Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
Akrum replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Pięknie :) kolejny psiak, któremu mogę usunąć ogłoszenia bo pojedzie do swojego cudownego i bankowego domku :) SUPER !!! -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja też mam nadzieję, że to tylko jakieś zapalenie... Nie myśle o nowotworze!!! -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
To znaczy że robić mu ogłoszenia?? żeby prosić choć o domek tymczasowy?? -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Super wieści :) dziękujemy GoniuP za informacje, bo wszyscy tu z niecierpliwością oczekiwaliśmy takich informacji, że jest lepiej . Dobrze, że Balbinka ma apetyt, dużo pije, to bardzo dobrze :) ma tam na prawdę super opiekę :) A wiadomo ile mniej więcej latek może mieć nasza malizna ?? -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
Akrum replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
O ja przychodzę do Mrówki :) Póki co tylko zapisuję, później przeczytam całość! -
Śliweczko, taka tu cisza u ciebie.
-
[quote name='ciapuś']Groszek właśnie opuścił schronisko !!!!!!![/QUOTE] HURRA !!! Ale się cieszę!
-
Mały Chrupcio nie staje na łapce- ZOSTAJE NA ZAWSZE W DT
Akrum replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Chrupek do góry! -
Groszek, spakowany jesteś ?? Jeszcze nie całe 3 godzinki i pojedziesz do hoteliku :)
-
[quote name='kuna66']Po drugie prezes wyraźnie mówiła, że od Emira pomocy nie chcemy.[/QUOTE] Pomocy od Emira nie chcą... tak Wam się tam dobrze powodzi w tym schronie że nie chciecie przyjmować pomocy?? Ciekawe, że schronisko w Poznaniu współpracuje z Emirem, wydaje im psiaki i bardzo sobie chwali tą współpracę!!! A ile psiaków już właśnie dzięki temu znalazło domki, polepszyło im się... Dlatego tym bardziej kuna66 nie rozumiem waszego podejścia... Może macie coś do urkycia?!!
-
[quote name='Madallena']Kinia! ona chodzi z dwoma innymi, wieczorami Skiper nam towarzyszy. Czyli ma 3 sikacze i z zadnego nie sciaga sikania na dworze! :([/QUOTE] Madallena a próbowałaś tak, że jak dasz jej jedzonko, ona smacznie wcina, to Ty już się ubierasz i jak już brzuszek wypełniony jedzonkiem, to tup tup i na spacerek. Tak robią dzieci, że jak się na jedzą to zaraz siu i kupa, tak też często się je uczy sikania na nocnik, że po jedzeniu. Ja właśnie w taki sposób nauczyłam moją dzikuskę załatwiania swoich potrzeb na dworze i każdemu co mówiłam że ma tak robić, to sposób działał :) No i też wychodziłam z nią w miejsca najbrzydsze pod blokiem, czyli gdzie wszystkie psy się załatwiały,ona czuła zapachy innych psów i to ją też pewnie troszkę zmotywował.
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Bingo do góry :) A jak się w ogóle czujesz?? I dlaczego nikt z ogłoszeń się nim nie zainteresował ?? Przydałyby się ładniejsze zdjęcia, takie na których widać pychol Bingusia i jego radosnego. -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Witaj Balbinko kolejnego dnia :) Jak się dziś czujesz?? I jak się w ogóle zachowujesz w nowym miejscu?? -
to kiedy w końcu Groszek opuszcza schron?? W piątek czyli dziś czy w sobotę ?? Bo już się pogubiłam ;)
-
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
ktoś się interesował z ogłoszeń Rudzikiem ?? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Witaj Henio :) Nowy dzień się zaczął - mam nadzieję, że z łapką lepiej... -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Akrum replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malwi']Sid w domu ... Joszi w domu ... to kogo bierzemy teraz na celownik ? Może mrówka ? zaraz będzie w moim podpisie i właśnie wysyłam jej ogłoszenie do gazety :)[/QUOTE] A jeszcze Kala - też jej się fuksnęło z domkiem :) To ja już też się przenoszę do Mróweczki - może i jej cudowny domek uda się znaleźć :) -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Akrum replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Bajkowo, na prawdę super :) Wiecie co, tak czytałam po kolei każdy post Andzike i jak już dotarłam do końca, do ostatniego zdjęcia, na którym Joszi siedzi u swojej nowej pani na kolankachi tym spojrzeniem jakby mówiła - no już idźcie, to jest moja Pani i już, nikomu jej nie oddam :) Na prawdę cudnie :) super domek Ci się trafił Joszinko mała :multi::multi::multi: Żeby wszystkim psiakom się tak udawało - żeby każdy mógł być tak szczęśliwy jak Ty szczęściaro!!! Ale się cieszę [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/grosscool.gif[/IMG] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
BIedny Heniuś... trzymaj się mały kochany piesku. Będzie dobrze, musi być !!!