Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Tosieńko, jak się dzisiaj czujesz? już lepiej? zjadłaś cosik?
  2. hoho, no prosze co tu się wyprawia :) Kosta, gdybyś tylko wiedziała, że jest nutka nadzieji na domek z kolega :)
  3. ojejku :) jaki on jest sliczny :) na prawdę wypiękniał w tym hoteliku :) może teraz, jak się zrobi ogłoszenia z nowymi zdjęciami, to w końcu Binguś odnajdzie swojego ludzia, albo raczej ludx odnajdzie swojego nowego przyjaciela ?? na prawdę śliczniutki [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/141672-Brakuje-105-zł-stałych-deklaracji...-Nie-skazujmy-Binga-na-powrót-do-schronu!POMOCY!/images/smilies/love.gif[/IMG]
  4. chciałam przelać moją deklarację dla Kubusia, ale coś mi internetowe konto pko szwankuje dzisiaj. nie chce mnie zalogować! więc będę próbowała jutro!
  5. cioteczki, zlitujcie się nad tymi fajnymi psiakami :) dorzućcie cosik...
  6. [color=darkred]kubuś prosi o wpłaty, choć jednorazowe :)[/color]
  7. [quote name='ciapuś']Nooooo,a Groszek to ni ten sam pies.Sierść wyczesana obcięta,uśmiech na pysku i tylko by się nadstawiał do głaskania i zabawy.Ale grrrrrrruby to on jest strasznie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] o tak :) się zgadzam w 100% :) i taki pyzaty zdziebko się zrobił :)
  8. Groszek, słyszałam że nowa panna przyszła na dt do WAS :) już się z Tamarką zapoznałeś??
  9. [quote name='ciapuś'][COLOR=Red][B][COLOR=Black]Mam dobre wiadomości Tamarka juz bezpieczna w DT u zuzki Mam nadzieje ze jakoś podołamy z jej utrzymaniem i leczeniem ,wiem że nie będzie łatwo ale nie miałam sumienia patrzeć jak to maleństwo gaśnie w oczach. [/COLOR][/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/97c8f58f41756c0e.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/284/97c8f58f41756c0e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d8e49574cd22ffdc.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/283/d8e49574cd22ffdc.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] u zuzki? wow :) ale fajnie :) to teraz o ile się nie mylę, to Tamarka ma Groszka do towarzystwa :)
  10. to byle tylko pogoda była słoneczna :) już się nie możemy doczekać nowych fotek :)
  11. dziś napisała do mnie Pani w sprawie Liska,znaczy Arwinka ;) podesłałam jej mail z innymi mikrusami, ciekawe czy się na jakiegoś zdecyduje... a cichaczem Wam powiem, że właśnie się dowiedziałam że kolejny mikrus jedzie jutro do nowego domku :) długo czekała na swoją kolej i w końcu po ciągłym ogłaszaniu i ogłaszaniu i ogłaszaniu doczekała się :) resztę napiszą cioteczki,które tu Mrówcię zgłaszały :)
  12. mój banerek Tamarki się z lekka rozciągnął ;)
  13. Mandarynko, witam cie w ten deszczowy dzionek...
  14. taaa... mi też się wszystko poprzesuwało, banerki duuuże wyskakują.... ojojoj
  15. a ja tam trzymam kciuki go-ja, żeby w końcu marzenie się spełniło i żeby to właśnie Kosteczka do Ciebie trafiła :)
  16. ale widzę, że deklaracje się ładnie zbierają :) byle tak dalej :)
  17. ja się teraz nie mogę odnaleźć... znów zmiany...
  18. HURRA :) W końcu i Mrówcia się doczekała :) jeju...jak się cieszę :) MRÓWKA MA DOMEK :)
  19. coraz to lepsze wiadomości spływają z Topikowego hoteliku :)
  20. i dzień dobry Groszek :)
  21. to jak będziesz miała czas, to idź tam dzisiaj mru, tak bardzo czekamy na wieści, czy była giełda, czy nie i czy Miki czeka nadal na Panią i żeby na 100% nikomu jej nie wydali... jak Pani tak dopytuje, to znaczy że mocno jej zależy HURRA !!!
  22. Kropek, śmigaj pręciudko do nowego domku :) ale będziesz miał fajnie, pancia całymi dniami bedzie z tobą w domku :) A Cekinek? Cekinek też prosi o tak wspaniały domek!!! DOMEK DLA CEKINKA PILNIE POSZUKIWANY!!!
  23. ja już się nie mogę doczekać, aż w weekend padną tu te długo wyczekiwane słowa, że MIKI ma NOWY DOMEK :)
  24. ja się postaram dzisiaj cosik wpłacić.
  25. no to masz ode mnie Kubusiu 15 zł stałej, co by tylko 80 ci brakowało :) a nie można już Kubusia wyciągnąć ze schronu? w końcu już tylko 80 zł brakuje, to się uzbiera w trakcie...
×
×
  • Create New...