i ..Koniki na pastwiskach :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wYnBGVES2LM/UAXPJc3nDsI/AAAAAAAAVnc/z_jLy5OQ9P8/s640/IMG_0195.JPG[/IMG] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-K-6aR7SzCEg/UAXPRbpenOI/AAAAAAAAVos/umSqrxGe5J8/s640/IMG_0205.JPG[/img] Klaczka ze źrebięciem :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CTLpe0ZkUg4/UAXPMa8SWdI/AAAAAAAAVn8/9O7Kpa26Bag/s640/IMG_0199.JPG[/IMG] jak Holi i Masza zobaczyły konie myślałam - to koniec...zaraz polecą - będą szczekać, a klaczka da im z kopyta i tyle będzie po moich psach ...- bo te koniki to tak dosyć znienacka nam się pokazały - drzewa je zasłaniały. ale wiecie co? Masza chciała się PRZYWITAĆ z źrebakiem i jego mamą ..podchodziła powoli, machała kikutem ogonka i BYŁA CICHO! wtedy niestety aparat był schowany ..wolałam mieć obie ręce wolne w razie czego gdybym miała łapać psy^^ Za to Holi stawała kilka metrów od koni, patrzyła się na nie - MACHAŁA OGONEM (co naprawdę rzadko robi), uśmiechała się od ucha do ucha ...stała ...po to by zaraz zerwać się do biegu - biegła wokół mnie, wracała na stanowisko niedaleko koni, znów biegła wokół mnie, wracała i tak w kółko ...jakby chciała powiedzieć - patrz, patrz! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SOkuelhVlRs/UAXPVIGlEzI/AAAAAAAAVpM/4GMVwDD6U5U/s640/IMG_0209.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QqJK41ZdKD0/UAXPXOmP_lI/AAAAAAAAVpc/a6I4ykEimjc/s640/IMG_0211.JPG[/IMG]
  5. hehe jakie krówki :D ->jak rodzina :evil_lol:
  6. a dziś Bora była prawie idealna ...super z niej pies ...taka i do poprzytulania i do zabawy, a równocześnie można "odpocząć" od niej, bo czasem woli być sama ... (w sensie nie potrzebuje człowieka 24h na dobę 7 dni w tygodniu ...nie tak jak moja sunia Holi która najchętniej by mnie z oczu nie traciła nawet na minutę. Bora jest prawię idealna ...ale ideały są nudne prawda? dlatego Sunia musi pokazać co potrafi i jaki ma zapał do ciągnięcia ...serio ..niejeden haszczak by przy niej padł ;) ale po 2 godzinach spaceru było już o DWA nieba lepiej niż na początku ...kiedyś dojdziemy do tego że Bora NIE będzie PRAWIĘ ciągnąć ..wierzę w to ..a wiara czyni cuda no nie? Bora też życzyła mi wiele dobrego na nowej drodze życia więc mam jej zdjęcia sprzed USC w welonie :D ale zdjęcia zaległe i te z dziś jutro :)
  7. zapisuje śliczną czarnulke:)
  8. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-V8gGGNjOqd0/T_6mU1iGr6I/AAAAAAAAVk4/JMS4eCmCKwE/s640/IMG_0174.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-MuStvQBp9GI/T_6mXJy7MUI/AAAAAAAAVlI/yeguAvJQUGk/s640/IMG_0176.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-JozM8UrI4fY/T_6mcEa1RyI/AAAAAAAAVlw/9Pg5jgp1Los/s640/IMG_0181.JPG[/img] ___________________________________________________ a na takie piękne łóżko rodzina się poskładała :D w końcu mam prawdziwe łóżko..z wygodnym materacem :D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-qIWalUF3eLA/T_6l1xNRvwI/AAAAAAAAVhM/dBv2NVgGcAQ/s640/IMG_0129.JPG[/img] ___________________________________________________ a tu jeszcze Solka pilnująca blatu jak zwykle:) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-sZZ85JK_gLM/T_tImiR1oFI/AAAAAAAAVf0/ng_eK0EVcHA/s640/IMG_0125.JPG[/img] małpica w niedziele chciała nas przyprawić o zawał serca ...ale o tym innym razem :)
  9. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-8bTMT8O4188/T_6mHfOEy7I/AAAAAAAAVjU/aMLFSsqULB8/s640/IMG_0157.JPG[/img] no co? [img]https://lh3.googleusercontent.com/-4MFPgUYwrUM/T_6mPUCDufI/AAAAAAAAVkM/cUOhNBO7In8/s512/IMG_0168.JPG[/img] szczur^^ [img]https://lh6.googleusercontent.com/-mYRPeknL9wE/T_6mQaNmeKI/AAAAAAAAVkU/GNazItAkUCI/s640/IMG_0170.JPG[/img] dawaj tego dropsa [img]https://lh6.googleusercontent.com/--GTBsTmLXY4/T_6mRWz-MpI/AAAAAAAAVkg/4h6HCP8Ngn0/s512/IMG_0171.JPG[/img] i Holusia pozująca z piłeczka:) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ceZv-M2PeiU/T_6mSjClwGI/AAAAAAAAVkk/XaLQFy4HXZc/s512/IMG_0172.JPG[/img] cdn
  10. jak zawsze szczęśliwa:) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-eCBpgiPWfV0/T_6l_2SrcFI/AAAAAAAAVic/ZYy6b68IcAo/s640/IMG_0145.JPG[/img] bo wszyscy wiedzą, że szczęśliwy pies to zmęczony pies:) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-CPhh-d4WB_k/T_6mBieKKTI/AAAAAAAAVig/J0amub4urr8/s640/IMG_0146.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-C5ZQw2ym_gc/T_6mDS4f3xI/AAAAAAAAVi0/FCJwWhp73cE/s640/IMG_0152.JPG[/img] Masza poluje.. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Y7j7UpJQZuI/T_6mFnPBz0I/AAAAAAAAVjE/HHkiojoPPeA/s640/IMG_0155.JPG[/img] na patyk! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-HzjFpaUsCMc/T_6mGUyrjNI/AAAAAAAAVjM/ca1d3EwR2aM/s640/IMG_0156.JPG[/img] cdn
  11. dziękuje :) a teraz kilka zdjęć ...bo w sumie dawno tu nie dawałam zdjęć moich potworzaków :) Holi bawi się w Dumbo [img]https://lh3.googleusercontent.com/-IQf3TgRsS30/T_6l3grawII/AAAAAAAAVhc/HstP2z7T37I/s640/IMG_0134.JPG[/img] co tam idzie? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-kPcmynYr_hk/T_6l4gtYTwI/AAAAAAAAVhk/6DsxuNRTZuo/s640/IMG_0135.JPG[/img] --> pewnie nic - ja nic nie widziałam^^ zmokła kura:D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-7yYKAIwEUWM/T_6l5xLaC4I/AAAAAAAAVhs/0BwY5rVuMHg/s640/IMG_0138.JPG[/img] złapie ją choćby to miała być ostatnia czynność w moim życiu! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-kZzQflFYsh0/T_6l7fyTkZI/AAAAAAAAVhw/P-iMC8-WxnY/s640/IMG_0139.JPG[/img] a łąka nic się nie zmieniła :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-KlCYveQI_gg/T_6l8SAHgCI/AAAAAAAAVh8/gcbeIDVRuVM/s640/IMG_0140.JPG[/img] cdn
  12. wyspałam ...niee...coś ostatnio bym tylko spała - pogoda chyba ...przeciążenie słońcem :mad: ale dziś kopiliśmy nowe łóżko - więc będę się wysypiać na wygodnym materacu :D a zdjęcia ...wiecie ...jest ich ponad 500 wiec dam tylko trzy - a resztę można obejrzeć: (zapraszam! będę się chwalić, a co!) :) [URL]https://picasaweb.google.com/istar016/DzienSlubu[/URL] z mężem :D [img]https://lh6.googleusercontent.com/-gIsNw8Kql1s/T_tEfGr-R9I/AAAAAAAAU-Q/BuXR76N0h1c/s720/DSC02135.JPG[/img] i Holusią [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Qktz8UERfn4/T_tFbyDE2_I/AAAAAAAAVFY/6G3QEQLXFTs/s720/DSC02234.JPG[/img] a tu "moja" kochana Bora :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-sG93mcJUyqs/T_tCGG5G6fI/AAAAAAAAUyM/gKgJFIPMgHU/s720/DSC01985.JPG[/img]
  13. to był dłuuugii weekend ..... praca od 22 do 6 rano zmieniła się w prace od 22 do 9 ...tak więc jak wstałam w czwartek o 7.30 tak położyłam się w piątek po 23 ;) po to by wstać o 7 rano i przeżyć najdłuższy i najdziwniejszy dzień mojego życia :) może wstawię tu parę zdjęć ...chcecie? psy też na nich są ...tylko w mniejszej ilości :) P.S dzięki za przybycie pani Ani i reszcie do tego z Borą pod urząd :) kochana "moja" sunia pięknie wyglądała w welonie :D
  14. zapisuje Eliota:)
  15. u nas też ciągle skwar - wczoraj słońce skryło się za chmurami trochę wiec spacer był o 18 a nie 19 jak planowałam :) dziś spacer z samego rana ...teraz tylko psy pójdą na szybkie siusiu i kolejny dłuższy spacer z zabawą wieczorem :) a do pracy na 22 Oo bo mamy mieć podłogę w sklepie robioną i dwoje pracowników musi być na sklepie całą noc wraz z robotnikami ...jutro będę zombie bo spać nie będę miała kiedy ...
  16. to zawsze mnie zadziwi ...miejsce gdzieś na granicy dwóch południowych dzielnic Katowic - "stolicy" Śląska... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-gFJGZqU7ghM/T_SNqyeCq9I/AAAAAAAAUeo/s8S_ORInieI/s640/IMG_4681.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-MhGOuiqbU9I/T_SNrhs6boI/AAAAAAAAUe0/lWNooVxbSIA/s640/IMG_4683.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-XW98tF_fMYc/T_SNtToB0bI/AAAAAAAAUfE/D4iN5advV7g/s640/IMG_4685.JPG[/img] i tak się idzie i idzie i idzie... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-6htzZ9Yk29I/T_SNuLn0kxI/AAAAAAAAUfM/7wsy3OFRWeI/s640/IMG_4686.JPG[/img] aż dochodzi się do dużego osiedla .. gdzieś tam za drzewami [img]https://lh4.googleusercontent.com/-_e5CYp95gLw/T_SNvulxfVI/AAAAAAAAUfc/1GnR_n9lqMo/s640/IMG_4690.JPG[/img] Za to lubię południowe dzielnice Katowic ...choć przez kilka minut można się poczuć jakby było się z dala od miasta :)
  17. jakby ktoś nie wiedział, gdzie mieszkam, czy powiedziałby że to miasto? i bynajmniej nie obrzeże [img]https://lh6.googleusercontent.com/-pzfCrtpaRFg/T_SNmPt9aEI/AAAAAAAAUd8/NvgQu8J17jk/s640/IMG_4675.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-zPNeD9maszc/T_SNnCnAiII/AAAAAAAAUeE/v8yHDbNbj5M/s640/IMG_4676.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Kg0qRA5Cu2A/T_SNn4SIViI/AAAAAAAAUeM/7T_j0WXkaNo/s640/IMG_4677.JPG[/img] Masza polująca :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-XhId4HRAwo4/T_SNowLMJ-I/AAAAAAAAUeU/lqiIH9t9N50/s640/IMG_4678.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-OLI8wsglPFY/T_SNqCiCiMI/AAAAAAAAUek/Ua6z8qjKq1k/s640/IMG_4680.JPG[/img] cdn
  18. jak z bajki :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-B4drSWMavvo/T_SNbFC3p8I/AAAAAAAAUcs/L1kn9NYz_eE/s640/IMG_4651.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-D1nw395fcIY/T_SNcc_fs1I/AAAAAAAAUc0/3pWxBF8_nVY/s640/IMG_4656.JPG[/img] Masza troszkę współpracować nie chciała :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-EnSS7Leg0gM/T_SNeUBdwrI/AAAAAAAAUdE/ZNunyyhELKk/s640/IMG_4665.JPG[/img] ale to nie ważne :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-LZDScQwdSxE/T_SNfpITmSI/AAAAAAAAUdM/ZEhMtt9pLJs/s640/IMG_4668.JPG[/img] a potem poszliśmy dalej ... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-po7Hm9s5Wzo/T_SNkRwHRPI/AAAAAAAAUd0/hQBijHf-g84/s640/IMG_4674.JPG[/img] cdn
  19. no właśnie futro Holi też kiedyś się mniej plątało ... wystarczyło wyczesać dwa razy w tygodniu (częściej jak liniała) i było wszystko ok, szczotkę tęż mam drucianą, drugą z włosiem,, a grzebyk taki bardziej gęsty ...no nic może jak zmieni sierść na zimę to się jej poprawi - a tymczasem będą ją czesać i czesać, choć ona tego strasznie nie lubi^^ chciałam wam jeszcze pokazać zachód słońca w niedziele - na chwilę zanim burza zaczęła się na dobre [img]https://lh3.googleusercontent.com/-eZJZM0PTwHY/T_NvVxYQ3UI/AAAAAAAAUVY/W7Tscz9ZH30/s640/IMG_4550.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-_x4V8pZ8xnk/T_NvXWlXbCI/AAAAAAAAUVk/MlMb46tkPdY/s640/IMG_4553.JPG[/img] piękny był - ładniejszy parę chwil wcześniej gdy od świata nie dzieliła mnie szyba - ale wtedy aparatu nie miałam... _____________________________________________________ a tu kilka zdjęć z dzisiaj ...jest takie miejsce w lesie, gdzie wygląda jak w bajce - wszystko jest zielone ..a trawa taka delikatna, żadnych liści opadłych, mało gałązek ...i Holi dewastująca trawę... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Kl8wTRHLPa4/T_SNVipN0mI/AAAAAAAAUcE/0FskJs2EzWM/s640/IMG_4643.JPG[/img] idziesz? [img]https://lh4.googleusercontent.com/-dq4GX9Rn6cc/T_SNXiFZY8I/AAAAAAAAUcU/R7pl7L6s8hY/s640/IMG_4645.JPG[/img] ewentualnie - widzisz mój zadek? to Twoja wina że tak wygląda^^ :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-49mbIa-djX8/T_SNY8ftMYI/AAAAAAAAUcc/LmRNzG58U8I/s640/IMG_4646.JPG[/img] cdn
  20. a jutro Bora wyjdzie z Patrykiem :D chyba powinnam życzyć mu powodzenia^^ tylko Bora wiesz...ja chce mieć narzeczonego w całości na ślubie ...
  21. taka fura futra^^ [img]https://lh3.googleusercontent.com/-7UNI-G4lAsk/T_Nv_928dwI/AAAAAAAAUas/1UmCVWsmnjE/s640/IMG_4621.JPG[/img] gotowość do akcji ... [img]https://lh3.googleusercontent.com/-cpNrJNd7rps/T_NwAwPon2I/AAAAAAAAUa0/XCF4o70-ncU/s512/IMG_4623.JPG[/img] pogoń i powrót [img]https://lh6.googleusercontent.com/-u3DG7TsYFhw/T_NwBmDAVNI/AAAAAAAAUa4/fjzd_rzWDQ0/s640/IMG_4624.JPG[/img] i wyławianie patka :D [img]https://lh6.googleusercontent.com/-e0SsxJFUIps/T_NwCQG5EWI/AAAAAAAAUbE/ZFk7F53kFV8/s640/IMG_4625.JPG[/img] wodny potworek :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-xR3jMs_j3NA/T_NwEb-uKNI/AAAAAAAAUbM/BkJFTWIjqOw/s640/IMG_4626.JPG[/img] koniec ...inaczej komary faktycznie by mnie zjadły ...bo w lesie ich całe mrowie - choć nad jeziorem akurat najmniej ^^ a teraz pytanie ...wicie czy coś można poradzić żeby kołtuny nie robiły się w sierści Holi? bo ja ją czeszę po każdym spacerze chwilę - szczotką i grzebykiem (zależy która część ciała) a i tak co jakiś czas znajduje kołtuny które muszę wycinać :mad: np na Holi zadku ...znaczy na tej "spódniczce" co ma ..miała - teraz ma ścięta i zgrabną pupę aż nogi jej się wydłużyły i jakaś taka krótsza się zrobiła ^^ i przy uszach często sierść jej się pląta ...
  22. a teraz Holi w roli zmokłego szczura:) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-bIARUbDUmYk/T_Nv5fNVfYI/AAAAAAAAUZw/yxgg6q160oA/s640/IMG_4613.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-P565_zNIDCU/T_Nv73sJ5HI/AAAAAAAAUaE/94n4VIJzGn8/s512/IMG_4616.JPG[/img] w pogoni za patykiem [img]https://lh3.googleusercontent.com/-xoVJMF-Zr9U/T_Nv8a-67mI/AAAAAAAAUaI/g14W11Up5nI/s640/IMG_4617.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-78wFDN1YW3M/T_Nv9D0nFhI/AAAAAAAAUaQ/GTbcQ6qtS1c/s640/IMG_4618.JPG[/img] :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-fJG8asV4a94/T_Nv_L2TVoI/AAAAAAAAUag/u42T47pQ5m4/s640/IMG_4620.JPG[/img] c dn
  23. paprotki [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-La6QBkuvP44/T_NvxxQvsEI/AAAAAAAAUY8/deRHydoj8-g/s640/IMG_4599.JPG[/IMG] grzecznie czekająca Masia :D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wfUXzZYMLmw/T_Nvz9hzEcI/AAAAAAAAUZM/aHVrTfOHnl0/s640/IMG_4603.JPG[/IMG] i mój kochany pychol :loveu: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-vBux24KfIy8/T_Nv00lVc1I/AAAAAAAAUZQ/WhRhNfMtl_s/s640/IMG_4606.JPG[/img] i drugi kochany pycholek :D [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ZT9dKm8MaUQ/T_Nv1sU40MI/AAAAAAAAUZc/Io30G1ukcbg/s640/IMG_4607.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Y3Nt1xhkAcM/T_Nv3r1x_QI/AAAAAAAAUZs/SbxgptxTHv8/s512/IMG_4612.JPG[/img] cdn
  24. na tropie zwierzyny [img]https://lh5.googleusercontent.com/-AQPdWUDCrWw/T_NvoUuA3HI/AAAAAAAAUX0/a1-ppNAsfZ4/s640/IMG_4585.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-lgK0qwkrgrM/T_NvpYvTWjI/AAAAAAAAUX8/dWq-K2fz54M/s640/IMG_4586.JPG[/img] pozowanie na tle drzewa :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-1Smx19RIuoc/T_Nvqo4jtyI/AAAAAAAAUYE/sKgZiOSnuRs/s640/IMG_4587.JPG[/img] idziesz? -> ostatni dzień "życia" puszystego zadka Holi ..znów trafił pod nożyczki^^ [img]https://lh3.googleusercontent.com/-zXlwR0PK6pw/T_NvtUreYaI/AAAAAAAAUYc/JKVjTbYcvIA/s640/IMG_4594.JPG[/img] pusto wszędzie, jedynie ptaki ćwierkały, komary bzyczały a gryzonie i gady dreptały po zeszłorocznych liściach [img]https://lh6.googleusercontent.com/-YmDBpkrr9KE/T_Nvuk6cqRI/AAAAAAAAUYk/WTF6gYU36qo/s640/IMG_4595.JPG[/img] cdn
  25. cieszę się że się podobało :) tymczasem dobija nas pogoda ..rano było jeszcze w porządku, nawet chwilę popadało! a teraz znów trochę za ciepło ..spacer do lasu poczeka na godzinę 18-19 .. może na dziki nie wpadniemy^^ ale mam dzień wolny więc spacer do lasu musi być. wczoraj byłam z psiurami rano w lesie ...cisza spokój i nikogo praktycznie - tylko kilku rowerzystów [img]https://lh5.googleusercontent.com/-tItLFacLatk/T_NvbJaZtEI/AAAAAAAAUWQ/bNjMMPxEALE/s640/IMG_4561.JPG[/img] pozująca Maszeńka - Szyszka (zaczęłam tak do niej mówić po tym jak biegała po "całym" lesie podrzucając sobie szyszki ^^) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-TYkpPryGsZg/T_NveCfo_dI/AAAAAAAAUWo/0GWxxQe4lA0/s512/IMG_4571.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-DX7hyK_iOgg/T_NvfRZVvSI/AAAAAAAAUW0/B7e2yiQhib0/s512/IMG_4572.JPG[/img] a tu Holusia na popasie .zdjecie poruszone - komary chciały mnie żywcem zjeść... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-oa9uxpFd4Ws/T_Nvh1lvnRI/AAAAAAAAUXE/7rln5btJGpI/s640/IMG_4575.JPG[/img] biegnę po Ciebie czerwony kapturku [img]https://lh3.googleusercontent.com/-9WrbvFUIYNg/T_NvmOoL-qI/AAAAAAAAUXk/857vKCkFA7M/s640/IMG_4581.JPG[/img] cdn
×
×
  • Create New...