Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Takie te psiaki radosne na spacerach... smutne to wszystko...
  2. dobrze Promyczku że zrozumiałeś iż spacery to dla ciebie najlepsza rehabilitacja :)
  3. Mandarynko zdrowiej nam szybciutko - od teraz już tylko lepsze zycie cię czeka...
  4. a ja mam na pw nowe banerki dla Miki od ewatonieja, tylko nie umiem ich tu wkleić :) poprosiłam ewatonieja żeby tu zawitała do Miki i je wkleiła podlinkowane :) Spytałam też czy mogłaby zrobić taki z propozycja Equus. zobaczymy czy da się cosik z tego zrobić :)
  5. Madallena chyba ma na myśli to, że ona waży więcej niż 6 kg, ale nie wiem na pewno. Bo na zdjęciach wygląda na małą kruszyneczkę :)
  6. [quote name='Madallena'][url]http://www.dogomania.pl/threads/178837-FIZIA-przeraA-one-maleA-stwo[/url] i moja ulubiona metamorfoza: Było: [img]http://img10.imageshack.us/img10/2360/dsc0372f.jpg[/img] Jest :D [img]http://img32.imageshack.us/img32/8800/p3294956.jpg[/img][/QUOTE] xmartix - o tą Fizię chodzi :)
  7. Equus a może być porozwieszała zdjęcia Miki z opisem tam, gdzie chodzisz na treningi, czy oglądać zawody - bo z tego co rozumiem, to masz z tym kontakt,tak?
  8. [quote name='Mada:)']Docelowo, tzn? ;>[/QUOTE] to znaczy w hoteliku :)
  9. [quote name='Agnieszka103']Poproszę dane do przelewu. Wpłacę 20 zł ale dopiero 06.04 (po świętach)[/QUOTE] O super, kolejna dobra cioteczka przybyła :)
  10. albo zaraz ją tu zaproszę :)
  11. napiszcie do ewatonieja, ona zrobiła fajny banerek dla Groszka :)
  12. hihi, oj widać że nie lubi patrzeć w obiektyw, widać...
  13. [quote name='Mada:)']Dziewczyny, gdzie obecnie Topik przebywa? Bo ludzie mnie pytają, a ja yyy... nie wiem. ;( Nie mam też czasu przeszukiwać cały wątek, dlatego proszę o informacje, czy Topik jest w hoteliku, a jeśli tak to w jakim mieście?[/QUOTE] a co, czyżbyś miała jakiś zainteresowanych późniejszą adopcją??
  14. a ona już u ciebie od wczoraj czy dopiero dzisiaj przyjechała i już tak smacznie śpi?? czy jest też taka płochliwa jak Kropa? i czy pakieciki robi w domku czy na dworze?? i jak zareagowała na Nale i tego drugiego tymczasowicza (nie pamiętam imienia) ??
  15. to ile jeszcze brakuje? ciapuś, musisz zmienić w tytule, bo chyba już mniej niż 150??
  16. no proszę :) i już dziś doszły dwie kolejne deklaracje stałe :) grosik do grosika i w końcu się uzbiera :)
  17. ło...to ten słodziak :) super, że już w dt :) moze też będzie miała takie szczęście jak Kropka,co?? i szybko pójdzie do DS? kiedy zakładasz jej nowy wątek??
  18. taka słodziutka... aż by się chciało do niej poprzytulać... też miałam taką - już jest za TM [*] teraz mam za to kocuuurrrry czarne jak węgle :) i kotkę podobną do tej czarnej z białym.
  19. Madallena, a która to jest ta Fizia?? jest tu jeszcze gdzieś na mikrusach??
  20. pewnie się bił o terytorium... te kocie dźwięki wydawane w momentach, gdy przywołują kotki, ekstra - jakby dzieci płakały... a jak się biją, to normalnie wrzaski odchodzą że hoho...
×
×
  • Create New...