Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Pięknie :) kolejny psiak, któremu mogę usunąć ogłoszenia bo pojedzie do swojego cudownego i bankowego domku :) SUPER !!!
  2. PIęknie :) Tinka ma swój domek :) Pako jedzie dziś do domku :) Teraz kolej, żeby w sprawie Megi zaczęły się rozdzwaniać telefony :) Niedługo tu wrócę i porobię ogłoszenia dla kolejnych małych skrzatów :)
  3. Ja też mam nadzieję, że to tylko jakieś zapalenie... Nie myśle o nowotworze!!!
  4. To znaczy że robić mu ogłoszenia?? żeby prosić choć o domek tymczasowy??
  5. Super wieści :) dziękujemy GoniuP za informacje, bo wszyscy tu z niecierpliwością oczekiwaliśmy takich informacji, że jest lepiej . Dobrze, że Balbinka ma apetyt, dużo pije, to bardzo dobrze :) ma tam na prawdę super opiekę :) A wiadomo ile mniej więcej latek może mieć nasza malizna ??
  6. O ja przychodzę do Mrówki :) Póki co tylko zapisuję, później przeczytam całość!
  7. Śliweczko, taka tu cisza u ciebie.
  8. [quote name='ciapuś']Groszek właśnie opuścił schronisko !!!!!!![/QUOTE] HURRA !!! Ale się cieszę!
  9. No to super że Banan, znaczy Skiper pojedzie do nowego domku :) Póki co jeszcze ogłoszenia zostawie, poczekamy jak się zaaklimatyzuje w nowym domku i dopiero potem je usunę :)
  10. [quote name='Paulina87'][FONT=Times New Roman]Foto: Imię: Mrówka [/FONT] Ostatnio kilku psiakom z Ostrowskiego Schroniska się poszczęściło - znalazły się w super zajefajnych domkach :) Więc Mróweczko,teraz twoja kolej !!! Trzeba Cię troszkę poogłaszać więc ruszam do akcji :)
  11. Ekstra :) Widzę, że nawet Skiper się załapał na zdjęcie :)
  12. Groszek, spakowany jesteś ?? Jeszcze nie całe 3 godzinki i pojedziesz do hoteliku :)
  13. [quote name='kuna66']Po drugie prezes wyraźnie mówiła, że od Emira pomocy nie chcemy.[/QUOTE] Pomocy od Emira nie chcą... tak Wam się tam dobrze powodzi w tym schronie że nie chciecie przyjmować pomocy?? Ciekawe, że schronisko w Poznaniu współpracuje z Emirem, wydaje im psiaki i bardzo sobie chwali tą współpracę!!! A ile psiaków już właśnie dzięki temu znalazło domki, polepszyło im się... Dlatego tym bardziej kuna66 nie rozumiem waszego podejścia... Może macie coś do urkycia?!!
  14. [quote name='Madallena']Kinia! ona chodzi z dwoma innymi, wieczorami Skiper nam towarzyszy. Czyli ma 3 sikacze i z zadnego nie sciaga sikania na dworze! :([/QUOTE] Madallena a próbowałaś tak, że jak dasz jej jedzonko, ona smacznie wcina, to Ty już się ubierasz i jak już brzuszek wypełniony jedzonkiem, to tup tup i na spacerek. Tak robią dzieci, że jak się na jedzą to zaraz siu i kupa, tak też często się je uczy sikania na nocnik, że po jedzeniu. Ja właśnie w taki sposób nauczyłam moją dzikuskę załatwiania swoich potrzeb na dworze i każdemu co mówiłam że ma tak robić, to sposób działał :) No i też wychodziłam z nią w miejsca najbrzydsze pod blokiem, czyli gdzie wszystkie psy się załatwiały,ona czuła zapachy innych psów i to ją też pewnie troszkę zmotywował.
  15. I co ustalono w sprawie Tiny?? A Pako?? Kiedy pojedzie do swojego nowego domku??
  16. Bingo do góry :) A jak się w ogóle czujesz?? I dlaczego nikt z ogłoszeń się nim nie zainteresował ?? Przydałyby się ładniejsze zdjęcia, takie na których widać pychol Bingusia i jego radosnego.
  17. Witaj Balbinko kolejnego dnia :) Jak się dziś czujesz?? I jak się w ogóle zachowujesz w nowym miejscu??
  18. to kiedy w końcu Groszek opuszcza schron?? W piątek czyli dziś czy w sobotę ?? Bo już się pogubiłam ;)
  19. ktoś się interesował z ogłoszeń Rudzikiem ??
  20. Witaj Henio :) Nowy dzień się zaczął - mam nadzieję, że z łapką lepiej...
  21. [quote name='Malwi']Sid w domu ... Joszi w domu ... to kogo bierzemy teraz na celownik ? Może mrówka ? zaraz będzie w moim podpisie i właśnie wysyłam jej ogłoszenie do gazety :)[/QUOTE] A jeszcze Kala - też jej się fuksnęło z domkiem :) To ja już też się przenoszę do Mróweczki - może i jej cudowny domek uda się znaleźć :)
  22. Bajkowo, na prawdę super :) Wiecie co, tak czytałam po kolei każdy post Andzike i jak już dotarłam do końca, do ostatniego zdjęcia, na którym Joszi siedzi u swojej nowej pani na kolankachi tym spojrzeniem jakby mówiła - no już idźcie, to jest moja Pani i już, nikomu jej nie oddam :) Na prawdę cudnie :) super domek Ci się trafił Joszinko mała :multi::multi::multi: Żeby wszystkim psiakom się tak udawało - żeby każdy mógł być tak szczęśliwy jak Ty szczęściaro!!! Ale się cieszę [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG]
  23. BIedny Heniuś... trzymaj się mały kochany piesku. Będzie dobrze, musi być !!!
×
×
  • Create New...